Treść opublikowana przez darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Wczoraj jak auto stało na słońcu z 5-6 godzin to w Turku na BP nie mogłem zatankować LPG nie chciało lecieć do zbiornika hehe
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dawid tez tak tam w kilku sklepach w razie co jak Ty No spot spotem auto zrobione stoi w garażu i nie ma gdzie pokazać Heheh Chociaż już przyjechał mi kolejny gwint i konsola lift cos sie dzieje. Silnik od czornego jak by ktoś chciał 1k za 2.8 kompletny. Ja odpuściłem temat koszty nie współmierne do Konin:) A na LowDaily byłem już 2gi rok i impreza zawsze na poziomie tylko powiem szczerze ze dużo aut sie powtarza po tych wszystkich zlotach i nie zawsze jest takie WOW w człowieku
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Pompa wody to jak już to Hepu bo Dolce czy Dolz to włoszczyzna i nie jakiejś super klasy. Ja od Wandeja nie kupuje jak już to u mnie lokalnie albo u Dzika.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Kapcie nie za szerokie na taka felgę ? Będzie schowana bo jest felga węższa i dodatkowo et wciąga ja do środka. Dołożysz dystans i będzie ok a jaki to musisz dobie zmierzyć. Ja w b5 mam 8" i 215/40/18 i et27 a nawet mogło by wejść spokojnie ok et23 by nie ocieralo.
-
Rezanie bixenonu
Ja mam tak i powiem tak ze sobie w cholerę chwale Nic w pinach nie zmieniasz w B5 tylko robisz przejście z h7 do sterowania przesłonią soczewki, zamiast tylko sterowanie soczewki. Bo teraz rozumiem ze h7 nie swieci.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Naklejka klubowa czyt. A4klub wiec ktoś kupił skądś i jeździ na nieświadomce, ta naklejka mógł mieć każdy.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Nie mam pojęcia:)
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Prędzej z Vag wiara środa wlkp bo my sie zebrać nie możemy w obrębie 15-20km a co dopiero więcej. Ja wiek ze CMG Mogilno maja dobre fury.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tam nie nie ma klimatu i nic się nie dzieje.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tam są wszyscy
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Wpisz Battalion w Google i dopisz .pl i wejdzie Ci forum . Bo tutaj linka nie mogę zapodać bo blokują
-
Spoty Słupecko - Konińskie
I się dziać nie będzie Wbijać tam bo tak co dzień na battalionie kilka stron i wszyscy odpowiadają na problemy. Rejestrować się pod nickiem z tego forum.
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Tego drugiego zdjęcia na tapatalku nie widziałem, spasu nie ma niestety.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dlatego ja już dawno jestem na innym forum batalionu Tam tez są spoty słupecki konińskie heh A to terakotanie zrobiłeś ?
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Dobrze to wyszło, jakiś masz na to patent ? Można tam włożyć nie seryjne radio 2din?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja kierownikiem długo jestem i niestety to nie jest tak jak się myśli hehe obecnie jak sklep budowany to teoretycznie weekend wolny. A tak to normalnie masz nad sobą jeszcze kierownika regionalnego który najlepiej kazał by ci pracować zawsze hehe
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tak jest, tylko sklep otwarty 7 dni w tygodniu , a MM otwarty od 9 do 21.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No niestety 7 dni w tygodniu
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Pewnie doświadczenia w handlu nie masz ? Bo tak to system odrzuca właśnie.
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Miałem klocki Zimmermana i drugi raz bym nie założył. Na aucie obecnie zestawy Ferrodo + textar albo Ferrodo + Ferrodo i jest mega git Andrzeju nie denerwuj się bo korozja na części wchodzi
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powiem Ci tak rekrutacja jest prowadzona przez nasz dział HR i wszystko idzie przez system z którego są wybierane CV i potem spotykam się z ludźmi. A to nie widziałeś ogłoszenie wcześniej ? Czy teraz dopiero ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tak od jutra zaczynamy w Koninie. Cos tam wiem o tym Mediaexpert... W końcu jestem kierownikiem tego sklepu i ludzi do pracy przyjmowałem 27 sierpnia otwarcie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A to ma być POM a to co innego Auto Łukasza to na co dzień w sumie widzę hehe Wy jeździliście na setupie ok 450+ ( ok 0,9b) a teraz odebrał ze strojenia i będzie 500+ ( ok 1.5b)
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A kiedy ta jazda jest bo 1dna już była 18 lipca.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja musiałem przejść na 16 ze względu na hamulce