Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Bierz czerwień, dev robi robotę tez jestem po kompletnym setupie u niego
  2. 3.2 iść musi nie ma wybacz
  3. myślałem że więcej upali że coś się stanie. 3.2 Fajny silnik ale ponoć w tej budzie lepiej 4.2 kupić spalanie to samo a jedzie lepiej tylko $$$$
  4. Ej wlasnie zobaczę teraz czy dobije bo w pracy sie mi plany pozmieniały :/
  5. 3. darek995
  6. U mnie re-korekta przed latem wpadnie z jakaś nowa powłoka
  7. W tamtym roku juz dawno było po zlocie zobaczcie sobie do tylu.
  8. Wyciągniesz, naciągniesz i et20 na 9,5" bez ocierania wchodzi
  9. Ja życzę bezawaryjności silnika bo ostatnio kupowałem zonie Seata altee i nie przekonałem sie do 2.0 tdi.
  10. Lubie takie dni za kołkiem wiem ze ludzie maja mnie na drodze za pojeba ale cóż... Lubie Gratki ładnego paska, 140 czy 170KM ? DSG czy manual?
  11. Spadl snieg i w koncu pobielilo drogi Slo odebrales juz auto? Tapniete z Galaxy Taba
  12. darek995 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fajny klimat teledysku, tematyka spoko Tapniete z Galaxy Taba
  13. A bo myłem sobie bo akurat byłem obok myjki wyrobić pieczątkę to trza było a swieci sie bo tydzien temu powłokę kwarcowa gyeon odnowiłem
  14. Bukowina ktoś cos ?
  15. Gratulacje
  16. Beru bierz tak jak pisałem wczesniej i tu Michał pisze zamów u forumowych chlopakow dzik, wandej.
  17. Sylwek przewody powinny byc "elastyczne" a nie twarde - mowa tu o wysokim napięciu. Zrobiłeś tak jak kazałem ? Albo złap je na odpalonym silniku
  18. Tak jak piszą wyżej A i nie 3ój diodowe tylko 3 elektrodowe Ja akurat w Vłce takie miałem juz zamontowane wiec i na takie wymieniłem z tym ze 4 elektrodowe bo mieli w dobrej cenie Beru i do tego poszły kable Beru. A przewody to wjedz do ciemnego garazu i popsikaj na przewody woda z takiego rozpylacza jak do szyb i wtedy zobaczysz
  19. c**j wie jak to bedzie z tym OEM+ bo to dopiero sucha informacja. A co do skoja to nie wiem czy to dobre miejsce dla aut z uwagi na cholerę tam panująca gapiów nie bedzie brakować. Jak pamietam to zadymy tam sie działy co weekend
  20. Taa... jak się podliczy zawiechę i springi to się okaże że można kupić już gwint. A nikt mi nie powie że gwint nie jest ok ustawiasz jak chcesz i jeździsz jak chcesz a komfort lepszy niż na springach. Nikt nie każe mieć od razu glebę -60mm można mieć gwint i lajtowo -40. A nie wiem co to poobijana miska bo w V6 mam ją bardzo wysoko i zanim nią bym przytarł to muszę urwać zderzak a przy okazji wyrwać wózek.
  21. Do 1ba nie ma sensu pakować springow i to ci całe forum powie. Jedyna słuszna opcja to 1be i z czasem springi dokupić bo niestety sle 1ba sie wysra z racji skoku tłoka. A to -30mm to nie bedzie widać różnicy jak ba 1be.
  22. Ile bys chciał za komplet po twojej regeneracji ? Cos takiego jak mi robiłeś tył. Malowane na czerwono itp
  23. DEV nie masz gdzies luźnych zacisków przód na 288 do B5 ?
  24. A zes kotleta odgrzal A tak btw Wynik hamowania na u mnie na PB 155 KM a na LPG 149KM wiec i mnie jest ok, oczywiście myśle ze po korekcie lpg 150 bedzie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.