Treść opublikowana przez darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jedziem
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Może i wpadnę z Łukaszem aka Ghost z 2.7 Bit
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja bede
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja bitte
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Gdzie 12, jak juz 16
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Może ktoś tutaj coś doradzi? macie pomysł czy ori? tylko pamiętajcie o kratkach ze wtedy muszą być siatex.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
gładki niestety odpada ponieważ za dużo jeżdżę autem i mnie by wkurwiało
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Narazie zostawiam merca bo dekielki są ORI Mercedes-Benz Zobaczymy jak złoże i jak będzie mi się podobać - narazie ciepło ale ponoć zima ma wrócić. A może jak już jest do spawania to coś zmodzić??
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Wstępne oględziny pokazują ze jeszcze go odratuje chyba. Zobaczymy. Tylko auto będę musiał postawić na kilka dni bo od razu musiał bym za gwint sie wziac i zawieche przednia.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja mam ferodo cały zestaw ferodo premier . Klocki + tacze 288 wentyl. A ty nad 312 sie zastanów bo przod podejdzie ale z tylu w osce juz nic nie zrobisz.
-
Siłownia
Jedzenie tez ważne
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Wszystko zostaje kolor itp rant jest juz po polerce i jest lusterko. Ok dekle zostawię. Te pierścienie to nic , a nie wiem co ze zderzakiem bo juz chyba drugi raz go nie pospawam bo ostatnio była juz gimnastyka, w razie cos ma ktoś zdezio S na zbyciu?
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Polerka rantu jest tylko tu tak widać heh jak będę miał chwile to zrobię przymiarke :/ tylko info ze uszkodzilem zderzak esowy... Puściło spawanie po wjechaniu w dziurę i zachaczeniu jebac miasto Koło!
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Macie jakieś pomysły na dekielki ? Bo nie wiem czy zostawić mercedesy czy juz zapakowac jakieś inny dekielek ? Audi ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jest dwóch bo tak juz krzyczą ze naprawdę
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tez jestem za np. W niedziele
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Gadalem z ghostem i nie zabardzo poleca 3.0 w b6.
-
[B5 APS] by czorny
Bedzie wolniej? Czy nie bedzie?
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Kurde zastanawiam sie ale chyba 225 wpadnie. Choć wolał bym 215 bo ładniej wyglada ale jest srednicowo mniejsza.
-
[B5 APS] by czorny
I do tego drogi jak stół A co z prędkością? Bo to chyba mniejsze koło wyjdzie niz normalnie ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Też myslałem nad tym ale jeszcze znajomego kolege odwiedze czy czegos nie ma jak nie to kupie netbooka W razie problemu pisz do Ogr'a ona ma używki z takich rzeczy. A co kurtki to nie pomogę, najlepiej rozebrać porównać
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no to pakuj netbooka za 300zł kupisz już
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Michał nowy sobie kup albo netbooka za 1tys.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
No to super ze klucze sa powiedz mi jeszcze ty masz jakie et? 35? I oponę miałeś 225/45? Szerokość 8,5j tarło z przodu?
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Jaką kładziesz oponę na swoje fele? masz 18"?