Treść opublikowana przez darek995
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
Widziałem na żywo autko i fajnie sie prezentuje. Ładnie nisko siedzi lampy wleca to będzie miód, a niedługo bedą. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tez dziekowka dopiero godzinę temu wróciłem z garażu poddałem sie xenonowi bo zasilanie na kostce jest, w lampie jest do hidu teoretycznie idzie a nie swieci, na krótko dziala. Jeszcze jutro będę kręcił może zrobię :/ lampa nie chodzi a gdzie tu pierścionek Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
1. Arkadiush 2. fatboy500 3. darek995 4. Michua4185V ---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ---------- Może jeszcze tomaszsz zawita ? kto wie . A co Łukasza to szykuje się projekt mega KOX
-
Spoty Słupecko - Konińskie
może jeszcze ktoś podleci o 16 jestem.
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Jak zdjąłeś słupek? bo widzę że tu podsufitki nie masz
-
Spoty Słupecko - Konińskie
mnie chlapnijcie jeszcze a slo albo coś jeszcze?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Autostrada pociśnij będzie szybciej
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Będę polował w PPL-u jest kox.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
on to wiesz firma kontakty czasu nie ma, jutro do niego zadzwonię.
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
świr często bywam w PPL swoją audi jeszcze nie widziałem niestety twojej dziewczynę mam spod pleszewa
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
O to mi chodziło właśnie. Będę kombinowal co i jak. Zdań relacje bo jeszcze muszę lampke w sufit ogarnąć pod to samo. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No mi tez ewentualnie będę pare minut po. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
ok, wiem że mogę wpiąć się w lampkę schowka itp ale jaki kolor ma label od radia gdzie pojawia się napięcie po włączeniu świateł?
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Panowie odświeżę temat pod co podłączyć podświetlanie (2 diody) bo muszę pociągnąć kabelek dodatkowy by było ok, pod przyciski ? czy pod coś innego. bo od razu rezam kratki to może razem spiąć? Czy oświetlenie pojawia się po zapaleniu świateł czy razem z zapłonem powinno?
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Zobaczę jeszcze jak wyjdę bo się wypstrykałem a góry bym pocisnął jeszcze i wolę zadbać o jakąś zimę na 16" A może temat felg zostawię na przyszły sezon Pod co się podłączyć by zaświeciły kratki polift? przyciski czy radio jak tak to który kabel?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
pisałem mu sms'a ale nie odpisał zadzwonię do niego, a co z slo?
-
[ALL B5] Audi S4
przy autostradzie to pewnie auta cały spot były gorące
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Arek fajny pomysł ale jak by dać coś w stylu battalionu tylko z napisem wielkopolska? Wiesz zarys auta itp. By klubowa była klubowa a przynależność do grupy takim dodatkiem W razie "W" mam u siebie dobra biuro reklamy.
-
Jakiej fimry przegub zewnetrzny??
np. ja mam w quattro nie wiem co i moc jest rozłożona i nic sie nie dzieje. BTW Rouville nie produkuje tylko pakuję także kupując ich możesz mieć rożne firmy nawet skf czy coś.
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
ja jestem już po ok 350-400 km na tarczach ferrodo + klocki ferrodo premier i jest git, klocki nie piszczą, nie pylą nadmiernie a hebel lepszy niż przedtem miałem a wcześniej nie wiem co było ale jak już kupiłem to było a potem ja zrobiłem jeszcze z 35 tys i jeszcze pół klocka
-
Jakiej fimry przegub zewnetrzny??
kup lobro bo rouville to np chwile Ci pochodzi kumplowi w b5 po 3 miesiącach pukały i po 2 reklamacjach stwierdzili że "ten typ tak ma". Nie wiem jak skf.
-
jaskrawy kolor
pomaluj sobie tą felge w kolor hyper silver i nie narzekaj a takie jaskrawe odpuść do tego co masz. Te felgi lepsze od tego co masz teraz W sumie jak by się uparł to by nie malował tylko rant wypolerował i gleba auta.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
To teraz montować ale najpier zaciski tył zregenerować a potem ogarnąć środek, dekory itp bo za *uja czasu nie mam na to :/ ---------- Post dopisany 16-09-2013 at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany 15-09-2013 at 12:11 ---------- Pany co mówicie o felach RH phoenix ? tak to wygląda
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Zawsze można zrobic Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Arek zespawaj jeszcze dokładkę z zderzakiem i wszystko w kolor będzie pięknie