Treść opublikowana przez darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Prezenty odpakowujemy jeszcze a ja na serio odpoczywam po za***istym ciagu pracy w grudniu. Tapniete z Galaxy Taba
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja dałem chyba 700zł za Full elektrykę podgrzewana, z ori wiązka, 4x boczki skóra elektryka, pasy, tunel lift z łokciem skóra, i do tego zaślepki pod fotel ktore wchodzą pod fotel (większa akcja tam jest )
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dziękuje i pozdrawiam wszystkich Dariuszy
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Z trzęsącymi sie soczewkami, nie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ale to BMW a to stan umysłu
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tu i tak nie ma dużego naciągu pamiętajcie ze sa większe taki naciag w normie jeszcze
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
ok dzięki
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Panowie, w sumie DEV - swap pod 312mm do B5 ? z czego pasuję z każdego czy tylko A6 C5 ? jarzma z b6 nie podejdą?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dlaczego na 15" ma byc pługiem a na 16" juz nie ? Wiesz o tym ze obwód opony musi byc taki sam nie zależnie od tego jaki cal felgi ?? Np. 195/65/15 To 205/55/16 To 225/45/17 Ja w tym roku postawiłem na Alu 16" dlatego ze wygląd + bedą większe hamulce. A jak chcesz użyteczność na 100% to stalówka -bez kołpaki chyba ze ori.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ale klima nie ma nic wspólnego z cieplem.. Ona i tak sie nie włącza poniżej 4C na zewnątrz. Moim zdaniem jak jest nagrzewnica gorąca ( bo była sprawdzana) to masz cos w aucie z klapami ciepłe zmień powietrze i tam trzeba szukać. Pierwszy ogien błędy na klimatroniku. I czy cos sie zmienia jak sterujesz ciepłe zimne, nawiew itp. Ale to juz pisali wczesniej. Nie możliwe jest ze układ odpowietrzony, szczelny i nagrzewajacy sie bie daje ciepła do auta. To musza byc klapy.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
a może gdzieś przewód zagięty albo przydławiony sprawdź panel klimatronika może jest kanał do czujnika temp źle zamontowany, generalnie konsola w pi.....u i sprawdź wszystkie połączenia i klapkę ciepłe zimne sprawdź Sprzedać auto.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Nagrzewnica ori? Bo kiedyś jak kumpel kupił nagrzewnice zamiennik to letnie powietrze tylko leciało, po wymianie na używana ori gorąco.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tak jeździłem w lato. I jak chcesz kupic to ns2 tylko to ci moge polecić. Słyszałem ze inne modele juz bie tak udane. A mi te nankangi kleily jak głupie Ok dzia mistrzu już zamówione Ja dałem 1050zl z dostawa do domu nowki od wuja Mrogala.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tak jeździłem w lato. I jak chcesz kupic to ns2 tylko to ci moge polecić. Słyszałem ze inne modele juz bie tak udane. A mi te nankangi kleily jak głupie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
w przedlifcie canbus nie potrzebny bo tam nie ma analizy czy światło spalone Ja zrobiłem tak samo, wyjąłem wszystko z klapy i wyczyściłem w domu chemią, mydłem itp. i LEDy rurkowe chyba na 12 led i po ustawieniu działa. slo - to szukaj to wezmę, potrzeba mi tylko jarzm.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja mam narazie rurki LED i jest 2 rok spoko
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Nie ma ktoś jarzm 312? Heble z tylu 255mm juz siedzą
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Nie ma śniegu
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A jak! juz wyglądałem czy ulica biała lubie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powitać A co do miski to w V6 jest wyżej niz sanki
-
Spoty Słupecko - Konińskie
O to to to
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jak pisałem wcześniej, nie montuje na zimę żadnych osłon silnika w v6 rury z wodą idą nad kolektorem wydechowym, nagrzewa się moment A tak na poważnie to ciekawe czy wytrzyma. Na wiosne będę szukał jakiegoś "czornego" koła - gleby chyba nie będzie ale nie mówię hop Jak wszystko będzie ok to na wiosnę podsypiemy koksu na 130KM - 140KM.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
To opierdzielę Ci fajny zestaw bo już mi się zakłada 255mm na tył. A co do porównania K&N vs Pippercross hmm.. miałem to i to i róznicy nie ma, myślę że pipercross jest tańszy i będzie się lepiej czyścił. btw Kupiłem Seata Alte'e 1.9TDi 105KM, niech Kasia jeździ
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja używam wkładki i sobie chwale, ale ja dodatkowo mam zrobiony wydech. Różnicy nie odczujesz w 1.8 tyle ze filtr sie rzadziej kupuje. nie chcesz hebli.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ja byłem, ogólnie spoko akcja aut było może z 30 szt. i było na spokojnie przywiozłem trochę zabawek z znajomymi i bądź co bądź nie było dużo porezanych furek. A tak nawiasem mówiąc, nie planuje ktoś zrobić swap hamulcy w 1.8 ? z chęcią bym sprzedał swoje 288mm. Jak ktoś ma 280 to wystarczy jarzmo i tarcza i mamy 288 a mamy lepszy wentylowany hebel. Mój zestaw to Ferrodo i kolcki Ferrodo Premier. Ja szukałbym czegoś większego.