Treść opublikowana przez darek995
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ile za te SKV ?
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Tez dał byś radę, jedno zepsujesz a reszta idzie jak z płatka
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Tak sam Zawartość dodana 0 minutes later Testy testy testy ja tego nie widzę póki jeszcze co.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Folia zamawiana z Allegro, nie pamietam dokładnie od kogo. W zasadzie brałem bardziej na testy zimowe i jak wyszło to zostało
-
Silver Vs Red Quattro By Fela
No to godziny godziny zabawy, powodzenia Od razu konsole lift pakuj albo 2DIN jak masz wszystko na wierzchu.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Dekory wyrezane
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Opony założone.
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
No pewnie bierze olej i temat umarł.
-
Tłumik przelotowy w miejsce katalizatora?
zmień gazownika A co to znaczy że prycha? Nieszczelność, jakieś pukanie w wydechu ? czy jak ?
-
dziwne buczenie
Ten tłumik środkowy ori czy zamiennik ? Bo często po zamienniku występują rezonansy.
-
Za niskie zawieszenie a4 b7
Wygląda jak jakiś kit od H&R to zawieszenie. A jak byś chciał coś kupić to albo 1BV albo 1BE - komplet zawieszenia. Może ktoś się z Tobą zamieni.
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Powiem Ci tak co do KW to zrobiłem na nim już ok 60 tyś z czego zestaw był jeszcze używany od kogoś bo był na aucie. Miałem MTSa, i FK ( przejściowo na czas dorabiania nakrętek itp) różnica ? kolosalna. Chociażby z uwagi na fakt jakie jest przebieg na amortyzatorach! KW mam już ponad 5 lat - jest to jeszcze wersja bez inox'u. KW wybiera bardzo dobrze dziury i co najdziwniejsze jest bardzo sztywne w zakrętach na żadnej zawieszce nie wchodziłem tak w zakręty. MTS i FK radziły sobie powiem szczerze w moim odczuciu źle przy obniżeniu o ile przy 65cm było ok to przy 61cm trzeba by było napchać odboju na maxa by dało się jeździć. W KW czy mam 63 czy 60cm jeżdzę bez obaw. Co do tego stanu ? Ja bym wziął, dlatego że malowanie proszkowe sprężyn kosztowało by mnie tyle ile 4pak piwa a dorobienie ewentualnych nakrętek tyle co dobra flaszka.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Dekory oklejone w Carbon 5D leżą jeszcze i tez bede zakładał
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Spać nie mogę bo myśle kiedy to poskładam
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
up 2017 - dorwałem PDC z polifta i już pospawałem w zaciszu domowym - dojechała nowa rolka na 2017 w męskim rozmiarze JR15 18" 9,5j - Opony na ten sezon to NEXEN N'Fera SU1 215/40/18 Teraz tylko poskładać
-
SWAP silnika 2.4 ARJ na 2.8 - jaki kod silnika ?
Ok dzieki.
-
SWAP silnika 2.4 ARJ na 2.8 - jaki kod silnika ?
A mógłbyś być tak dobry i zobaczyć który silnik ma 2 sondy z Sai ? Będę wdzięczny i ułatwi mi to prace.
-
SWAP silnika 2.4 ARJ na 2.8 - jaki kod silnika ?
Zgodzę sie z Tobą ale zobacz ze ARJ jest niby w grupie silników z SAI. Dzisiaj auto bede miał to zobacz na własne oczy co ma.
-
SWAP silnika 2.4 ARJ na 2.8 - jaki kod silnika ?
No właśnie wiem że SAI da sie wyrzucić ale ponoć inne są głowice czy coś. A niestety znajomy dla którego to będzie robione chce to że tak powiem tańszym kosztem.
-
SWAP silnika 2.4 ARJ na 2.8 - jaki kod silnika ?
Witam! Pacjent co prawda to C5 99r w manualu ale silniki są te same co w B5. W aucie siedzi silnik 2.4 ARJ z uszkodzonymi zaworami, chcemy zrobić mały upgrade na 2.8. Czy ktoś może wie jaki kod silnika przysporzy najmniej problemów ? Ponoć te silniki (2.4/2.8) mają SAI : ALF ALG ALW AML AMM AMX AQD ARJ ARN ASM ATQ ARE BDV Czy da się wsadzić silnik bez SAI ? czy różnice da się pominąć ? Najpopularniejsze silniki na rynku wtórnym to ACK, APR, AMX. Zapewne dodatkowo będzie różnica w przepustnicach oraz sondach w niektórych są 4 a niektórych 2. Zapewne SAI ma tutaj znaczenie. Myślę właśnie o silniku AMX lub ALG lub AQD.
-
Pomoc przy wymianie konsoli w B5
A czemu nie skorzystasz z wątku który jest tutaj na forum ? Robiłem to sam i tak naprawdę oprócz podłączenia przekaźnika ( który zapewne masz) to jeszcze może komuś sprawiać trudność lutowanie przewodów. Prościej już nie da się opisać, co więcej chłopaki dają na bierząco rady. Ja poświęciłem swój czas i przeczytałem wątek od deski do deski.
-
B6 DIVISION
Siema! Ma ktoś kontakt z Reggi ? Chce cos obszyć a widzę ze nie loguje się na forum. W tym roku obszył mi mieszki itp. A teraz lipa ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No czyli kupujesz 2 liczniki po 20zł = 40zł i masz komplet na licznik A4 ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No właśnie a więc tylko zmieniają się główne wsaźniki oraz temp i paliwo. A wskazówki od paliwa pasują do bocznych zegarów ? bo można by szarpnąć 2 liczniki i podłubać
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ja mam wraz z ramkami od passata fl-a. Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka Jest p&p ?