Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Teraz to panowie setupie zimowe w grazu bo śnieg pada Dawid w końcu poprawiasz serie ale do modow modow jeszcze długa droga W polifcie to tył pdc by robił robotę a przod na "szeroko" mało tego na forum ale da sie zrobic.
  2. b5 przedlift nie ma ECO tak jak pisałem śmierdzi po pracy na klimie jak ją wyłączysz ale w sumie nie było tematu bo myślałem że masz coś lepszy środek. Teraz żeby to przeszło muszę wymontować chłodniczkę. A i xsebo1 uzupełnij profil bo zaraz ktoś się przyczepi.
  3. kolego filtr węglowy maan i dalej śmierdziało, innych nie kłade heh Choć po kilku tam ozonowaniach było coś lepiej. EDIT: aaa to już robiłem tzw. wulkan heh bo teraz zauważyłem link który dałeś. Zawsze to robię po ozonowaniu. A odgrzybianie to nie ozonowanie bo są jeszcze inne metody np. pianka przez nawiewy, ultradzwięki czy nawet oczyszczanie chłodniczki od klimy.
  4. ok dopytuje czy też miałeś ozon
  5. ale śmierdziało Ci po wyłączeniu?
  6. Co kupiłeś ? bo ja miałem ozonowane i po kilka razy i c**ja dało. Poprzedni właściciel zaniedbał i lipa. Co tam masz? śmierdzi jak się wyłączy klime.
  7. Realny ? Ok 3200 a 3600zl sam reduktor to koszt ok 350zl tylko.
  8. Złego słowa powiedziec nie moge. Bo hebel jest ok, nic nie piszczy a co najlepsze nie widze nawet nadmiernego pylenia.
  9. Mam Ferrodo + Ferrodo.
  10. Tak. Jak cos to będę u siebie wywalał z przodu zestaw 288mm na rzecz 312mm a tarcze kupiłem nowe w marcu 2014 Jarzma + tarcze bym puścił w dobrej kasie. TarcZe bez rantu nie zdarzył sie zrobic
  11. to zostaje rozkmina Zimmermann VS Ferrodo Wiem wiem polew z tego +20%
  12. Bo mi kumpe wkręca że super zajebioza i +20% do siły hamowania no i nie pylą na felgi za bardzo.
  13. oki, myślałem że jakieś daily Btw Klocki ATE Ceramic vs Zimmerman vs Ferrodo Premier I teraz zastanawiam sie nad tymi ATE bo ponoć za***iste.
  14. do 300 rms nie ma sensu zakładać kondensatora... lepiej mieć dobre kable. A 300W RMS umówmy się to nie jest KONKRETNA moc
  15. Czy czarny Focus z ramką DEV - CAR to twój? bo leciałem za takim srebrną Astrą III.
  16. Żebyś sie nie przekręcił jak śnieg spadnie c**j wie jak z ta pogoda bedzie rok temu na koniec marca było juz lato itp a w tym nie wiadomo.
  17. Z tylu moze zapodac heble od S4 256mm na wentylu.
  18. Po co jechać na wymianę najlepiej zrobic to samemu. Z ta nafta bym nie jeździł.
  19. Jaka lustrzanka ? Bo akurat cykam fotki wiec pochwal sie
  20. Na gładko lub z bardzo delikatnym podkręceniem koncówki i bedzie kox.
  21. Aaa ma cos byc ale to ze śniegiem bo ogladalem pogodę a potem ok 2-3C.
  22. Śnieg ??? nie wierze ze bedzie śnieg.
  23. Wkręca się tylko w tylnych zaciskach bo tam jest ręczny i tłoczek jest na gwincie z przodu takiego czegoś nie ma
  24. Jak nie odkręcałeś nic (czyt. zaworków czy też przewodów) to nie trzeba odpowietrzać bo układ nie pozbywał się ciśnienia. Rozumiem że ściskiem je wcisnąłeś i wszystko ?
  25. w końcu fan z dźwięku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.