Treść opublikowana przez darek995
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Ja nie narzekam na moc jak widać z niskich obrotów tez idzie. Odkąd mam auto to jakos nie widze by szło gorzej a nawet jest poprawa. A co wiecej to nie jest pełny przelot, tył jest seryjny a same auto nie chodzi głośniej od serii. AWG sa mocno wygłaszane.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Z silnika za plecionkami sa wspawane tlumiki Awg chyba 330mm zamiast katów (po lewo i po prawo) potem wszystko sie schodzi w jedna rurę przed środkowym ktory został zastąpiony tez przelotem 550mm i na końcu seryjny z quattro i gotowe. W serii tak jak wyżej jest napisane, miałem tylko 2x katalizator (po lewo i po prawo) środkowy i koniec. Przed środkowym wszystko schodzi sie w 1 rurę.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Tak koniec seria Silnik lata na 10w40 od Motula.
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
Tak to moje u gekona było był taki mały dyno day No tez sie zdziwiłem ze po tylu latach auto z fabryczna mocą. Niestety był tez i przegrany golf IV 4motion 1.9 130KM dlubniety na 200KM i tylko pokazało 150KM a kasy włożone ostro.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Mam wydech przelotowy AWG, katy out i jednostka jest z końca produkcji bo jest ta z czarnymi deklami ponoć kiedyś komuś tu padła i wleciał silnik z a6 c4. Na gazie mam 149KM ale po wykresie wiem ze go przylewa i da sie zrobic na LPG cos ok 156-7KM.
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Bo Tomku dziur trochę jednak trzeba omijać
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Graty z 2.0 mozna opylic. A wrazenianz jazdy? Chociaz z tego 2.4. Ale to twoj wybor i opcja z swap to pewne abstrakcja gdyby moj ABC nie byl w swietnej kondycji to bym zapakowal 2.8 z modem. Ale ja mam b5. Tapniete z Galaxy Taba
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Nie bo to plastelina a takie sie nie łamia czy pękają tylko gna. Ja na swoich mercach na oponie 215/40/18 po dziurach latam i proste. #GermanyAlu
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
Foty spoko A co do wyścigów to moje ABC wypluło 154KM po zhamowaniu i prawie 240Nm. Plan jak narazie u mnie to te progi jeszcze z omegi.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dlaczego wybrałem 2.4 bo koszty mniejsze. Ale jak tak to 1.8t niech wpada a właściciel bedzie zadowolony 2.8 nie szły w b6 tylko 3.0 ale tam jak sie kupiło wydeptany egzemplarz to głowica może pęknąć. Ale 2.8 30V + kolektory wydechowe z 3.0, katy out, jakaś wkładka, mała regulacja i ponad 205KM wyrzuci Btw Tlumik przy takiej operacji to najmniejszy problem wszytko p&p.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Z tego 2.0 najlepiej i najtaniej pewnie na jakieś 2.4 można sie przesiąść. Wydech to nie problem, silnik tez nie a udane konstrukcje a w gratisie 35KM i trochę Niuta i dziwek. Jak miałbym wj***c z 3-3.5 tys w remonty to spokojnie ogarniesz taki podstawowy swap.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Może swap?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Olej bierze?
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Dzięki. To nie koniec modów - mam nadzieje że w tym roku coś tam jeszcze podziałam. Tak w tym momencie wygląda moc auta. Coś tam jedzie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja myślałem ze to sprawdzili w pierwszej kolejności.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Rozrusznij warto wyjac. Ostatnio u ojca w 1.9 cdti tez kluczyk przekreca i cyk nic. Mysl padl aku, nowy aku i to samo okazalo sie ze padly szczotki, i tuleje w rozruszniku.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
A dziękuje no nie mam foty bo niestety nie miałem sposobu :/ nie wiem kiedy zrobię ) teraz myśle nad pakietem zima.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Cos w podobie taka fela ma jeden warunek musi siąść na aucie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dziękować lata lecą
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Ma od omegi pisałem do niego PW jak zamontował ale bez odzewu :/ a chciałem do siebie montować po zimie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A nie masz trybu manual w skrzyni?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Temperaturę powietrza wpisujesz w programie Jeśli chodzi o wiatr to podczas pomiaru, gdy obroty dojdą do odcinki, wtedy wciska się sprzęgło i tak "na luzie" jedziesz przez pewien dystans - to wówczas obliczane są opory toczenia, ruchu itd, które działają na poruszające się auto. To tak w skrócie Powitać Panowie O to to to właśnie robił koleś 3 od 1 tyś do odcinki potem sprzęgło i luz chwile prędkość spadła i wyłączał. Tak wyglądał popmiar. Było ich kilka i każdy był bardzo podobny różnica 1KM.
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Tomek pakuj czerwony kolor - męski wybór dev jak pomaluje to nie ma bata.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dlatego pomiar był robiony w dwie strony by tego nie było. Nawet było lekko pod górkę i z górki i wtedy niut wychodzi inaczej. Pewnie masz racje. Nie twierdze tez ze to super hiper dokładnie itp. Ale nawet jeśli to zbliżone wartości to i tak jestem zadowolony ze auto trzyma serie. Wiecej o tym może powiedziec ghost bo on hamował auto a dzisiaj miał 12 pomiarów chyba. Także bedzie wiedział.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/227066-%5BS4-B5%5D-Moje-male%C5%84stwo%2E-Single-turbo O ile sie nie pomyliłem to tego gościa projekt.