Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. ok skleimy wszystko do KupPy 100Lat Neemzi. A teraz tak - mam nadzieje że się wyrobie i w NIEDZIELE może SPOT? a co naklejki Michu to też był przegarnął albo STANCE albo DAPPER - tylko dapper kleisz z boku czy jak większość ? Możemy się dogadać wal mi na PW ---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ---------- po problemie : DUŻE WLEPY NA SZYBĘ - sick-stickers.pl
  2. Jak tam Łukasz nowe Turbo stroiłeś już w końcu gdzieś auto? jak coś zapraszam do mnie w wolny dzień i ogarniemy w "Genowefa Garage" Genowefa Garage | Swapy silników z grupy VAG i nie tylko.
  3. Tył raczej 7mm a przod dostanie albo tyle samo albo 5mm. robic 7mm z kołnierzem? A co do kosmetyków to tak jak mowilem auto pod koniec miecha idzie na detailing i cos tam pogadam z gościem bo w Koninie jest przecież sklep megauliars A co do gwintu jak masz kupic używane fl to kup sobie nowe tuningart to półka fk. Tapnięte z iphona
  4. No Sylwek jakos to wyglada na zdjęciach Ale zmień te kosmetyki bo sie zarobisz nimi a efekt bedzie krótkotrwały. A ja juz ogarnalem sobie gwincie moj stary KW jeszcze bedzie zmiana w tygodniu i bedzie sztos, a i będę dorabiał dystanse ktoś preferuje by zrobic cos wiecej?? Jak cos proszę napisać co i jak ceny dobre bedą za odrobienie nakrętk na gwint i poprawienie gwintu na amorku w tokarce ~50zl. Tapnięte z iphona
  5. Zamówiłem na Allegro ---------- Post dopisany 12-07-2014 at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany 10-07-2014 at 19:18 ---------- Gwincik KW juz ogarnięty, niedługo powrót na stare dobre "śmieci", ale najpierw poprawki lakiernicza maski potem detailing Tapnięte z iphona
  6. Nowy mts na Allegro 1280zł z wysyłka gratis. I do quattro i do ośki wniosek nowy mts czy stary weitec? Tapnięte z iphona
  7. Obecnie tankuje na BP, Bliskiej i Orlenie - zależy gdzie jestem i co ciekawe jak bym ułożył najtaniej to Bliska, BP i najdrożej Orlen. Ale wole tam lać niż na stacji u mnie w miejscowości która nazywa się "BB" i nie bardzo jest tam ten gaz.
  8. Czekam za jakimś filmem Tapnięte z iphona
  9. Kto mnie pyknał na polish worksa ? Tapnięte z iphona
  10. Miało byś strojenie i jak temat??
  11. Narazie jest jeszcze za miękko wiec robie na szybko kw bo juz zatarlem na koleinach spodem A cm hmm z 60-61cm max. Jak zrobię kw to może może dokładkę położę Tapnięte z iphona
  12. Wiem że są bez centrowania bo mam 5mm na tyle i jest ok 200km/h sprawdzone i nic się nie dzieje, może odwiedzę swojego tokarza co on na to tylko musiał bym mieć coś na dopasowanie by zrobił Albo na tył wrzucić 10mm a na przód zapodać 5mm, obciera komuś et25 na 8" z tyłu bo nie mogą mi się nadkola palić bo palić będzie felga bo oponę mam 215/40 i ona z rantem felgi równo nie jest :/ ---------- Post dopisany 10-07-2014 at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany 09-07-2014 at 21:58 ---------- Tak to wygląda na szybko na aucie
  13. Najpierw zobaczę na 5mm co sie stanie. Tapnięte z iphona
  14. Jutro zrobię a tymczasem muszę zamówić dystanse bo koła sie pochowały na et35 Tapnięte z iphona
  15. Ogłoszenie napisane jak handlarz (s line) i dodatkowo fotki z myjki :/ Tapnięte z iphona
  16. wrzuć tu foto już zamontowanej kierownicy
  17. Gleba zrobiona się dzisiaj naszarpałem to masakra ale dałem rade mts siedzi Ale 1sze podejście było takie że z garażu wyjechać nie mogłem, ale lekko podniosłem. Co ciekawe zawieszenie MTS ma krótszy amortyzator od KW v2 o jakieś 4-5mm.
  18. 0:5 ja pier**le 30minut. Tapnięte z iphona
  19. No w końcu kiera normalna.
  20. Co tam za fotele masz? Chodzi ci o grzane? Tak zwykłe mam placki tyle że podgrzewane a i pasowało by je tam podlutować
  21. To Sylwek łap temat. Skrecilem juz dzisiaj cały amorek gwintu mts w srode montaz i potem naprawa mojego kw. Kolekcjonuje gwinty i grile bo mam s4, polifta i przedlifta A właśnie nie chce ktoś kompletu foteli do b5 granych? Można sobie wymodzic za 80zl przod + tył. Tapnięte z iphona ---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 17:00 ---------- Macie namiar na tego nemzii? Tapnięte z iphona
  22. Ale nie do zrobienia tak jak powyżej w przedlifcie. Chyba ze chcesz zrobic sobie w ogole całe pomarańczowe A kierunki kupuj tylko ori bym Cie na spocie nie widział z tymi clarami bo śrubokrętem wymontuje. Tapnięte z iphona
  23. Bo ja mam teraz gwint na wierzchu i chyba cos wloze na probe co by sie za mocno nie ugielo. Lo a gdzie on mieszka? plan jest taki wkladam teraz mts-a a w trakcie robie kw
  24. Samo wylecialo? Klucze potrzebuje do gwintu te twoje do mts beda pasowac? Masz cos wlozone na przod jakies dodatkowe odboje?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.