Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. No Czorny ma ori s4 dekory i ori grill rs4. Tapnięte z iphona
  2. Ale nie pakij quattro do fwd. Lepiej sobie zrób Hydrografike. Tapnięte z iphona
  3. Jakie tam et? Kapiec duży, nie trze o sprężyne albo o amor? Tapnięte z iphona ---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ---------- A ja zaparkowałem lajtowy dystans 5mm na tył i ładnie wyglada i da sie jeździć w 4 osoby Tapnięte z iphona
  4. Toż to czornego chleb a wy w domu chcecie robic Tapnięte z iphona
  5. Kutfa a ja mam 18 w ten weekend. :/ Tapnięte z iphona
  6. A dziękuje ni tez sie podoba, na tył wpadnie niedługo mam nadzieniem dystans 5mm bo akurat tak sie zmieści ładnie Tapnięte z iphona
  7. Grill jeździ u mnie od ponad miecha także tego A co do szyb to tył chyba 50% przepuszczalnosci a przod chyba cos 60-70. Nie pamietam. Tapnięte z iphona
  8. nie wiem czy nie będziesz żałował tego "likłi moli " Foty u mnie w wątku dodane, można coś komentować Na dniach będę jeszcze coś robił - przód w dół jak dojdzie gwint na przód inny a swój KW będę remontował na przodzie będzie coś ale ta-technix. Jak się na tym michu jeździ? a i wpadnę po klucze
  9. Powiem ci ze jakos zapomniałem o tym ze sa nakangi i poszaleć trochę można, zakręty bez zastrzeżeń i na mokrym tez ok. I sa cichsze od moich poprzednich michelinow ktore sie wyzabkowaly. ---------- Post dopisany 27-04-2014 at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2014 at 08:24 ---------- przyjechała manetka FIS od czornego no i teraz szukam jeszcze listwy na bok pasażera + ta na nadkole bo ktoś chciał mi zapierdzielić i ani on ani ma nie mam :/ mam nadzieje że zdąrze to ogarną c by auto na detailing jechało ---------- Post dopisany 12-05-2014 at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2014 at 22:40 ---------- Kupie gwint, najlepiej sam przod a jak nie to może byc komplet od fwd. ---------- Post dopisany 11-06-2014 at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2014 at 12:13 ---------- Ok teraz trochę fotek Grill S4 "on board" ( oczywiście czarny mat) a tutaj uchwycone z ciemnymi szybami:
  10. Wrzucę coś jutro
  11. U mnie wpadły ciemne szyby itp
  12. To nie wina paliwa
  13. ale czy aż taką różnice poczuje? zapytaj się whyme jak mu to jeździ choć pewnie tam będzie urywać.
  14. Normalny ziomek ktory wie jak wypolerowac felgę, co mam Ci tak zrobic? Pany chyba wpadne na złocie ale zobaczymy
  15. Do randki ale chyba po roku przerwy w zwiazkach
  16. Za 700 zł ok tylko jaki variant 1 czy 2? Nie tyle ze dzien odpoczynku tylko jestem akurat u kobiety w ten week a to nie po drodze lekko :/
  17. Ja chyba znowu zapauzuje. :/
  18. Generalnie na skórę siedzeń itp ok ale tak jak kolega pisał na Kiere i galke odradzam. Do skory mam shiny garage leather Cream + leather cleaner od tęgi samego producenta
  19. Napisałem ci co trzeba sprawdzic nikt wróżka nie jest tym bardziej ze wyciagalem amor cały. Może tez to byc sprężyna tylko wtedy naprawdę by sie musiała c**jowo ułożyć.
  20. Dzieki kupiłem ori dojazdówke audi za 50zl
  21. Na bifor przyjedziesz to na wesele będziesz gotów na 100% nikt Cie nie pokona
  22. Ok górne + końcówki. Jakie końcówki? A i do sprawdzenia: Dolny wachacz "banan" Stabilizator + gumy Poprawność zamontowania amorka + górne śruby ktore montuje sie do karoserii te 3. Jeśli to bedzie ok to trzeba bedzie spojrzeć na sprężyne i jeszcze raz na górne.
  23. Mówisz puka z prawej strony? Tylko przy wjeździe w dziurę ? Czy przy ruszani tez? Ktory tam wachacz wymieniales? ---------- Post dopisany at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ---------- Aaaa jade na Ostrów Arku z kobieta
  24. Przygotowania do zimy widzę Ale wyglada kozak
  25. Tak ściema wszystkich nielegalne ale bez obawy nie ma zabawy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.