Treść opublikowana przez darek995
-
[ALL B5] Audi S4
Masz juz na aucie??
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Skrobnij PW ile
-
Naprawa zatartego mechanizmu wycieraczek przednich
Ja ostatnio zabrałem sie za regenerację i zatarło sie na amen. Mocniej młotkiem dostało i pękło:/ Ori z ASO skody dostałem za 95zł.
-
AGD do kuchni
To ze jestes sprzedawca i chcesz kazdemu wciskac na sile kit ze kuchnia lub plyta pojdzie na 230v to twoja sprawa. Kazdy chce zarobic, rozumiem to, niemniej jednak zapominasz informowac klientow o fakcie ze gotuje sie wtedy dluzej, przekrój kabla musi byc odpowiedni, moga byc konsekwencje jesli tak zamontuja lub jesli nie bedzie oddzielnej linii podciagnietej pod kuchenke etc. Zamiast hejtowac, zastanów sie i powiedz uczciwie: ilu twoich klientow ma nowe domy, ilu z nich ma przewody oddzielne do indukcji z przekrojem min 4mm2, czy jesli mieszkaja w bloku lub maja budynek postawiony z 10 lat temu lub starszy to co, nie sprzedasz im kuchenki? Powiedz to swojemu kierownikowi, drugie to jest to, ze sprzedawca wcisnie kazdy kit zeby tylko sie interes krecil... Nie zalapales dlaczego nie pracuje jako sprzedawca? - mialem dość oklamywania ludzi co i tak firma mowila swoje a ja robilem swoje. Pierwszy lepszy artykuł ktory mowi o podlaczeniu indukcji, widze ze nie jestem sam w sposobie myslenia, komentarze zobacz... http://plyta-indukcyjna.pl/podlaczenie-plyty-indukcyjnej http://jackiewiczowie.blogspot.co.uk/2014/12/podaczenie-pyty-indukcyjnej-jak.html?m=1 Nie twierdze ze nie mozna lub sie nie da na 230v, pisze ze lepiej podlaczyc pod sile bo to pobiera duzo pradu razem, kilka palnikow wlaczonych razem + inne urzadzenia rozdziela prad i raz ze nie wykorzystasz urzadzenia w pelni a dwa, obciazasz instalacje. Tyle w temacie, reszta dyskusji jest zbedna. Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka Jestem właśnie kierownikiem sklepu. Mam pod sobą 23 pracownikow i co ? Jest to mój 3 sklep. I w dalszym ciagu nie rozumiesz tego co pisze tylko powielasz swoje teorie. Nie wciskam każdemu indukcji czytaj ze zrozumieniem a hejt to Ty lejesz w kierunku do mnie. Na pewno sie sam zwolniłeś ? Czy Ci pomogli ? Nie wiem w jakiej sieci pracowałeś ze oszukiwałeś klientów ale gratulacje. Niestety dzisiaj w dobie internetu nie da się tego zrobić sprzedawać trzeba świadomie. Pamiętaj ze 10 zadowolonych klientów powie może z 2-3 osoba ze było ok, ale 10 niezadowolonych powie z 30 osoba. Takie mamy realia. Jak ktoś ma blok czy cos innego to wiesz co sprzedaje ? Płytę gazowa ? I co zatkało ze nie wciskamy ? nosz k**wa właśnie nie. Zatrzymałeś sie kilka lat temu i każdego swoje miara mierzysz.
-
AGD do kuchni
No właśnie pisze jak by każdy w domu miał aluminium. Ja rozumiem to tak ze jak ktoś wymienia płytę czy kupuje sprzęt cały do domu to albo jest to nowa instalacja albo jest to pomieszczenie po REMONCIE a remont sie zaczyna od instalacji by dostosować ja do tego czego sie chce. Kto teraz robię instalacje jedno pod wszystko ?? Nikt. Nie sprzedaje nikomu indukcji do starej chaty, to co piszesz aż mnie krwią zalewa. O elektryce cos tam wiesz i czepiasz sie słów które napisałem. Nie można mierzyć wszystkich jedna miara, przez 5 lat trochę sie w PL zmieniło i doprowadzenia kabla nie jest takie drogie. Kolejna sprawa to taka ze w skrzynkę wrzucasz kolejna "eske" tylko pod indukcję i po problemie, nie wszyscy maja "siłe" w domu. BTW Ja mogę klientowi sprzedać wszystko ale urządzenia typu indukcja musza byc podłączone przez elektryka wiec i on przejmuje odpowiedzialność czy rownież to ocenę instalacji, zdalnie nikt tego nie zrobi. Pamiętaj ze teraz ludzie kupują tez w internecie i nie pytają się sprzedawców co i jak. Obecne indukcję maja fabrycznie wtyczki do gniazda na 230 bez możliwości podłączenia na 380V i co ? A jaka maja max moc? UWAGA!! 2.4kW-3.2kW. A ile ma czajnik ? 2-2.2kW Ile ma sandwich? 2kW ?
