Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Widziałem na żywo autko i fajnie sie prezentuje. Ładnie nisko siedzi lampy wleca to będzie miód, a niedługo bedą. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  2. Tez dziekowka dopiero godzinę temu wróciłem z garażu poddałem sie xenonowi bo zasilanie na kostce jest, w lampie jest do hidu teoretycznie idzie a nie swieci, na krótko dziala. Jeszcze jutro będę kręcił może zrobię :/ lampa nie chodzi a gdzie tu pierścionek Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  3. 1. Arkadiush 2. fatboy500 3. darek995 4. Michua4185V ---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ---------- Może jeszcze tomaszsz zawita ? kto wie . A co Łukasza to szykuje się projekt mega KOX
  4. może jeszcze ktoś podleci o 16 jestem.
  5. Jak zdjąłeś słupek? bo widzę że tu podsufitki nie masz
  6. mnie chlapnijcie jeszcze a slo albo coś jeszcze?
  7. Autostrada pociśnij będzie szybciej
  8. Będę polował w PPL-u jest kox.
  9. on to wiesz firma kontakty czasu nie ma, jutro do niego zadzwonię.
  10. świr często bywam w PPL swoją audi jeszcze nie widziałem niestety twojej dziewczynę mam spod pleszewa
  11. O to mi chodziło właśnie. Będę kombinowal co i jak. Zdań relacje bo jeszcze muszę lampke w sufit ogarnąć pod to samo. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  12. No mi tez ewentualnie będę pare minut po. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  13. ok, wiem że mogę wpiąć się w lampkę schowka itp ale jaki kolor ma label od radia gdzie pojawia się napięcie po włączeniu świateł?
  14. Panowie odświeżę temat pod co podłączyć podświetlanie (2 diody) bo muszę pociągnąć kabelek dodatkowy by było ok, pod przyciski ? czy pod coś innego. bo od razu rezam kratki to może razem spiąć? Czy oświetlenie pojawia się po zapaleniu świateł czy razem z zapłonem powinno?
  15. Zobaczę jeszcze jak wyjdę bo się wypstrykałem a góry bym pocisnął jeszcze i wolę zadbać o jakąś zimę na 16" A może temat felg zostawię na przyszły sezon Pod co się podłączyć by zaświeciły kratki polift? przyciski czy radio jak tak to który kabel?
  16. pisałem mu sms'a ale nie odpisał zadzwonię do niego, a co z slo?
  17. przy autostradzie to pewnie auta cały spot były gorące
  18. Arek fajny pomysł ale jak by dać coś w stylu battalionu tylko z napisem wielkopolska? Wiesz zarys auta itp. By klubowa była klubowa a przynależność do grupy takim dodatkiem W razie "W" mam u siebie dobra biuro reklamy.
  19. np. ja mam w quattro nie wiem co i moc jest rozłożona i nic sie nie dzieje. BTW Rouville nie produkuje tylko pakuję także kupując ich możesz mieć rożne firmy nawet skf czy coś.
  20. ja jestem już po ok 350-400 km na tarczach ferrodo + klocki ferrodo premier i jest git, klocki nie piszczą, nie pylą nadmiernie a hebel lepszy niż przedtem miałem a wcześniej nie wiem co było ale jak już kupiłem to było a potem ja zrobiłem jeszcze z 35 tys i jeszcze pół klocka
  21. kup lobro bo rouville to np chwile Ci pochodzi kumplowi w b5 po 3 miesiącach pukały i po 2 reklamacjach stwierdzili że "ten typ tak ma". Nie wiem jak skf.
  22. pomaluj sobie tą felge w kolor hyper silver i nie narzekaj a takie jaskrawe odpuść do tego co masz. Te felgi lepsze od tego co masz teraz W sumie jak by się uparł to by nie malował tylko rant wypolerował i gleba auta.
  23. To teraz montować ale najpier zaciski tył zregenerować a potem ogarnąć środek, dekory itp bo za *uja czasu nie mam na to :/ ---------- Post dopisany 16-09-2013 at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany 15-09-2013 at 12:11 ---------- Pany co mówicie o felach RH phoenix ? tak to wygląda
  24. Zawsze można zrobic Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  25. Arek zespawaj jeszcze dokładkę z zderzakiem i wszystko w kolor będzie pięknie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.