Treść opublikowana przez domjenick
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
no widziałem, ale czarny odporny... takie strzały przyjmował...i nic, j**any dalej stał...
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
eee tam górki chyba...
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
...przy okazji zobaczysz, jak wygląda duuuuże miasto...:grin:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
kuzwa-nie chce mi sie siedzieć tak długo i czekac...
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
chyba trzeba będzie to nagrać...
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
to zostaw auto w galerii:wink:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
na mojej byłej ulicy-na Parkowej-zawsze miejsce jest, tylko nie wiem, czy jest jakieś ograniczenie co do czasu, no i ważna jest też pora dnia...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a RSa sprzedajesz, czy będziesz trzymać?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
ja już tak robiłem w sobotę-do dzisiaj k**wa auta z warsztatu nie moge odebrać, bo prawie przednie koło mi urwało-delikatnie się pocałowałem z krawężnikiem i chooj-wszystkie elementy napędu i układu kierowniczego- do wymiany, do tego sterownik poduszek i koło...:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a mechanicznie coś robiłeś? ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ---------- czy tylko soft zmieniałeś?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no to siemasz i opowiadaj jak tam RS-a zmodziłeś?
-
Pytanie co do ciśnienia oleju
ja to w ogóle nie rozumiem, szukania dziury w całym-kilka osób tak miało/ma dalej-nic poza tym się nie dzieje-teoria o spływającym oleju-potwierdzona kilkakrotnie, auto z przebiegiem 1XX tys przebiegu-niestety, ale tak będzie miało, bo elementy poruszane są w nim od biliona razy, przez te wszystkie lata- no siłą rzeczy muszą się coś minimalnie poluzować i dopiero olej to uszczelnia na tyle, że nic już potem nie słychać... jeśli chcesz, by 11 letnie auto chodziło, jak szwajcarski zegarek-będziesz musiał wymienić wszystko-na nowe-dotrzeć, przez jakieś 5 tysięcy km i nie będzie żadnego problemu z porannym -chwilowym terkotaniem, jak diesel...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nie przesadzajmy:wink: seryjne sprzęgło i docisk wystarczy na 200 parę koni nawet przy ostrej jeździe...chyba, ze ktoś wali ze sprzęgła na każdych światłach, ew. ciągnie przyczepy na półsprzęgle non stop...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nie ma 230:wink: jest 228, 240:wink:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
dokładnie-wszystkie benzyny maja 228mm tarczę, dopiero V-ki maja 240mm:wink:
-
Pytanie co do ciśnienia oleju
na zminym zawsze tak jest, przynajmniej ja tak miałem w AVJ-z mechanikiem doszliśmy do tego wniosku, ze po prostu olej ścieka na dół i zanim pompa to wtłoczy z powrotem na górę-chwila mija i potem już jest cisza-bo łańcuch szeleścił by cały czas...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
sam baran- jeśli coś da-to nawet tego nie odczujesz...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
tam wszystko jest potrzebne-fabryki nie trzeba poprawiać a swoją drogą, cos za "czysta" ta komora silnika:wink4: takie kupiłeś, czy sam czyściłeś?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
no motory chyba na to narzekać nie będą
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
jak masz ochotę-to wpadajcie:wink: a jak chcesz zarobić-to pożyczaj jakiegoś busa i ze trzy motory tam władujesz i wracasz:wink:
-
Kto chętny do rywalizacji?
będziemy widzieć, jak szybko ciśniesz z górki:decayed: a w polskich Górach też śmigasz, czy ciężko z warunkami trafić?
-
Kto chętny do rywalizacji?
wez ze sobą endomondo-zobaczymy, jaki wykresik pokaże:wink4:
-
Kto chętny do rywalizacji?
pewnie tak, ale na pewno będzie przerwa z mojej strony na okres świąt i N. roku
-
F1, Rajdy i Motorsport
w dzisiejszych czasach-każdy kierowca, który jest w pierwszej 10 generalki-ma talent-nikt nie dostaje sie do F1 przypadkiem, albo po znajomościach, a już na pewno nie utrzyma się bez talentu przez 3-4 sezony sezony w pierwszej 10, wystarczy spojrzeć na kierowców typo Kartikheyan, kovalainen, czy Petrov-oni nie maja talentu do jazdy i to nie jest wina słabego auta, ale Hammilton, Button, czy Vettel-ten talent mają, inni maja talent, ale mają po prostu pecha-jak Robert Kubica, ma niewątpliwie talent, ale nie przekonamy się, czy mógł by powalczyć o tytuł
-
Kto chętny do rywalizacji?
jeszcze 2 dni:wink: