Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Ja nie narzekam na moc jak widać z niskich obrotów tez idzie. Odkąd mam auto to jakos nie widze by szło gorzej a nawet jest poprawa. A co wiecej to nie jest pełny przelot, tył jest seryjny a same auto nie chodzi głośniej od serii. AWG sa mocno wygłaszane.
  2. Z silnika za plecionkami sa wspawane tlumiki Awg chyba 330mm zamiast katów (po lewo i po prawo) potem wszystko sie schodzi w jedna rurę przed środkowym ktory został zastąpiony tez przelotem 550mm i na końcu seryjny z quattro i gotowe. W serii tak jak wyżej jest napisane, miałem tylko 2x katalizator (po lewo i po prawo) środkowy i koniec. Przed środkowym wszystko schodzi sie w 1 rurę.
  3. Tak to moje u gekona było był taki mały dyno day No tez sie zdziwiłem ze po tylu latach auto z fabryczna mocą. Niestety był tez i przegrany golf IV 4motion 1.9 130KM dlubniety na 200KM i tylko pokazało 150KM a kasy włożone ostro.
  4. Mam wydech przelotowy AWG, katy out i jednostka jest z końca produkcji bo jest ta z czarnymi deklami ponoć kiedyś komuś tu padła i wleciał silnik z a6 c4. Na gazie mam 149KM ale po wykresie wiem ze go przylewa i da sie zrobic na LPG cos ok 156-7KM.
  5. Bo Tomku dziur trochę jednak trzeba omijać
  6. Graty z 2.0 mozna opylic. A wrazenianz jazdy? Chociaz z tego 2.4. Ale to twoj wybor i opcja z swap to pewne abstrakcja gdyby moj ABC nie byl w swietnej kondycji to bym zapakowal 2.8 z modem. Ale ja mam b5. Tapniete z Galaxy Taba
  7. Nie bo to plastelina a takie sie nie łamia czy pękają tylko gna. Ja na swoich mercach na oponie 215/40/18 po dziurach latam i proste. #GermanyAlu
  8. Foty spoko A co do wyścigów to moje ABC wypluło 154KM po zhamowaniu i prawie 240Nm. Plan jak narazie u mnie to te progi jeszcze z omegi.
  9. Dlaczego wybrałem 2.4 bo koszty mniejsze. Ale jak tak to 1.8t niech wpada a właściciel bedzie zadowolony 2.8 nie szły w b6 tylko 3.0 ale tam jak sie kupiło wydeptany egzemplarz to głowica może pęknąć. Ale 2.8 30V + kolektory wydechowe z 3.0, katy out, jakaś wkładka, mała regulacja i ponad 205KM wyrzuci Btw Tlumik przy takiej operacji to najmniejszy problem wszytko p&p.
  10. Z tego 2.0 najlepiej i najtaniej pewnie na jakieś 2.4 można sie przesiąść. Wydech to nie problem, silnik tez nie a udane konstrukcje a w gratisie 35KM i trochę Niuta i dziwek. Jak miałbym wj***c z 3-3.5 tys w remonty to spokojnie ogarniesz taki podstawowy swap.
  11. Może swap?
  12. Olej bierze?
  13. Dzięki. To nie koniec modów - mam nadzieje że w tym roku coś tam jeszcze podziałam. Tak w tym momencie wygląda moc auta. Coś tam jedzie
  14. Ja myślałem ze to sprawdzili w pierwszej kolejności.
  15. Rozrusznij warto wyjac. Ostatnio u ojca w 1.9 cdti tez kluczyk przekreca i cyk nic. Mysl padl aku, nowy aku i to samo okazalo sie ze padly szczotki, i tuleje w rozruszniku.
  16. A dziękuje no nie mam foty bo niestety nie miałem sposobu :/ nie wiem kiedy zrobię ) teraz myśle nad pakietem zima.
  17. Cos w podobie taka fela ma jeden warunek musi siąść na aucie
  18. Dziękować lata lecą
  19. Ma od omegi pisałem do niego PW jak zamontował ale bez odzewu :/ a chciałem do siebie montować po zimie
  20. A nie masz trybu manual w skrzyni?
  21. Temperaturę powietrza wpisujesz w programie Jeśli chodzi o wiatr to podczas pomiaru, gdy obroty dojdą do odcinki, wtedy wciska się sprzęgło i tak "na luzie" jedziesz przez pewien dystans - to wówczas obliczane są opory toczenia, ruchu itd, które działają na poruszające się auto. To tak w skrócie Powitać Panowie O to to to właśnie robił koleś 3 od 1 tyś do odcinki potem sprzęgło i luz chwile prędkość spadła i wyłączał. Tak wyglądał popmiar. Było ich kilka i każdy był bardzo podobny różnica 1KM.
  22. Tomek pakuj czerwony kolor - męski wybór dev jak pomaluje to nie ma bata.
  23. Dlatego pomiar był robiony w dwie strony by tego nie było. Nawet było lekko pod górkę i z górki i wtedy niut wychodzi inaczej. Pewnie masz racje. Nie twierdze tez ze to super hiper dokładnie itp. Ale nawet jeśli to zbliżone wartości to i tak jestem zadowolony ze auto trzyma serie. Wiecej o tym może powiedziec ghost bo on hamował auto a dzisiaj miał 12 pomiarów chyba. Także bedzie wiedział.
  24. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/227066-%5BS4-B5%5D-Moje-male%C5%84stwo%2E-Single-turbo O ile sie nie pomyliłem to tego gościa projekt.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.