Treść opublikowana przez darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
a i narodził się problem zawiecha jest tylnia od passata b5 a w a4 jest inna także tył popchnę gdzieś dalej jak wrócą sprężyny, chyba że ktoś ma znajomego co szuka tyłu gwintowanego do passata b5 to w dobrej cenie puszcze.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jest jebania się z przełącznikami i chyba coś z klimatronikiem bo inaczej chyba sterowany po + czy coś ale głowy uciąć nie dam. A i regulacja świateł musi wlecieć obok kierownicy. Jak w lifcie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
a temat gwintu narazie chyba utknął bo przyjechał do mnie gnój.. a sprzedawca nie chce problemu rozwiązać. Przód niby ok, ale patrze lekko podgięte mocowanie dolne amortyzatora Patrze dalej a tam... ojebana nakrętka po gwincie i aluminium zostało w gwincie ale to nic bo ktoś heftnął po gwincie spawarką by nakrętka nie spadała w dół ... Amortyzatory są teraz u dobrego tokarza, poprawi gwint na nowy, dorobi nakrętki a sprężyny do piaskowania i do malowania proszkowego. Jakoś to ogarnę ale gościa bym dojechał.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Z tym 600w i 700w to bym uważał bo ja mam i sobie cos ok 225w RMS i myśle ze lepiej zagra Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No bo to jak pisałem łożyska sa cały czas i by nie ustępowały A te kable to takie lekko biedne nie wrzucaj tam nic powyżej 300rms. Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ładnie się prezentuje na tych felach Ładna seria
-
Spoty Słupecko - Konińskie
LoZyska nie ustępują, ma wyzabkowane opony Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Przez ecu i bokiem pod listwa boczna tylko trzeba uważać by nie połamać i do tylu po kanapę Tapnięte z iphona
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie powiedzcie mi kilka rzeczy bo rozpiskę pinów mam do mojego licznika. Czyli jak widać 2x24piny. 1. Wiem że do tej małej kostki 4 pinowej (zakreślonej na czerwono) do pinu 1szego muszę podpiąć czujnik temp. oleju. 2. Do kostki 20pin czerwonej wchodzi dodatkowy pin (pin 5) na temp. otoczenia która przedtem była w starym liczniku na środku tak? 3. Dodatkowo do podłączenia jest sygnał z ecu do pinu 1szego w tej samej kostce, skąd go wziąć w 2.6 abc? 4. Czy o czymś jeszcze muszę pamiętać? Nie będzie mi wywalało poziomu płynu ? pin 20 niebieska wtyczka? i druga sprawa ma ktoś rozpiskę pinów manetki ? akurat tą mam poliftową ale wiem że pasuję. 5. wtyczka nr 1 jest do podpięcia fis do czerwonej kostki 20 pin tak? 6. do czego jest kostka nr.2 ? bo nr. 3 jest chyba standardowa do włączania świateł itp.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Immo poza licznikiem No trzeba sie spotkać i obgadać bo 27 września 14.30 musi byc przednio Tapnięte z iphona
-
[B5 APS] by czorny
To Czorny film poproszę Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Bo w spoilerach dobrze ze masz, tylko by wątek był popularny to wrzucaj tez zdjęcia w posty. Nawet wiecej bo nie musisz przebierać np. Zdjęcia z prac itp. A sam wątek strona główna jest taka okładka kasiazka wiec tam gotowe mody i zdjęcia ewentualnie gadżetów plus segregacja miesiącami czy sezonami Tapnięte z iphona Okej tak zrobię. Dzisiaj koło 2 w nocy wyjechałem z domu i po 300 m stali panowie policjanci. Niby na początku wszystko okej przejechałem z 200 m a oni za mną dogonili mnie i bombki.. Ale szyby przeszły próbę chociaż opuściłem je do połowy dla spokoju żeby nie kusić losu. W dzień 15 % jest dość jasne co do tyłu więc mam nadzieję,że będzie okej z tym. Wziąłbym tylko z kasy sie wypłukalem na ten miesiąc. Kupiłem gwint ( jedzie do mnie), licznik Fis sie trafił, wodka na wesele, i paredupereli Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Bo w spoilerach dobrze ze masz, tylko by wątek był popularny to wrzucaj tez zdjęcia w posty. Nawet wiecej bo nie musisz przebierać np. Zdjęcia z prac itp. A sam wątek strona główna jest taka okładka kasiazka wiec tam gotowe mody i zdjęcia ewentualnie gadżetów plus segregacja miesiącami czy sezonami Tapnięte z iphona
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Blisko Tapnięte z iphona
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Tak myślałem ze z tfsi Tapnięte z iphona
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
o ile przesunięte obroty? i od ilu się moc zaczyna ? z czego wziął by zrobić strokera? jakiś 2.0T ?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Jestem w szoku ze z 1.8t tyle wychodzi Kumpel ma w B6 2.7 BiT i jak miał 330KM to jechało zdrowo, po upgrade na K04, wydechu, fimc itp miał 450KM - było za***iście, teraz zrobił kolektory i ma ponad 500.. Tylko tutaj waga lepsza w b5. Jak wygląda wykres tego silnika? od kiedy wstaje turbo? Bo wiem że w 2.7 k04 od 2.8 -3 tys. rwie suty.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Skasuj to zdjęcie ---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ---------- Bartek czekaj na gwint, tylko na przód trzeba będzie dorobić nakrętki ale to się dogadamy z ceną walnij na PW ile za te sprężyny płacisz.
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
420KM ?
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
A mi to ściemniała laska i to nie taka zła i ona mi mówiła inaczej o przepuszczalności światła, 15% to była by najciemniejsza. Tapnięte z iphona
-
Znaczenie ET Felgi
Jak chcesz kupic 10j to sie nie dziw ze gdzies musi wyjść, na zewnątrz i potem spas trzeba robic. Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jak ja bym został ojcem to zapodal bym sobie rodzinne S4 Tapnięte z iphona
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
Tył mam tez 40 a przod 50 chyba. Jest jaśniej niz u ciebie by tak szybko dowodu nie zabrali Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Avanturnika kupuj teraz A co do kratek uk bo nie podnoszą sie bo trzeba kratki eu wsadzić ja tak mam i jest git. A mówisz ze temat znasz Tapnięte z iphona