Treść opublikowana przez darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ok skleimy wszystko do KupPy 100Lat Neemzi. A teraz tak - mam nadzieje że się wyrobie i w NIEDZIELE może SPOT? a co naklejki Michu to też był przegarnął albo STANCE albo DAPPER - tylko dapper kleisz z boku czy jak większość ? Możemy się dogadać wal mi na PW ---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ---------- po problemie : DUŻE WLEPY NA SZYBĘ - sick-stickers.pl
-
1.8 t quattro 170 km kalisz
Jak tam Łukasz nowe Turbo stroiłeś już w końcu gdzieś auto? jak coś zapraszam do mnie w wolny dzień i ogarniemy w "Genowefa Garage" Genowefa Garage | Swapy silników z grupy VAG i nie tylko.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tył raczej 7mm a przod dostanie albo tyle samo albo 5mm. robic 7mm z kołnierzem? A co do kosmetyków to tak jak mowilem auto pod koniec miecha idzie na detailing i cos tam pogadam z gościem bo w Koninie jest przecież sklep megauliars A co do gwintu jak masz kupic używane fl to kup sobie nowe tuningart to półka fk. Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No Sylwek jakos to wyglada na zdjęciach Ale zmień te kosmetyki bo sie zarobisz nimi a efekt bedzie krótkotrwały. A ja juz ogarnalem sobie gwincie moj stary KW jeszcze bedzie zmiana w tygodniu i bedzie sztos, a i będę dorabiał dystanse ktoś preferuje by zrobic cos wiecej?? Jak cos proszę napisać co i jak ceny dobre bedą za odrobienie nakrętk na gwint i poprawienie gwintu na amorku w tokarce ~50zl. Tapnięte z iphona
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Zamówiłem na Allegro ---------- Post dopisany 12-07-2014 at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany 10-07-2014 at 19:18 ---------- Gwincik KW juz ogarnięty, niedługo powrót na stare dobre "śmieci", ale najpierw poprawki lakiernicza maski potem detailing Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Nowy mts na Allegro 1280zł z wysyłka gratis. I do quattro i do ośki wniosek nowy mts czy stary weitec? Tapnięte z iphona
-
gdzie tankujecie LPG
Obecnie tankuje na BP, Bliskiej i Orlenie - zależy gdzie jestem i co ciekawe jak bym ułożył najtaniej to Bliska, BP i najdrożej Orlen. Ale wole tam lać niż na stacji u mnie w miejscowości która nazywa się "BB" i nie bardzo jest tam ten gaz.
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Czekam za jakimś filmem Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Kto mnie pyknał na polish worksa ? Tapnięte z iphona
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Miało byś strojenie i jak temat??
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Narazie jest jeszcze za miękko wiec robie na szybko kw bo juz zatarlem na koleinach spodem A cm hmm z 60-61cm max. Jak zrobię kw to może może dokładkę położę Tapnięte z iphona
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Wiem że są bez centrowania bo mam 5mm na tyle i jest ok 200km/h sprawdzone i nic się nie dzieje, może odwiedzę swojego tokarza co on na to tylko musiał bym mieć coś na dopasowanie by zrobił Albo na tył wrzucić 10mm a na przód zapodać 5mm, obciera komuś et25 na 8" z tyłu bo nie mogą mi się nadkola palić bo palić będzie felga bo oponę mam 215/40 i ona z rantem felgi równo nie jest :/ ---------- Post dopisany 10-07-2014 at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany 09-07-2014 at 21:58 ---------- Tak to wygląda na szybko na aucie
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
No może się skuszę
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Najpierw zobaczę na 5mm co sie stanie. Tapnięte z iphona
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Jutro zrobię a tymczasem muszę zamówić dystanse bo koła sie pochowały na et35 Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ogłoszenie napisane jak handlarz (s line) i dodatkowo fotki z myjki :/ Tapnięte z iphona
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
wrzuć tu foto już zamontowanej kierownicy
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Gleba zrobiona się dzisiaj naszarpałem to masakra ale dałem rade mts siedzi Ale 1sze podejście było takie że z garażu wyjechać nie mogłem, ale lekko podniosłem. Co ciekawe zawieszenie MTS ma krótszy amortyzator od KW v2 o jakieś 4-5mm.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
0:5 ja pier**le 30minut. Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No w końcu kiera normalna.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Co tam za fotele masz? Chodzi ci o grzane? Tak zwykłe mam placki tyle że podgrzewane a i pasowało by je tam podlutować
-
Spoty Słupecko - Konińskie
To Sylwek łap temat. Skrecilem juz dzisiaj cały amorek gwintu mts w srode montaz i potem naprawa mojego kw. Kolekcjonuje gwinty i grile bo mam s4, polifta i przedlifta A właśnie nie chce ktoś kompletu foteli do b5 granych? Można sobie wymodzic za 80zl przod + tył. Tapnięte z iphona ---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 17:00 ---------- Macie namiar na tego nemzii? Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ale nie do zrobienia tak jak powyżej w przedlifcie. Chyba ze chcesz zrobic sobie w ogole całe pomarańczowe A kierunki kupuj tylko ori bym Cie na spocie nie widział z tymi clarami bo śrubokrętem wymontuje. Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Bo ja mam teraz gwint na wierzchu i chyba cos wloze na probe co by sie za mocno nie ugielo. Lo a gdzie on mieszka? plan jest taki wkladam teraz mts-a a w trakcie robie kw
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Samo wylecialo? Klucze potrzebuje do gwintu te twoje do mts beda pasowac? Masz cos wlozone na przod jakies dodatkowe odboje?