Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. pyknął by mi ktoś logi ? kabel gdzieś zawieruszyłem ;/
  2. autostrada pusta była, tak na chwile tylko.. Pepin, ale po ponownym starcie wszystko wróciło do normy
  3. hehe, no pedobear musi być
  4. IC wymieniony, jednak z małym problemem.. Wracając ze Swarzędza, przy ok 180 - 190km/h nagle stracił moc, vmax ok 110km/h przyśpieszenie prawie nie było. Po wyłączeniu i włączeniu silnika wszystko wraca do normy, przeciągałem na 3 do końca i jest ok.. co to mogło być ?
  5. muszę pyknąć.. ale to niech się trochę ociepli
  6. założyłem swój wątek o a4 .. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/czarnuch-slo-trakcie-modzenia-254944/#post3187589 możecie mi troche pospamować
  7. Witam Zimny piątkowy wieczór zmobilizował mnie w końcu do naskrobania czegoś o mojej niuni Audiczka wpadła mi w łapska jakoś w styczniu, po kradzieży wcześniejszej furki. Silnik 1.9 AWX, szyberdach, roletki w drzwiach tył, dzielona kanapa na klucz itp.. Fotek starych nie mam.. wiadomo jak wygląda seria. Na początek wymienione wszystkie filtry, rozrząd itp. Zalany oczywiście olejem Motul. Aktualny wygląd: Plany/Realizacje: - Bixenon -> DONE - Koło 18 s-line, najpierw było srebrne, jest czarne BYŁO - Zawieszenie 1BV -> thx wrclaguna DONE - Sprężyny -45 -> thx wrclaguna DONE - Kolorowy FIS -> DONE - RNS-E wraz z wymianą tunelu, panelu klimy itp -> thx siemian DONE - Domykanie szyber i okien z kluczyka -> DONE - Gałka S-line, najpierw zwykła skórka, potem obszyta pikowaną -> thx raggaman DONE - Kiera obszyta pikowaną skórką -> thx raggaman. Niestety wciąż 4ramienna BYŁO - Ręczny obszyty pikowaną skórką -> thx raggaman DONE - HID 4300K + malowanie środków lamp na czarno -> thx Gwerty BYŁO - Podświetlanie tablicy tył LED -> thx ASO DONE - LEDowe podświetlanie wnętrza, nóg DONE - Nowe guziki ESP, awaryjki, nowy wizytownik, kubek -> thx siemian BYŁO/STRIKE] ESP, kubek i wizytownik podświetlane w chromie -> thx biggman DONE - Wycieraczki AERO DONE - Zapalniczka zamiast sterowania małą navi na fisie -> thx Bart-S DONE - Coming/leaving home -> thx Bart-S DONE - Mapki 2013 do RNSe z fotoradarami -> thx Pepin DONE - LEDy w halogenach BYŁO - Telefon bluetooth w RNS-E -> thx Bart-S DONE - Turbosprężarka od silnika BRD -> thx srb38vx oraz Inkognito Dem-Car Customs DONE - FMIC -> thx Inkognito Dem-Car Customs DONE - Nowy wałek rozrządu + szklanki -> DONE- Wycięcie kata -> thx Inkognito Dem-Car Customs DONE - Zaślepienie zaworu EGR -> thx Inkognito Dem-Car Customs DONE - Kierownica 3ramienna z czerwoną nicią -> thx P-U-M-A DONE - Felgi 8J 18' ET35 RS4 -> DONE - Włącznik AUTO -> DONE - Lusterko fotochrom -> DONE - LED w postojówkach -> DONE - Roleta z siatką -> DONE - Podgrzewane lustra -> DONE - Prawe lustero asferyczne podgrzewane -> DONE - Nowe łożyska tył -> DONE - Nowe linki ręcznego -> DONE - Tuner TV z modułem sterowania guzikami RNSe -> thx sgx DONE W trakcie: - Podświetlenie nawiewów - Wywalenie tylnej wycieraczki - Dystanse tył 10mm Plany: - Ciemne szyby - Bose - ... ? Inne fotki: S-line 18 ET43 na pierwszy sezon 1BV + Springi -45/50: Allroad Zawieszenie już na aucie S-line 18 pomalowane na czarno Koła na lato Lampy w wersji black by Gwerty Bixenon Bixenon Montaż FMICa Montaż FMICa Po lewej AWX, po prawo BRD CLH Led CLH z bielutkimi żarówkami Więcej zdjęć wkrótce
  8. ja mam wolne w sumie. moglbym się pisać, jeśli jutro odbiore auto od mechanika
  9. jutro będzie do odbioru. a kiedy odbiore.. jutro albo poniedziałek
  10. już prawie
  11. tak, dzwoniłem i podjechałem do nich bo mieli ładną używkę
  12. a ja wiem który to Kuba ?
  13. Pepin, dzięki za numer. Dużo było ludzi, nie wiedziałem kogo pozdrowić
  14. tak, jest kilka.. będę musiał jechać jutro do Poz i popatrzeć. np tu: AUDI A4 A6 1.9 TDI INTERCOOLER IGŁA!!! (2846206551) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  15. koledzy, potrzebuje intercoolera do 1.9 AWX. znacie jakieś sklepy z częściami do VAGa ? może być używane, żeby do wiosny polatało
  16. hehe no pewnie
  17. jeszcze nic nie wiadomo. Dzwoniłem do nich, za chwile mi facet oddzwoni i powie co jest grane. ---------- Post dopisany at 15:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ---------- EDIT, padł intercooler
  18. na szrocie jak sama nazwa wskazuje jest szrot
  19. spokojnie jechaliśmy, luzik
  20. no to jak masz dwa to musisz kupic z dwoma guzikami
  21. ale ile guzików na nim masz ?
  22. a teraz jaki masz ?
  23. miejmy nadzieje.. niestety dużo wskazuje na turbo..
  24. tak, cos pierdykło przy przyśpieszeniu, śmierdzi spalonym paliwem, falują obroty, zero mocy i dziwny dźwięk.. Wielkie dzięki dziś dla Vario oraz Bart-S ! a4-klub assistance

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.