Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. a ja niedawno sprzedałem note, za duży jednak ;/
  2. okej, dzięki za informacje !
  3. to przeczytaj te 100 stron. To rozwieje Twoje wszystkie wątpliwości na temat detailingu oraz kosmetyki aut. Nie da się tego od tak wytłumaczyć. zajrzyj jeszcze na Kosmetyka aut :: Strona Główna
  4. http://a4-klub.pl/nadwozie-14/pielegnacji-auta-kosmetyki-samochodowe-916/ chyba nie czytałeś tego wątku ?
  5. a jaka wersje swype masz ? mi się pieprzyła coś..
  6. Założyłeś konto gmail:whistling: miałem tak samo w galaxy note którego wczoraj sprzedałem.. powoduje to klawiatura swype tak ?
  7. u mnie szum zagłusza gwizd.
  8. rozumiem. Sprawdzę to jutro. Szum idzie chyba spod maski, nie jestem w stanie tego zlokalizować ponieważ słychać to tylko podczas jazdy. Przy gazowaniu na postoju problem nie występuje
  9. Bartek, bo na allegro każda jest uniwersalna piszą.. Czyli takiej z allegro nie zamontuje ?
  10. Witam, Zauważyłem że podczas ostrego przyśpieszania moja a4 dziwnie szumi. Słyszę to tylko podczas jazdy z otwartą szybą, jednak z boku jest to dobrze słyszalne. Auto przyśpiesza tak jak powinno, nie kopci, nie wywala błędów. Gdzie mam szukać winowajcy ? Turbo, nieszczelny dolot, jakiś zawór ? Pozdrawiam slo
  11. no przyczepa jest konkret ---------- Post dopisany 26-09-2012 at 01:29 ---------- Poprzedni post napisany 25-09-2012 at 22:13 ---------- koledzy szybkie pytanko. Osłona pod silnik jest ta sama do wszystkich a4 b6 ? Miałby ktoś jakąś fotkę lub rysunek z ETKI jak się ją powinno mocować ? Ona jest przykręcana do dolnej dokładki zderzaka ? Zajechałem za daleko za krawężnik i cofając wyrwałem zaczepy oraz dolną część zderzaka..
  12. vario, już nie trzeba. Namówiłem młodych na plener w Pradze
  13. jako tako
  14. etam. jakie ?
  15. no właśnie Vario to kiedy ?
  16. zróbmy spot u Bartasa Vario mega robota z Passatem.
  17. ale co mają mu zrobić w tym samochodzie ? Chip ? wydech? felgi? zawieszenie?
  18. jest Pachura w Środzie Wlkp ale drogi
  19. właśnie.. bez hamowni na miejscu to lipa
  20. Pepin, wąski z Genowefy bierze 900 za I stage i wydaje się być ogarnięty... Mają tam hamownie ? EDIT, nie mają.
  21. oki, napisałem do Genowefy, zobaczymy co powiedzą
  22. to chyba zaryzykuję ECU we Wrocku. Jakie koszta ? ok 1000 ? Chyba, że ten goodhope jeszcze z Pleszewa ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.