Treść opublikowana przez darek995
-
Brak mocy na PB POMOCY !
- Takie tam B5 quattro... :)
Czy ja tam widze x-pipe? W wolnossaku daje to cos?- Brak mocy na PB POMOCY !
W ogole jak wygenerowała mapę pb jak dobrze auto nie jezdzi ? Jak to ci sie udało ?- Spoty Słupecko - Konińskie
- Brak mocy na PB POMOCY !
SWAP to nie naprawa Wiadomo ze nie jedzie jak 1.8t ale mimo to powinno ciagnąć w miarę równo bez szarpnięć i bez żadnego muła z dołu. A jak wyglada temat ecu ? Czym sprawdziłeś korekcje silnika? Lambda dziala? Tap by iPhone- Kompresja w układzie chłodzenia [ASN]
Jak okazało by sie ze padł silnik to wkładaj 2.7bit. To samo zrobił moj kumpel 2 lata temu bo tez mu pękł blok przy 200tys. km Nie żałuje części poszły za 3000tys. Silnik wpadł za 4000-4500tys + swap a teraz radocha jak nie wiem bo w aucie zrobiło sie 450KM W serii jak miało program na 330KM tez latało Na forum jest kompletny swap za 4300 z dyfrem wiec sie zastanów. Tap by iPhone- [S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
A jakiego tera kompa zapodales ? Od polifta s4 ? Tap by iPhone- Znaczenie ET Felgi
225/50/17 generuje bardzo duze przekłamania, tak jak 215/50 tak jest różnica jakaś niewielka in plus prędkość licznik 50 a w rzeczywistości 51km/h + opona balon. 215/45 to znowu za mała opona w porównaniu z 195/65/15. Odpowiedniki zgodne z originalem: 195/65/15 205/50/16 225/45/17 225/40/18 Ewentualnie najbliżej pasujące: 205/50/17 215/50/17 215/40/18 Tap by iPhone- [S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Co z tym forum? Mi nawet samo podsuwalo PW itp Tap by iPhone- Spoty Słupecko - Konińskie
W końcu mam urlop to cos podziałam z autem Ale i tak wp***dol bo miałem dokumenty o chatę łatwic Tap by iPhone- [S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
wysyłaj do DEVa i się nie zastanawiaj Jak po przesiadce z 2.6 ABC ?- 1 litr / 1000 km
Pare postów wyżej na ten temat pisałem, zmiana oleju nie leczy auta tylko objaw. Prędzej czy pózniej i tak zje ten olej i tak.- Znaczenie ET Felgi
Ja mam felgi 8" et35 i daje na tyle 8mm a przod 6mm wtedy praktycznie jest na równo, gleba 62,5cm- Spoty Słupecko - Konińskie
Zapomnij o termach, gdzie tam zrobisz zlot jak w weekend tyle wiary co na odpuście w Licheniu?- Wywalone katy - AGA - dźwięk.
zamiast katalizatorów wspawać tłumiki przelotowe - ewentualnie h-pipe.- Spoty Słupecko - Konińskie
Zawsze może być coś w Turku u nas miejsca pod dostatkiem- Spoty Słupecko - Konińskie
Patrol nocą najlepszy.- Spoty Słupecko - Konińskie
Zatankuj furę :grin :- Spoty Słupecko - Konińskie
Spod pod galeria nad jeziorem tak?- Spoty Słupecko - Konińskie
trzeba było napompować zimówki a nie, ja mam jeszcze zimę.- Wymiana przedniej szyby - Nord Glas ?
gadanie bzdetne o tych szybach.- Spoty Słupecko - Konińskie
nie masz innego księdza ?- Takie tam B5 quattro... :)
Ciekawe jestem tej teorii z 312km/h moim zdaniem v-max skończy się gdzieś w okolicy 280-290km/h i to na 5 biegu.- Wymiana przedniej szyby - Nord Glas ?
Ja mam na przedniej NordGlass i to drugie auto z tą szybą ( kamień w przednią szybę) i nie narzekam. Taki mały szczegół, jedynie co to kupujący mogą mieć jakies ale że "walony w przód"- Spoty Słupecko - Konińskie
Pogadamy coś tam - Takie tam B5 quattro... :)