Treść opublikowana przez wojthass
-
B6 DIVISION
No własnie kat ma wyleciec w niedalekiej przyszłości a to na aukcji jest plecionka DP czy takie na poł gwizdka? No i moja plecionka wygladała podobnie jak była nowa, a avf ma niby mocniejsza, a Ty jaką masz?
-
B6 DIVISION
Mam do wymiany plecionke przy katalizatorze, jak jest oryginalna przy b6 awx tak zwarta wzmocniona jakby ze sprezyna na wierzchu/drutem dookoła? W avf-ie tak jest napewno, a u mnie jakby zwykła plecionka, jaką kupić ?
-
B6 DIVISION
Podeslij mi numer na priv, jak jestes w posiadaniu:)
-
B6 DIVISION
Olał mnie;p Albo nie siedzi na forum:mysli:
-
B6 DIVISION
Interesuja mnie wlasnie hebelki od s4 b6 lub jakies inne kozaki Coś musi hamować te 200 koników:decayed: Masz, masz, dasz, dasz?
-
B6 DIVISION
Wiecie cos na temat hebli od s4, pisalem do kolegi Devastation ale nie odpisal nic, god damn it
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
O matko jakie koszta:/ Dzisiaj moja a4 rzucila focha, zaczela kopcic i stacila moc, cos gwizdze pod maska chyba rury od intercoolera sie rozczepily albo pynkły, same problemy po tym chipie;p
-
B6 DIVISION
Ja mam nokiany na zime, zakupione nowe dot 11 i musze przyznac ze bardzo dobre.
-
B6 DIVISION
Niedługo będe kandydował do battalionu
-
B6 DIVISION
Była taka lampka w sedanie z diodami? Bo ja mam chyba bez a z przodu są diody:mysli: W sedanie mam te diody z przodu i z tyłu w białem podsufitce, w czarnej tylko przód, wiec trzeba bedzie wyrezać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja dzisiaj pakiet swiatlo uzupełniłem o kratki i szufladki No i furka umyta Wnetrza nie ruszałem bo nastawiam sie juz mentalnie do montażu sufitu i BT
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- B6 DIVISION
Tak myslalem o podlaczeniu dvd do rnsa ledowego, i lepiej kupic ori czy jakiegos markowego, bo ma np wiecej opcji?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak, resztka co mi zostalo bo odchodzilo w niektorych miejscach, w środe bede w Poznaniu jak coś, to moge podjechać- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pracowity dzień miałem Listwy maskujace śruby na progach zamontowane, stara taśma dwustronna z listew progowy zeskrobana i listwy nowe juz na aucie i felgi plastilakiem odnowione:decayed: A teraz rozkminiałem wymiane kratek i szufladek na podświetlane, wszystko wybebeszone, jutro tylko lutowanie zostanie, jak dobrze że kostki odswietlenia idzie rozmontować i dolutować kabelki bezpośrednio do pinów No i polerka jutro, zobaczymy co to wyjdzie- B6 DIVISION
Ja myśle nad złotym;)- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Do filmów 3D sie bluray przydaje;) Dużo zajmują a łącze takie słabe..- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czekam na cieplejszy dzień i troche się cykam ogolnie, poczytalem na tym forum ale bez konkretow. Tak samo miałem, kiedys PS teraz Xbox, jedyny minus x to brak bluray..- B6 DIVISION
Wiem ze moge dlatego tyle chce- B6 DIVISION
Moja oddam za 40 ;p Dla klubu 35- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja czekam na nowa Toca Race Driver A ogolnie to jakoś konsola już mnie nie kreci, nawet Pesa nie mam nowego- B6 DIVISION
W sedanie tez to przezywalem Tyle czasu i jeszcze nie zamontowana:facepalm:- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Dzieki;) Szkoda ze mi sie te avusy nie widzą :/- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario mam sprawę do Ciebie Zamierzam sie jutro wziasc za wypolerowanie samochodu, mogłbys mnie krótko poinstruowac jak sie do tego zabrac i czy dobrze mysle. Do dyspozycji mam takie środki i taka polerke z tymi wszystkimi nakladkami co w aukcji: BASS POLSKA POLERKA SAMOCHODOWA 110W 240mm + 3G (3013623837) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. A zamierzam to zrobic tak: 1. umyc auto 2. nalozyc szmatka okraglymi ruchami paint renovator czy lepiej polerka z ktoras z nakladek? 3. Poczekac 4 Wypolerowac polerka z barankiem i podlewac woda Tak w skrocie;) - B6 DIVISION