Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. To tak jak bys nic nie zrobił Tapnięte z iphona
  2. Dlatego wsadza sie kratki z eu nawet nie świecących Tapnięte z iphona
  3. Glebson
  4. No co ladna seriia
  5. Niedługo możliwe ze będę miał na handel gwint do tylu do ośki mts, i możliwe ze mój przód kw albo do remontu małego lub po remoncie Tapnięte z iphona
  6. Miałeś końcowy przecież? Tapnięte z iphona
  7. Ja napompowalem tylko raz odkad mam a zaczelo sie miesiac temu.
  8. Ferodo jak najbardziej.
  9. Jak ci mogl wylac jak nie pracowal ?
  10. Kurde jade sobie dzisiaj wychodze z ronda i po 100m zaczyna napierdalac kierownica.. powietrze z kola zeszlo samo? W domu napompowalem i jakos trzyma ale powoli schodzi. Odbita opona? Kiedys mi juz lekko zeszlo. Bo zadnego gwozdzia czy cos bie bylo, obejrzane z bliska.
  11. Nie koniecznie ale od tego sie zaczyna bo w trasie wskazanie jest takie samo a przy "gazowaniu" miejskim to sa rożne odczyty. Często pada dada w tych v6. Błędu może ni byc ale działanie, logi można zrobic. Bo wtedy od lambd mieszankę zmienia komp. Mi np lpg pali ok 11.5-12.5 L a dynamicznie jeżdzę niestety Tapnięte z iphona
  12. Sry można Bo gdzies słyszałem ze max 120km/h Tapnięte z iphona
  13. Kurde 13L to tylko lekko więcej jak na normalne jeżdżenie chyba że wkręcasz pow. 3 tys., wszystko wskazuję na ewentualne błędy lambd bo co innego jeśli już, lub nie błędy tylko odczyty złe. W V6 spalanie powinno się zaczynać od 8-8,5 trasa do 120-130km/h a tak normalnie ok 10-11. Sąsiad ma 80 2.6 v6 i tam też wysokie spalanie.
  14. Z airem nożna każde prędkości rozwijać? Tapnięte z iphona
  15. E tam passat 2005r b5 fl 1.9 tdi 101KM średnie spalanie 7-8 l przy dynamicznej jeździe auto stan igła. Trasa ok 5-5.5l z Niemczech. Myśle ze jest ok rownież u ciebie. Po chipie na 140 KM spadło ok 0.5 -1 l przy mieszanym. Tapnięte z iphona
  16. Powodzenia w pleszewie z autami
  17. darek995 odpowiedział(a) na alcapone86 temat w 1.9TDI
    Vag logi ? Wtedy ktoś pomoże. Tapnięte z iphona
  18. Widze gruboo, ja z imprezy 18 niezadowolony :/ jakis taki niedosyt Tapnięte z iphona
  19. darek995 odpowiedział(a) na alcapone86 temat w 1.9TDI
    jesteś pewien że jest ubytek czy tylko tak na odczucia mechanika robisz? bo może być wszystko w porządku.
  20. sZprey sobie kupcie i jazda na czarno
  21. Miałem dłuższe śruby o centymetr chyba od poprzednich alusów oz Na przod nie wkładam narazie. Teraz wyszło mi et35 przod i tył et30 na 8" Tapnięte z iphona
  22. Najpierw wesele Mam polifta ale zostaje u mnie Tapnięte z iphona
  23. Mody bedą a nie dystans wpadł 5mm na tył Tapnięte z iphona
  24. Sięgnął mi sie awans w pracy mówcie mi panie kierowniku Tapnięte z iphona

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.