Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Jedziem
  2. Może i wpadnę z Łukaszem aka Ghost z 2.7 Bit
  3. Ja bede
  4. Ja bitte
  5. Gdzie 12, jak juz 16
  6. Może ktoś tutaj coś doradzi? macie pomysł czy ori? tylko pamiętajcie o kratkach ze wtedy muszą być siatex.
  7. gładki niestety odpada ponieważ za dużo jeżdżę autem i mnie by wkurwiało
  8. Narazie zostawiam merca bo dekielki są ORI Mercedes-Benz Zobaczymy jak złoże i jak będzie mi się podobać - narazie ciepło ale ponoć zima ma wrócić. A może jak już jest do spawania to coś zmodzić??
  9. Wstępne oględziny pokazują ze jeszcze go odratuje chyba. Zobaczymy. Tylko auto będę musiał postawić na kilka dni bo od razu musiał bym za gwint sie wziac i zawieche przednia.
  10. Ja mam ferodo cały zestaw ferodo premier . Klocki + tacze 288 wentyl. A ty nad 312 sie zastanów bo przod podejdzie ale z tylu w osce juz nic nie zrobisz.
  11. darek995 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jedzenie tez ważne
  12. Wszystko zostaje kolor itp rant jest juz po polerce i jest lusterko. Ok dekle zostawię. Te pierścienie to nic , a nie wiem co ze zderzakiem bo juz chyba drugi raz go nie pospawam bo ostatnio była juz gimnastyka, w razie cos ma ktoś zdezio S na zbyciu?
  13. Polerka rantu jest tylko tu tak widać heh jak będę miał chwile to zrobię przymiarke :/ tylko info ze uszkodzilem zderzak esowy... Puściło spawanie po wjechaniu w dziurę i zachaczeniu jebac miasto Koło!
  14. Macie jakieś pomysły na dekielki ? Bo nie wiem czy zostawić mercedesy czy juz zapakowac jakieś inny dekielek ? Audi ?
  15. Jest dwóch bo tak juz krzyczą ze naprawdę
  16. Tez jestem za np. W niedziele
  17. Gadalem z ghostem i nie zabardzo poleca 3.0 w b6.
  18. Bedzie wolniej? Czy nie bedzie?
  19. Kurde zastanawiam sie ale chyba 225 wpadnie. Choć wolał bym 215 bo ładniej wyglada ale jest srednicowo mniejsza.
  20. I do tego drogi jak stół A co z prędkością? Bo to chyba mniejsze koło wyjdzie niz normalnie ?
  21. Też myslałem nad tym ale jeszcze znajomego kolege odwiedze czy czegos nie ma jak nie to kupie netbooka W razie problemu pisz do Ogr'a ona ma używki z takich rzeczy. A co kurtki to nie pomogę, najlepiej rozebrać porównać
  22. no to pakuj netbooka za 300zł kupisz już
  23. Michał nowy sobie kup albo netbooka za 1tys.
  24. No to super ze klucze sa powiedz mi jeszcze ty masz jakie et? 35? I oponę miałeś 225/45? Szerokość 8,5j tarło z przodu?
  25. Jaką kładziesz oponę na swoje fele? masz 18"?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.