Treść opublikowana przez darek995
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Bierz czerwień, dev robi robotę tez jestem po kompletnym setupie u niego
-
Spoty Słupecko - Konińskie
3.2 iść musi nie ma wybacz
-
Spoty Słupecko - Konińskie
myślałem że więcej upali że coś się stanie. 3.2 Fajny silnik ale ponoć w tej budzie lepiej 4.2 kupić spalanie to samo a jedzie lepiej tylko $$$$
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ej wlasnie zobaczę teraz czy dobije bo w pracy sie mi plany pozmieniały :/
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Ja jestem za
-
Spoty Słupecko - Konińskie
3. darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
U mnie re-korekta przed latem wpadnie z jakaś nowa powłoka
-
Spoty Słupecko - Konińskie
W tamtym roku juz dawno było po zlocie zobaczcie sobie do tylu.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Wyciągniesz, naciągniesz i et20 na 9,5" bez ocierania wchodzi
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja życzę bezawaryjności silnika bo ostatnio kupowałem zonie Seata altee i nie przekonałem sie do 2.0 tdi.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Lubie takie dni za kołkiem wiem ze ludzie maja mnie na drodze za pojeba ale cóż... Lubie Gratki ładnego paska, 140 czy 170KM ? DSG czy manual?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Spadl snieg i w koncu pobielilo drogi Slo odebrales juz auto? Tapniete z Galaxy Taba
-
B6 DIVISION
Fajny klimat teledysku, tematyka spoko Tapniete z Galaxy Taba
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A bo myłem sobie bo akurat byłem obok myjki wyrobić pieczątkę to trza było a swieci sie bo tydzien temu powłokę kwarcowa gyeon odnowiłem
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Bukowina ktoś cos ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Gratulacje
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Beru bierz tak jak pisałem wczesniej i tu Michał pisze zamów u forumowych chlopakow dzik, wandej.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Sylwek przewody powinny byc "elastyczne" a nie twarde - mowa tu o wysokim napięciu. Zrobiłeś tak jak kazałem ? Albo złap je na odpalonym silniku
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tak jak piszą wyżej A i nie 3ój diodowe tylko 3 elektrodowe Ja akurat w Vłce takie miałem juz zamontowane wiec i na takie wymieniłem z tym ze 4 elektrodowe bo mieli w dobrej cenie Beru i do tego poszły kable Beru. A przewody to wjedz do ciemnego garazu i popsikaj na przewody woda z takiego rozpylacza jak do szyb i wtedy zobaczysz
-
Spoty Słupecko - Konińskie
c**j wie jak to bedzie z tym OEM+ bo to dopiero sucha informacja. A co do skoja to nie wiem czy to dobre miejsce dla aut z uwagi na cholerę tam panująca gapiów nie bedzie brakować. Jak pamietam to zadymy tam sie działy co weekend
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Taa... jak się podliczy zawiechę i springi to się okaże że można kupić już gwint. A nikt mi nie powie że gwint nie jest ok ustawiasz jak chcesz i jeździsz jak chcesz a komfort lepszy niż na springach. Nikt nie każe mieć od razu glebę -60mm można mieć gwint i lajtowo -40. A nie wiem co to poobijana miska bo w V6 mam ją bardzo wysoko i zanim nią bym przytarł to muszę urwać zderzak a przy okazji wyrwać wózek.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Do 1ba nie ma sensu pakować springow i to ci całe forum powie. Jedyna słuszna opcja to 1be i z czasem springi dokupić bo niestety sle 1ba sie wysra z racji skoku tłoka. A to -30mm to nie bedzie widać różnicy jak ba 1be.
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Ile bys chciał za komplet po twojej regeneracji ? Cos takiego jak mi robiłeś tył. Malowane na czerwono itp
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
DEV nie masz gdzies luźnych zacisków przód na 288 do B5 ?
-
Jaka instalacja LPG do A4 B5 2.6?
A zes kotleta odgrzal A tak btw Wynik hamowania na u mnie na PB 155 KM a na LPG 149KM wiec i mnie jest ok, oczywiście myśle ze po korekcie lpg 150 bedzie.