Treść opublikowana przez darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No właśnie jak tam? bo sam nie byłeś
-
Znaczenie ET Felgi
O jaki zacisk??
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja juz po porządkach w aucie apc + dressing nielsen a do skory cleaner i krem do skory shiby garage + gruntowne odkurzanie jest pięknie na nowym Alu
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Taki mały przed smak . Lepsze foty wszystkiego co i jak, wkrótce lub na spocie. Z tego co zrobiłem: - ogarnąłem skóre full elektryka - boczki, łokieć itp. - malowanko zderzak + doły drzwi i progi w środku - w końcu obuwie letnie - halogeny w zderzak
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A Bartek to ten Bartek a witam witam no dzisiaj skończyłem projekt jakos na dniach wyrzucę spy foto
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Uff pany audi skończone i jeździ... Pomalowane , zglebowane, skóra założona, felgi założone. Photo soon
-
Spoty Słupecko - Konińskie
poranek z audi czas zacząć
-
Wiązka elektrycznych foteli - podłączenie ori
Jestem po zabiegu i podlaczylem i dziala dzieki wiazka jest teraz jak ori
-
Spoty Słupecko - Konińskie
5x100 w a3 i golfie 4 potrzebny dystans a a3 z tego co pamietam to ma waskie felgi?
-
Wiązka elektrycznych foteli - podłączenie ori
Czyli rozumiem że tutaj mam się wpiąć z tym ? tak i mam ori wiązkę z oczkami i bezpiecznikami.
-
Wiązka elektrycznych foteli - podłączenie ori
Witam, kupiłem niedawno fotele skóra- full elektryka . Chce je podłączyć by móc w ogóle fotel przesunąć, pod co się podpiąć ? mam ori wiązkę i z tego co gdzieś słyszałem to trzeba by było podkręcić pod przekaźniki ? tylko które? przekaźniki rozumiem są obok kierownicy po lewej stronie pod krótkim dekorem a nad oparciem nogi kierowcy. Tak wytłumaczę Wiem że tego było mało w b5 ale każda odpowiedz na wagę złota.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tutaj trzeba dodać,że 4 ramienna jest lepsza w prowadzeniu bo lepiej się ją trzyma, a trójramienna lepiej wygląda. Gdzie ci się 4 ramienną trzyma lepiej tylko 3rój ramienna będzie robić robote
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Jeszcze nie ake na dniach beda teraz koncze zakladac zawieszenie od Wandeja, ale lusterko juz pomalowane ono bylo grzane ?
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Kupiles w aso? Ile dales?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja jednak wole ladnie zabudowac oslona z vr5 itp ale gratki za checi
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A nie za duZo kartek tam pod maska no i ten wunderbaum po co ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ok dzieki zadzwonie jutro. Ja wymienilem glosniki na ori polift i nie żałuję.
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Ale ponoc ten nielsen tez spoko i nie narzekam
-
Spoty Słupecko - Konińskie
kto w chylinie? ciekaw jestem
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie szukam auta do ślubu bo na ogłoszeniach nic nie ma, oczywiście audi może być q7, a6, a7, a8 tak by pasowało do reszty macie kogoś ??
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Juz przestałem liczyć kasę bo by głowa bolała )
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Dobiegnie od tematu trochę. Zakupiłem zestaw nielsena cyclone apc i finesse. Mały efekt przed i po bo miałem stary boczek i wytestowalem. Po lewej z użyciem dresingu po prawej po myciu apc. Fajny efekt satyny.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
A dzieki ! Forumowy znawca tematu Gwerty mi to robił na ori lampach. Rafał wiem ze trójkąt przekładać trzeba he
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Progi tez mam w planie bo ostatnio patrzyłem na foty byłej a4 whyme i progi omega sa spoko a mam dobrego majstra od plastiku także z wszystkim sobie poradzi. ---------- Post dopisany 20-03-2014 at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany 11-03-2014 at 22:34 ---------- Mała seria kosmetyków od znajomego, dressing, apc, czyszczenie i mleczko do skóry. Plus wycieraczki od lifta i nakładki śrub do felg zobaczymy jak to bedzie wyglądać. No i dwa lusterka poleciały z autem do malowania będzie Angol i nowa Obudowa obecnego kierowcy bo stara spekala od "i love boobies " Oby tylko sie wyrobił z malowaniem i ja to wszystko ogarnął.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Moze on bardziej jako eksponat sprzedaje Sylwek kup ori glosniki bo bose tylko na przodzie nie tedy droga