Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. No właśnie jak tam? bo sam nie byłeś
  2. O jaki zacisk??
  3. Ja juz po porządkach w aucie apc + dressing nielsen a do skory cleaner i krem do skory shiby garage + gruntowne odkurzanie jest pięknie na nowym Alu
  4. Taki mały przed smak . Lepsze foty wszystkiego co i jak, wkrótce lub na spocie. Z tego co zrobiłem: - ogarnąłem skóre full elektryka - boczki, łokieć itp. - malowanko zderzak + doły drzwi i progi w środku - w końcu obuwie letnie - halogeny w zderzak
  5. A Bartek to ten Bartek a witam witam no dzisiaj skończyłem projekt jakos na dniach wyrzucę spy foto
  6. Uff pany audi skończone i jeździ... Pomalowane , zglebowane, skóra założona, felgi założone. Photo soon
  7. poranek z audi czas zacząć
  8. Jestem po zabiegu i podlaczylem i dziala dzieki wiazka jest teraz jak ori
  9. 5x100 w a3 i golfie 4 potrzebny dystans a a3 z tego co pamietam to ma waskie felgi?
  10. Czyli rozumiem że tutaj mam się wpiąć z tym ? tak i mam ori wiązkę z oczkami i bezpiecznikami.
  11. Witam, kupiłem niedawno fotele skóra- full elektryka . Chce je podłączyć by móc w ogóle fotel przesunąć, pod co się podpiąć ? mam ori wiązkę i z tego co gdzieś słyszałem to trzeba by było podkręcić pod przekaźniki ? tylko które? przekaźniki rozumiem są obok kierownicy po lewej stronie pod krótkim dekorem a nad oparciem nogi kierowcy. Tak wytłumaczę Wiem że tego było mało w b5 ale każda odpowiedz na wagę złota.
  12. Tutaj trzeba dodać,że 4 ramienna jest lepsza w prowadzeniu bo lepiej się ją trzyma, a trójramienna lepiej wygląda. Gdzie ci się 4 ramienną trzyma lepiej tylko 3rój ramienna będzie robić robote
  13. Jeszcze nie ake na dniach beda teraz koncze zakladac zawieszenie od Wandeja, ale lusterko juz pomalowane ono bylo grzane ?
  14. Kupiles w aso? Ile dales?
  15. Ja jednak wole ladnie zabudowac oslona z vr5 itp ale gratki za checi
  16. A nie za duZo kartek tam pod maska no i ten wunderbaum po co ?
  17. Ok dzieki zadzwonie jutro. Ja wymienilem glosniki na ori polift i nie żałuję.
  18. Ale ponoc ten nielsen tez spoko i nie narzekam
  19. kto w chylinie? ciekaw jestem
  20. Panowie szukam auta do ślubu bo na ogłoszeniach nic nie ma, oczywiście audi może być q7, a6, a7, a8 tak by pasowało do reszty macie kogoś ??
  21. Juz przestałem liczyć kasę bo by głowa bolała )
  22. Dobiegnie od tematu trochę. Zakupiłem zestaw nielsena cyclone apc i finesse. Mały efekt przed i po bo miałem stary boczek i wytestowalem. Po lewej z użyciem dresingu po prawej po myciu apc. Fajny efekt satyny.
  23. A dzieki ! Forumowy znawca tematu Gwerty mi to robił na ori lampach. Rafał wiem ze trójkąt przekładać trzeba he
  24. Progi tez mam w planie bo ostatnio patrzyłem na foty byłej a4 whyme i progi omega sa spoko a mam dobrego majstra od plastiku także z wszystkim sobie poradzi. ---------- Post dopisany 20-03-2014 at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany 11-03-2014 at 22:34 ---------- Mała seria kosmetyków od znajomego, dressing, apc, czyszczenie i mleczko do skóry. Plus wycieraczki od lifta i nakładki śrub do felg zobaczymy jak to bedzie wyglądać. No i dwa lusterka poleciały z autem do malowania będzie Angol i nowa Obudowa obecnego kierowcy bo stara spekala od "i love boobies " Oby tylko sie wyrobił z malowaniem i ja to wszystko ogarnął.
  25. Moze on bardziej jako eksponat sprzedaje Sylwek kup ori glosniki bo bose tylko na przodzie nie tedy droga

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.