Treść opublikowana przez darek995
-
Projekt By "KETEO" in Progress 2014
To tak jak bys nic nie zrobił Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dlatego wsadza sie kratki z eu nawet nie świecących Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Glebson
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No co ladna seriia
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Niedługo możliwe ze będę miał na handel gwint do tylu do ośki mts, i możliwe ze mój przód kw albo do remontu małego lub po remoncie Tapnięte z iphona
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Miałeś końcowy przecież? Tapnięte z iphona
-
[B5 APS] by czorny
- Spoty Słupecko - Konińskie
Ja napompowalem tylko raz odkad mam a zaczelo sie miesiac temu.- Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Ferodo jak najbardziej.- [B5 APS] by czorny
Jak ci mogl wylac jak nie pracowal ?- Spoty Słupecko - Konińskie
Kurde jade sobie dzisiaj wychodze z ronda i po 100m zaczyna napierdalac kierownica.. powietrze z kola zeszlo samo? W domu napompowalem i jakos trzyma ale powoli schodzi. Odbita opona? Kiedys mi juz lekko zeszlo. Bo zadnego gwozdzia czy cos bie bylo, obejrzane z bliska.- Spoty Słupecko - Konińskie
Nie koniecznie ale od tego sie zaczyna bo w trasie wskazanie jest takie samo a przy "gazowaniu" miejskim to sa rożne odczyty. Często pada dada w tych v6. Błędu może ni byc ale działanie, logi można zrobic. Bo wtedy od lambd mieszankę zmienia komp. Mi np lpg pali ok 11.5-12.5 L a dynamicznie jeżdzę niestety Tapnięte z iphona- [B5 APS] by czorny
Sry można Bo gdzies słyszałem ze max 120km/h Tapnięte z iphona- Spoty Słupecko - Konińskie
Kurde 13L to tylko lekko więcej jak na normalne jeżdżenie chyba że wkręcasz pow. 3 tys., wszystko wskazuję na ewentualne błędy lambd bo co innego jeśli już, lub nie błędy tylko odczyty złe. W V6 spalanie powinno się zaczynać od 8-8,5 trasa do 120-130km/h a tak normalnie ok 10-11. Sąsiad ma 80 2.6 v6 i tam też wysokie spalanie.- [B5 APS] by czorny
Z airem nożna każde prędkości rozwijać? Tapnięte z iphona- Spoty Słupecko - Konińskie
E tam passat 2005r b5 fl 1.9 tdi 101KM średnie spalanie 7-8 l przy dynamicznej jeździe auto stan igła. Trasa ok 5-5.5l z Niemczech. Myśle ze jest ok rownież u ciebie. Po chipie na 140 KM spadło ok 0.5 -1 l przy mieszanym. Tapnięte z iphona- Spoty Słupecko - Konińskie
Powodzenia w pleszewie z autami- Brak mocy z dolu
Vag logi ? Wtedy ktoś pomoże. Tapnięte z iphona- Spoty Słupecko - Konińskie
Widze gruboo, ja z imprezy 18 niezadowolony :/ jakis taki niedosyt Tapnięte z iphona- Brak mocy z dolu
jesteś pewien że jest ubytek czy tylko tak na odczucia mechanika robisz? bo może być wszystko w porządku.- Spoty Słupecko - Konińskie
sZprey sobie kupcie i jazda na czarno- Spoty Słupecko - Konińskie
Miałem dłuższe śruby o centymetr chyba od poprzednich alusów oz Na przod nie wkładam narazie. Teraz wyszło mi et35 przod i tył et30 na 8" Tapnięte z iphona- Spoty Słupecko - Konińskie
Najpierw wesele Mam polifta ale zostaje u mnie Tapnięte z iphona- Spoty Słupecko - Konińskie
Mody bedą a nie dystans wpadł 5mm na tył Tapnięte z iphona- Spoty Słupecko - Konińskie
Sięgnął mi sie awans w pracy mówcie mi panie kierowniku Tapnięte z iphona - Spoty Słupecko - Konińskie