Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Prezenty odpakowujemy jeszcze a ja na serio odpoczywam po za***istym ciagu pracy w grudniu. Tapniete z Galaxy Taba
  2. Ja dałem chyba 700zł za Full elektrykę podgrzewana, z ori wiązka, 4x boczki skóra elektryka, pasy, tunel lift z łokciem skóra, i do tego zaślepki pod fotel ktore wchodzą pod fotel (większa akcja tam jest )
  3. Dziękuje i pozdrawiam wszystkich Dariuszy
  4. Z trzęsącymi sie soczewkami, nie
  5. Ale to BMW a to stan umysłu
  6. Tu i tak nie ma dużego naciągu pamiętajcie ze sa większe taki naciag w normie jeszcze
  7. ok dzięki
  8. Panowie, w sumie DEV - swap pod 312mm do B5 ? z czego pasuję z każdego czy tylko A6 C5 ? jarzma z b6 nie podejdą?
  9. Dlaczego na 15" ma byc pługiem a na 16" juz nie ? Wiesz o tym ze obwód opony musi byc taki sam nie zależnie od tego jaki cal felgi ?? Np. 195/65/15 To 205/55/16 To 225/45/17 Ja w tym roku postawiłem na Alu 16" dlatego ze wygląd + bedą większe hamulce. A jak chcesz użyteczność na 100% to stalówka -bez kołpaki chyba ze ori.
  10. Ale klima nie ma nic wspólnego z cieplem.. Ona i tak sie nie włącza poniżej 4C na zewnątrz. Moim zdaniem jak jest nagrzewnica gorąca ( bo była sprawdzana) to masz cos w aucie z klapami ciepłe zmień powietrze i tam trzeba szukać. Pierwszy ogien błędy na klimatroniku. I czy cos sie zmienia jak sterujesz ciepłe zimne, nawiew itp. Ale to juz pisali wczesniej. Nie możliwe jest ze układ odpowietrzony, szczelny i nagrzewajacy sie bie daje ciepła do auta. To musza byc klapy.
  11. a może gdzieś przewód zagięty albo przydławiony sprawdź panel klimatronika może jest kanał do czujnika temp źle zamontowany, generalnie konsola w pi.....u i sprawdź wszystkie połączenia i klapkę ciepłe zimne sprawdź Sprzedać auto.
  12. Nagrzewnica ori? Bo kiedyś jak kumpel kupił nagrzewnice zamiennik to letnie powietrze tylko leciało, po wymianie na używana ori gorąco.
  13. Tak jeździłem w lato. I jak chcesz kupic to ns2 tylko to ci moge polecić. Słyszałem ze inne modele juz bie tak udane. A mi te nankangi kleily jak głupie Ok dzia mistrzu już zamówione Ja dałem 1050zl z dostawa do domu nowki od wuja Mrogala.
  14. Tak jeździłem w lato. I jak chcesz kupic to ns2 tylko to ci moge polecić. Słyszałem ze inne modele juz bie tak udane. A mi te nankangi kleily jak głupie
  15. w przedlifcie canbus nie potrzebny bo tam nie ma analizy czy światło spalone Ja zrobiłem tak samo, wyjąłem wszystko z klapy i wyczyściłem w domu chemią, mydłem itp. i LEDy rurkowe chyba na 12 led i po ustawieniu działa. slo - to szukaj to wezmę, potrzeba mi tylko jarzm.
  16. Ja mam narazie rurki LED i jest 2 rok spoko
  17. Nie ma ktoś jarzm 312? Heble z tylu 255mm juz siedzą
  18. Nie ma śniegu
  19. A jak! juz wyglądałem czy ulica biała lubie
  20. Powitać A co do miski to w V6 jest wyżej niz sanki
  21. O to to to
  22. Jak pisałem wcześniej, nie montuje na zimę żadnych osłon silnika w v6 rury z wodą idą nad kolektorem wydechowym, nagrzewa się moment A tak na poważnie to ciekawe czy wytrzyma. Na wiosne będę szukał jakiegoś "czornego" koła - gleby chyba nie będzie ale nie mówię hop Jak wszystko będzie ok to na wiosnę podsypiemy koksu na 130KM - 140KM.
  23. To opierdzielę Ci fajny zestaw bo już mi się zakłada 255mm na tył. A co do porównania K&N vs Pippercross hmm.. miałem to i to i róznicy nie ma, myślę że pipercross jest tańszy i będzie się lepiej czyścił. btw Kupiłem Seata Alte'e 1.9TDi 105KM, niech Kasia jeździ
  24. Ja używam wkładki i sobie chwale, ale ja dodatkowo mam zrobiony wydech. Różnicy nie odczujesz w 1.8 tyle ze filtr sie rzadziej kupuje. nie chcesz hebli.
  25. ja byłem, ogólnie spoko akcja aut było może z 30 szt. i było na spokojnie przywiozłem trochę zabawek z znajomymi i bądź co bądź nie było dużo porezanych furek. A tak nawiasem mówiąc, nie planuje ktoś zrobić swap hamulcy w 1.8 ? z chęcią bym sprzedał swoje 288mm. Jak ktoś ma 280 to wystarczy jarzmo i tarcza i mamy 288 a mamy lepszy wentylowany hebel. Mój zestaw to Ferrodo i kolcki Ferrodo Premier. Ja szukałbym czegoś większego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.