Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Czorny wiosnę zapowiadasz ?
  2. Pewnie wytnie ci wszystko i bedzie bez immo? No pogoda świetna, mnie cos lekko łapie przeziębienie ale daje radę. Muszę wziac urlop na modzenie auta w marcu i chyba muszę wyjąc od schematu malowanie-> zawiechy/gwinty -> środek -> felgi .
  3. końcowy chyba od v6 benzyny + przelocik od początku do końca bo słychać turbo mocniej.
  4. raczej 2 końcówki lepiej wyglądają
  5. To zobacz sobie na forum kto jest z twojej okolicy może ci pomoże. Z tego co piszesz to może być przepływka ale to tylko gdybanie,
  6. a miga jakaś kontrolka na zegarach ? bo u mnie tak było jak immo się zablokowało. Dopiero wyższy prąd pomógł z kabli.
  7. Kup używane z forum na początek od takiego samego silnika, na pewno znajdziesz.
  8. możliwe że to czujnik temp, albo przeplywomierz, ale jak kolega pisał
  9. Kolego a co to za insalka ? wątpie by ktoś sie podjął tego bo nie miał byś gwarancji. Po drugie to ile na niej zrobił? jakie ma komponenty? bo takie rzeczy jak reduktor,wtryski powinno się przejrzeć lub wymienić.
  10. Tak szukaj tych lepszych NGK bo made in china lubią coś chrzanić z iskrą, osobiście mam beru i też nie narzekam ale ngk chyba szło na 1szy montaż.
  11. Tak tyle ze 1.8t jest mocniejsze i lepiej radzi sobie z budą a4 stąd pomimo większej mocy spalanie mniejsze.
  12. 7 barów, naciąg, gwint - przejedz się przez Kalisz
  13. Ja jestem za tez bo to by oznaczało mocna lokalna ekipę która po PL sie buja na początku to dobijmy w lato na spot Poznań
  14. Dla mnie 1 i 3 bo nie lubie s-line'ów.
  15. slo, jedziesz z tematem gdzie ja byłem że nie widziałem
  16. Tych tematów już chyba kilka jest na forum... 10 -13L przy normalnej jeździe to standard.
  17. Spalanie plus minus w normie mogło by spaść z 1-1,5L ale musisz zmienić wtryski bo valteki to szczyt marzeń gazownika nie jest, jako tako da sie wyregulować.. jako tako bo nie są w 100% powtarzalne.
  18. Po co ciągniecie tem temat skoro każda butla jest atestowana na 80% objętości dlaczego ? raz że zawór bezpieczeństwa dwa że to pojemość zbiornika tak jakby nalać tam wody, gaz nie jest wodą i pod ciśnieniem nie wejdzie tyle gazu bo jest to nawet nie możliwe bo gaz ma większą objętość. Odpowiedz tego tematu jest na 1szej stronie. Chcesz wyjeździć gaz do końca? zmniejszyć minimalne ciśnienie na sterowniku.
  19. E tam Michał myślałem ze byłeś na jakimś gigancie, wyścigi i strzelaniny.
  20. Michał już od dłuższego czasu dociekliwy Jak by nie patrzeć opuściłeś spot a to coś na rzeczy
  21. Arek a na Poznań kto lata ? tam nic nie ma ?
  22. My się śmiejemy a chłopak przynajmniej ma narzeczoną. +1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.