-
AGD do kuchni
No właśnie widzę ze ładnych pare lat Ci uciekło i trochę wiedzy. Wszystkie indukcję są zamiennie na 230/380V i kwestia instalacji na 230V ona automatycznie zmniejsza zapotrzebowanie. Aktualnie posiadam uprawnienia elektryczne o gazowe + pracuje obecnie w branży. Co do sprzętu czy tak ufać boschowi? I czy tylko german ?? Z roku na rok obserwuje sprzęty i to uwierzcie mi sie tak to zmienia ze cieżko jest wydać opinie nawet po użytkowaniu sprzętu powyżej ledwo 2 lat. Indesita i Hotpointa kupił Whirlpool który jeszcze ma Polara. Bosch ma zelmera i klepie go w Chinach. Electrolux ma AEG( bardzo dobre) i Zanussi (budżetówka) Bosch i Siemens to jedna fabryka. I zostaje jeszcze nam Tureckie Beko o przyzwoitej jakości względem ceny. O Samsungu nie pisze bo mam mieszane uczucia szczególnie jeśli chodzi o pralki bardzo mocno. Generalnie jak coś się podoba to trzeba iść i to kupić, bo nikt teraz nie doradzi czy to dobre czy nie.
-
AGD do kuchni
Ile juz nie pracujesz w tym mix ? Miałeś uprawnienia elektryczne lub masz ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Strefa inwestycyjna z parkingiem
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tak czytam i z rodzina 200km/h ? Ok. Zaprasza na drugie forum spot w Turku ?? Mam dobra miejscówkę.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Aż sie w głowie nie mieści jak spalili ta audi.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Bo cześć siedzi gdzie indziej i dlatego. Trochę to smutne ale cóż.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tez tam robiłem ceny kosmiczne bo w B5 trzeba sie narobić bo szyba z ramka wychodzi a potem trzeba to jeszcze ustawić by nie wiało Ci w aucie dlatego taka cena. W golfach itp mam ramkę na stałe a to różnica.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Forum nie a lokalna ekipa ? Przynajmniej by sie pospocilo. Tutaj mało kto wchodzi i powiem szczerze ze ja tez. Moze czas na zmianę ? Gdzie sie więcej dzieje ? juz pisałem gdzie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Juz po wakacjach powinno byc żywiej a nie jest
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Ten temat jest najlepszy na całym forum ile razy nie napiszesz jaka firma i jakie klocki po 1-2 dniach jest napisany nowy taki sam post. Jak ktoś kupi tarcze Ferrodo, zimmerrman to czy one bedą mały 280 czy 360mm to wykonanie tej tarczy będzie tak samo dobre. Ponad 40 stron wałkowania tego samego a i tak za chwile ktoś podejmuje dyskusje ze to i tamto. Ze Ci sie DEV jeszcze nie znudziło dopisywać
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Info jest na FB
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
Ja bym chciał jak cos to PW
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Gdzie takie dają ? Już kolejna osoba to ma
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jak nie było mocy to teraz spalanie może wzrosnąć hehe Właśnie przed chwila skończylismy stroić mi lpg z ghostem na afr. Teraz Vałka powinna jeszcze lepiej jechać cel to ta sama moc co PB przy ostatnim pomiarze było na PB 155KM a na LPG 149KM
-
Spoty Słupecko - Konińskie
W zimę zmienisz zdanie A nawet na mokrym jest różnica po deszczu.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tera tylko dołożyć quattro bo fabrycznie nie wychodził
-
A4 B8 Avant | PROJEKT DUNNY
To może zamiast tych moko zakup rotory albo cos z ori audi z S4 itp by nie przesadzić. A wygląd będzie ok i komfort sobie zostawiasz. Bo te momo w 17" albo 18" i to jeszcze w balonie bez naciągu bo tu trzeba by było 19" to będzie lipa.
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
Tzw. Ducktail
-
Rezanie bixenonu
W przesłonę jest wpięta tylko jedna wtyczka, jak wytniesz lampę to bedziesz wiedział na 100% która bo inny kabel to tylko zasilanie przetwornicy. Najlepiej rozepnij wszystko i wyjmij cała wiązkę z lampy. Zrobisz jak należy i sobie z powrotem włożysz filozofii nie ma tam.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
W zasadzie to można pod tym media zrobić bo tam parking zawsze pustybw zasadzie