Treść opublikowana przez slo
-
Konserwacja lakieru
http://a4-klub.pl/nadwozie-14/pielegnacji-auta-kosmetyki-samochodowe-916/ tu
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
taki wzór jak ja ? tylko wyszkiełkuj a nie piaskuj, bo piasek jest za gruby... ---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ---------- tu fota koła z większej bliskości
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
zależy kiedy, bo pon,wtorek i środa zapitalam slu - poz - slu. a o wrześnie zawsze mogę zahaczyć na fajeczkę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale Ty jechałeś w sobote a wtedy musiałem odebrać auto ze Swarzędza dzisiaj nie miałem czasu ;/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak, tylko nigdy nie mam czasu a jak jest noc to mowie piernicze ciemno i zimno, nie robie i świecą jedno na maroko drugie na kaukaz...
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
i jak tam te hidy ? gitara ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurde szkoda że nie byłem bo mam do regulacji światła
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
na czarno ? Fajne jest to, że jak się nie myje to się automatyczny czarny mat robi
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
tak, repliki made in italy.. Będą może na sprzedaż na wiosnę.. ale nie wiadomo
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
okej, nie śpieszy się
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Z chęcią. BT z anteną będę miał zapewne w środę. Zrobimy jak Ci będzie pasować. Grzebałeś coś przy tych moich fotochromach ? Tak, jest połysk, ale one powinny być wyszkiełkowane a ja piaskowałem. Dlatego jest lekki baranek w strukturze farby. Piecowo malowane
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dawac foty
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
alu kupiłem od jakiegoś gościa z allegro z Kalisza. Były do pomalowania
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
tak jest. Kolejny mod w toku -> moduł Bluetooth z końcówką Q zakupiony
-
White/Black Beast - BMW Z4 E89 2010 M-Pakiet Full opcja - Update sound
no jest konkret.
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Chrom jeszcze jest.. Malowanie będzie jakoś na wiosne a Frostyyy mówił że to B6 średnio pasują ---------- Post dopisany 16-12-2012 at 02:20 ---------- Poprzedni post napisany 15-12-2012 at 21:44 ---------- co myślicie o 205/45/18 przy feldze 8cali ? wygląda to ładnie, ale z dostępnością opon średniawka.. A jak taki delikatny naciąg wpływa na jazde oraz bezpieczeństwo ?
-
Bezpieczniki
co dokładnie nie działa ? oświetlenie wnętrza ? Odpala?
-
Bezpieczniki
Kolego bezpieczniki są w skrzyneczce po lewej stronie z boku od kierownicy. Sprawdź, a jak nie pomoże to pod nogami kierowcy masz moduł komfortu. Może jest zalany/wilgotny i nie działa poprawnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki Bartek, będę szukał bo to fajny i stosunkowo tani mod. Mikrofon mam już pociągnięty, zostaje moduł, antena BT i kable si ? Tzn co ogarniemy ? Nie wiem czy będę jeszcze aa logi ok, dam znać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pytanko. Orientuje się ktoś jaka końcówka modułu BT działa z najnowszymi smartfonami ? Czy końcówka Q obsługuje większość współczesnych, nowych telefonów ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a będzie ktoś z VAGiem ?
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Klubowe ramki już są. Dymionych kierunków nie mogę znaleźć.. Masz jakiś namiar?
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Lampy już pomalowane. Elementy chromowane chyba psikne plastidipem
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
dylemat był.. po losowaniu wypadło na czarną ;]
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Ale to chyba z B7? si ---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ---------- jeszcze taka jedna fotka, bez dekielków