Treść opublikowana przez darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Myśle o sobie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Moze kupic w Anglii polifta w q z v6 nie głupi pomysł
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A no tak zapomniałem ze nie ma quattro montować v6 albo 1.8t i jeszcze bym sie zastanowił czy jest sens bo auto ładne ale czy warto inwestotowac bo dobry projekt gdyby byl z quattro to taka wisienka. Chyba ze ma te silniki za gorsze.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Możesz nie chcieć ale włożyć trzeba Liczy sie projekt nie cena , każdy wie gdzie zagłębie jest 2.7bit u nosba, cos by znalazł tam cała wieś ma te silniki we wszystkim
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No Rafciu najlepszego A co do spora to fajnie ze frekfencja dopisała Michał jeśli myslisz o swap to jak chcesz by jechało to tak good to 2.7 bit ja miałem kilka jazd ghosta i nic innego bym nie widział. Ja narazie zrobię co mam Zrobic w aucie i potem szukam jakiegosc mocnego rodzinnego avanta
-
Spoty Słupecko - Konińskie
gdzie te porezane furki ? Sylwek serio potrzebujesz tych "dziennych" ??
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
:grin:
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Czerwona z lampami angel eyes?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Nie kombinuje tylko mam lekko ważniejszą sprawę auto jadę oglądać a akurta o tej pracę kończę a potem to ciemno. A w poniedziałek gościa nie ma jeszcze spot będzie jak chciałem tydzień temu to nikogo nie było
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Juz kupiłem można tak powiedziec heh A za życzonka dziękuje heh A ty nic nie działasz?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja jeszcze zobaczę bo jak będę miał wyjazd po pracy to bie dobije :/ a dobrze było by sie Zobaczyć
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no ślub raz w życiu ale są inne okazje na garniak również Garniak ma jakis zapas spoko od marca chudnę z chłopakami by na wakacje był konkret Musze audi swoje na warsztat odstawić bo do wymiany uszczelka pod pokrywa zaworów padła lewa, osłona przegubu, i do roboty cały tył hamulców, jak by ktoś miał z s4 to bym przygarnął bo mam na tył 255 z b6 ale nie wiem czy podejdzie z jarzmami itp.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tak teraz na zimę ciśniemy ostro no i juz garniaka zakładać nie musze
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A kto nie ma uzupełnionego?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
do szkoły Panie Panie pisane z telefonu na szybko Sylwek dzisiaj wpadla kiera esowa i białe kierunki w błotnik i kubełki mam zaklepane i lampy soczewki dzielone Całość ok, soczewki dzielone bym odpuścił chyba ze ori i w dobrym prajsie.
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
o nie świr auto sprzedaje
-
[B5 ABC] Quattro V6
film niczego sobie i powiem nawet że zrobiony z głową ale projekt u ciebie jeszcze w wczesnej fazie, czegoś mi brakuje szerokości i jeszcze niżej, jakiś bix w lampach i coś podobnego w halogenach. Jest ładnie ale brakuje tego ach bez zderzaków esowych też da się coś wymodzić fajnego, szeroki polift np.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ten głośnik nowy ? czy ten z suba? bo jak coś charczy to albo nadpalony wzmacniacz albo nadpalona cewka, ewentualnie głośnik krzywo stoi w koszu i dzieje się to od podgiętej obudowy kosza. Jak chcesz ładną skrzynkę pod car audio to kup płyte albo ja mogę ci kupić i zrobić co chcesz i jak chcesz, podasz mi jaki głośnik kupiłeś i masz skrzynie pod dany głośnik z jakim chcesz zejściem. Jak nisko to BR jak szybko to closed.
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Oko
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jak juz to 16ta
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No jak cos zapraszaj, czyli co niedziela?
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Jadłem aż miło
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A jak heh ale w weekend możliwe ze będę miał czas i jak cos w niedziele bym sie pisał
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
nie dał byś mu się przejechać
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
będą gratki za upchnięcie LPG w tym aucie