Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mydlo

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mydlo

  1. Grunt to szczerość Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. mydlo odpowiedział(a) na Bieniek temat w Pomorskie
    Spokojnie, moi wysłannicy są na miejscu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. To nie jest ten sam wzór felg, chociaż bardzo podobne. Cuber ma S-linowe i te wychodziły chyba tylko w 19"Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Ustaliliście cos odnośnie BT! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. A co tu za agrobiznes sie rozkręca Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. C7 jak każde piękne, sam szukam już jakiś czas tylko sedana, a co do kół to te są godne uwagi http://fourtitude.com/wp-content/uploads/2013/08/audi-a4-s4-b8-caractere-41.jpg
  7. mydlo odpowiedział(a) na Bieniek temat w Pomorskie
    Siemka, wstępnie sie wybieram Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Mój dobry kolega jest właścicielem Bibobusa jeśli cos takiego wchodzi w grę to moge zagadać co i jak.Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Ja swoich gości raczyłem Sobieskim i nikt nie narzekał
  10. Tak coś czułem, bo widziałem ją na Lotosie przy obwodnicy o godzinę co najmniej nie pasującej do Twoich godzin pracy Skrzynia sie rozsypała i jest nie do dostania,auto idzie na części i muszę coś kupić,sprzedajesz?[/quoteDo lata napewno zostaje u mnie
  11. Tak coś czułem, bo widziałem ją na Lotosie przy obwodnicy o godzinę co najmniej nie pasującej do Twoich godzin pracy
  12. Dźwięk jest irytujacy
  13. Władi z klimy co robiłeś? Bo mi sie już chyba sprężarka sypie i muszę to zrobić bo dźwięk mnie trochę irytuje i w związku z tym szukam jakiegoś dobrego warsztatu
  14. mydlo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Założysz [emoji106]
  15. mydlo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka. Orientuje się może ktoś czy w boczkach drzwi można przełożyć sam materiał, czy jest dużo z tym roboty. Bo mam okazje kupić boczki z roletkami ale z innym materiałem i się zastanawiam czy gra warta świeczki.
  16. A czy przypadkiem na wyświetlaczu nie jest oryginalnie powłoka antyodblaskowa? Jakiekolwiek polerowane zetrze ją.
  17. Siemka. Nie wiem jak jest w B6 ale jak swojego czasu miałem B5 to dość mocno wybijał się sworzeń wahacza podtrzymujacego amorek, na szarpakach tego nie dało się wykryć i w taki sposób pourywały mi się te wahacza z obydwu stron. Tylko jeszcze raz mówię, nie pamietam jak jest w B6
  18. Do której będziecie?
  19. No może na Kartuskiej, w Gdańsku bywam raz na rok a do tego z tymi felami było to z conajmniej 8 lat temu
  20. Może zależy który oddział. Ja robiłem w tym co na Orunie się zjeżdża
  21. Tez mogę polecić CNF odnawialem tam fele do B3 z polerowanym rantem i wkretami dookola, profi robota ale tez tani nie są
  22. mydlo odpowiedział(a) na Nonilion temat w Inne marki
    Siemka Nonilion, no ładna przesiadka, te nowe Volvo są niczego sobie Pozdro
  23. To ta malolata co ją na spoty targałeś?
  24. Może ja się szarpne, pod warunkiem ze po 19

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.