Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Myśle o sobie
  2. Moze kupic w Anglii polifta w q z v6 nie głupi pomysł
  3. A no tak zapomniałem ze nie ma quattro montować v6 albo 1.8t i jeszcze bym sie zastanowił czy jest sens bo auto ładne ale czy warto inwestotowac bo dobry projekt gdyby byl z quattro to taka wisienka. Chyba ze ma te silniki za gorsze.
  4. Możesz nie chcieć ale włożyć trzeba Liczy sie projekt nie cena , każdy wie gdzie zagłębie jest 2.7bit u nosba, cos by znalazł tam cała wieś ma te silniki we wszystkim
  5. No Rafciu najlepszego A co do spora to fajnie ze frekfencja dopisała Michał jeśli myslisz o swap to jak chcesz by jechało to tak good to 2.7 bit ja miałem kilka jazd ghosta i nic innego bym nie widział. Ja narazie zrobię co mam Zrobic w aucie i potem szukam jakiegosc mocnego rodzinnego avanta
  6. gdzie te porezane furki ? Sylwek serio potrzebujesz tych "dziennych" ??
  7. Czerwona z lampami angel eyes?
  8. Nie kombinuje tylko mam lekko ważniejszą sprawę auto jadę oglądać a akurta o tej pracę kończę a potem to ciemno. A w poniedziałek gościa nie ma jeszcze spot będzie jak chciałem tydzień temu to nikogo nie było
  9. Juz kupiłem można tak powiedziec heh A za życzonka dziękuje heh A ty nic nie działasz?
  10. Ja jeszcze zobaczę bo jak będę miał wyjazd po pracy to bie dobije :/ a dobrze było by sie Zobaczyć
  11. no ślub raz w życiu ale są inne okazje na garniak również Garniak ma jakis zapas spoko od marca chudnę z chłopakami by na wakacje był konkret Musze audi swoje na warsztat odstawić bo do wymiany uszczelka pod pokrywa zaworów padła lewa, osłona przegubu, i do roboty cały tył hamulców, jak by ktoś miał z s4 to bym przygarnął bo mam na tył 255 z b6 ale nie wiem czy podejdzie z jarzmami itp.
  12. Tak teraz na zimę ciśniemy ostro no i juz garniaka zakładać nie musze
  13. A kto nie ma uzupełnionego?
  14. do szkoły Panie Panie pisane z telefonu na szybko Sylwek dzisiaj wpadla kiera esowa i białe kierunki w błotnik i kubełki mam zaklepane i lampy soczewki dzielone Całość ok, soczewki dzielone bym odpuścił chyba ze ori i w dobrym prajsie.
  15. o nie świr auto sprzedaje
  16. film niczego sobie i powiem nawet że zrobiony z głową ale projekt u ciebie jeszcze w wczesnej fazie, czegoś mi brakuje szerokości i jeszcze niżej, jakiś bix w lampach i coś podobnego w halogenach. Jest ładnie ale brakuje tego ach bez zderzaków esowych też da się coś wymodzić fajnego, szeroki polift np.
  17. ten głośnik nowy ? czy ten z suba? bo jak coś charczy to albo nadpalony wzmacniacz albo nadpalona cewka, ewentualnie głośnik krzywo stoi w koszu i dzieje się to od podgiętej obudowy kosza. Jak chcesz ładną skrzynkę pod car audio to kup płyte albo ja mogę ci kupić i zrobić co chcesz i jak chcesz, podasz mi jaki głośnik kupiłeś i masz skrzynie pod dany głośnik z jakim chcesz zejściem. Jak nisko to BR jak szybko to closed.
  18. Jak juz to 16ta
  19. No jak cos zapraszaj, czyli co niedziela?
  20. Jadłem aż miło
  21. A jak heh ale w weekend możliwe ze będę miał czas i jak cos w niedziele bym sie pisał
  22. nie dał byś mu się przejechać
  23. będą gratki za upchnięcie LPG w tym aucie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.