Treść opublikowana przez darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ale na normalnej wychodzi to samo. Pomiarów było kilka robionych i naprawdę gość z głowa. Poczytajcie sobie trochę o tym urządzeniu. A pozatym jak to jest możliwe ze auta hamowane miało taka samo moc tutaj? Zbieg okoliczności?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Juz odpowiadam fury były ważone wczesniej na wadze, a co do warunków atmosferycznych to nie wiem jak to wyglada. Ale taka hamownie daje lepsze spectrum Z reszta pomiary z rolki i drogowe wychodzą tak samo. Było kolka aut ktore były mierzone na hamowni i tu wyszło to samo. Obsługujący nie był zielony. Pytajcie ghosta.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Lepiej w czasie jazdy na drodze ci mierzy. 3 but i do odcięcia. A co do spotu to ja chyba odpadam.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
175KM wypadło z pasaata 2.8 30V ktory w serii ma 193KM. A po znajomosci u ghosta było po 60 zł. Kolega co ma firmę tuningowa wpadł go odwiedzić, ziomek ma 2.7 single turbo )
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Trzeba przyjąć średnia jak będę miał to ci podeśle
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No wlasnie ładna seria Łukasz wyciągnął ponad 440KM ADR wycisnął ładne 124KM A moje V co sie zdziwiłem wypluło 153KM
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
No to juz ciskaj Hesik jak tam sie u ciebie dzieje? Zrobiłeś juz budę?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jutro hamowanie u ghosta w godzinach 12-14.30 jak cos to tel.
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Obowiązkowo:)
-
Wybór TV
W tym roku jakos byłem na prezentacji / szkoleniu Lg i pracowaliśmy na nowym modelu 4K i działało za***iście ale to była jakaś beta tv niestety...
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
A dziękuje ujawnienie sie na forum w końcu
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dam znać spoko
-
Wybór TV
Lb650v ma 2 rdzenie ale te rdzenie nie sa tak wydajne i one mula bardzo w porownaniu z wysoka seria no niestety ale cos za cos
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ktoś ma ochotę na hamownie? Bedzie w okolicach małe hamowanko za dobra kasę jak chce sobie ktoś auto sprawdzic. Wiecej info u ghosta. Cena jak dobrze pójdzie 50zl.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Nieee albo ori albo ala ori albo stał czysta. Bo to juz agro
-
B6 DIVISION
Panowie kto tu ogranie sprawdzenie auta po nr VIN ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
zależy o której to może bym wpadł
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Jakos jedzie w miarę sprawnie ale wieś jak to jest by nowe furki objeżdżać trzeba mieć juz wiecej
-
Spoty Słupecko - Konińskie
pier**lisz? A co z PZN? Przecież w Anglii jezdzi sie w druga stronę albo nie z tej strony- jakos tak )
-
Wybór TV
Kolego ja pracuje w jednej z siecie tych elektromarketow... I wlasnie mu takiej odpowiedzi udzieliłem.
-
Wybór TV
1 rdzeń tak jak AS520.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Buda quattro jest wiec wiesz ale myśle ze 2.6 to pancerniak
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Zróbcie na dwóch 0,7 i bedzie git
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Ja ? Nie mam ta mi sie podoba jeśli będę zmieniał to chyba juz na innym aucie A tak na poważnie to wole zrobic dystans jak należy, progi, zderzak i jeszcze kilka rzeczy w środku niz kolejny raz szukać felg itp I w sumie to wszystko w tyk projekcie chyba ze silnik by padł to wtedy.... Zmiana
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja tez odpadam nie wrócę do tej pory :/