Treść opublikowana przez darek995
-
[B5 APS] by czorny
Czorny wiosnę zapowiadasz ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Pewnie wytnie ci wszystko i bedzie bez immo? No pogoda świetna, mnie cos lekko łapie przeziębienie ale daje radę. Muszę wziac urlop na modzenie auta w marcu i chyba muszę wyjąc od schematu malowanie-> zawiechy/gwinty -> środek -> felgi .
-
Jak uzyskać taki dźwięk z wydechu w A4 B5 1.9TDI?
końcowy chyba od v6 benzyny + przelocik od początku do końca bo słychać turbo mocniej.
-
Wydech z dwoma czy czterema końcówkami do A4 B7 3.0TDI?
raczej 2 końcówki lepiej wyglądają
-
Nierówna praca silnika na biegu jałowym
To zobacz sobie na forum kto jest z twojej okolicy może ci pomoże. Z tego co piszesz to może być przepływka ale to tylko gdybanie,
-
Pomocy silnik kreci lecz nie odpala
a miga jakaś kontrolka na zegarach ? bo u mnie tak było jak immo się zablokowało. Dopiero wyższy prąd pomógł z kabli.
-
Poważny problem z ukł. Paliwowym
Kup używane z forum na początek od takiego samego silnika, na pewno znajdziesz.
-
Gaśnie po zgaszeniu i ponownym zapaleniu silnika.
możliwe że to czujnik temp, albo przeplywomierz, ale jak kolega pisał
-
Jest ktos w warszawie lub w okolicach kto zalozyuzywa instalacje gazowa do audi 1.8T
Kolego a co to za insalka ? wątpie by ktoś sie podjął tego bo nie miał byś gwarancji. Po drugie to ile na niej zrobił? jakie ma komponenty? bo takie rzeczy jak reduktor,wtryski powinno się przejrzeć lub wymienić.
-
Jakie świecie do S4 B5?
Tak szukaj tych lepszych NGK bo made in china lubią coś chrzanić z iskrą, osobiście mam beru i też nie narzekam ale ngk chyba szło na 1szy montaż.
-
spalanie LPG - chyba trochę za dużo
Tak tyle ze 1.8t jest mocniejsze i lepiej radzi sobie z budą a4 stąd pomimo większej mocy spalanie mniejsze.
-
[B5 APS] by czorny
7 barów, naciąg, gwint - przejedz się przez Kalisz
-
Spoty Słupecko - Konińskie
r8
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja jestem za tez bo to by oznaczało mocna lokalna ekipę która po PL sie buja na początku to dobijmy w lato na spot Poznań
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dla mnie 1 i 3 bo nie lubie s-line'ów.
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Slo nie lubi gwintów
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
slo, jedziesz z tematem gdzie ja byłem że nie widziałem
-
Ile gazu pala wasze audi 2.8 ?
Tych tematów już chyba kilka jest na forum... 10 -13L przy normalnej jeździe to standard.
-
spalanie LPG - chyba trochę za dużo
Spalanie plus minus w normie mogło by spaść z 1-1,5L ale musisz zmienić wtryski bo valteki to szczyt marzeń gazownika nie jest, jako tako da sie wyregulować.. jako tako bo nie są w 100% powtarzalne.
-
Nie typowa ciekawostka nie spala calego gazu
Po co ciągniecie tem temat skoro każda butla jest atestowana na 80% objętości dlaczego ? raz że zawór bezpieczeństwa dwa że to pojemość zbiornika tak jakby nalać tam wody, gaz nie jest wodą i pod ciśnieniem nie wejdzie tyle gazu bo jest to nawet nie możliwe bo gaz ma większą objętość. Odpowiedz tego tematu jest na 1szej stronie. Chcesz wyjeździć gaz do końca? zmniejszyć minimalne ciśnienie na sterowniku.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
E tam Michał myślałem ze byłeś na jakimś gigancie, wyścigi i strzelaniny.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Michał już od dłuższego czasu dociekliwy Jak by nie patrzeć opuściłeś spot a to coś na rzeczy
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Arek a na Poznań kto lata ? tam nic nie ma ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
My się śmiejemy a chłopak przynajmniej ma narzeczoną. +1
- Spoty Słupecko - Konińskie