Treść opublikowana przez mydlo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Grunt to szczerość Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Bukowina 2015
Spokojnie, moi wysłannicy są na miejscu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
To nie jest ten sam wzór felg, chociaż bardzo podobne. Cuber ma S-linowe i te wychodziły chyba tylko w 19"Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ustaliliście cos odnośnie BT! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A co tu za agrobiznes sie rozkręca Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
C7 jak każde piękne, sam szukam już jakiś czas tylko sedana, a co do kół to te są godne uwagi http://fourtitude.com/wp-content/uploads/2013/08/audi-a4-s4-b8-caractere-41.jpg
-
Bukowina 2015
Siemka, wstępnie sie wybieram Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mój dobry kolega jest właścicielem Bibobusa jeśli cos takiego wchodzi w grę to moge zagadać co i jak.Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wybór wódki na wesele
Ja swoich gości raczyłem Sobieskim i nikt nie narzekał
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tak coś czułem, bo widziałem ją na Lotosie przy obwodnicy o godzinę co najmniej nie pasującej do Twoich godzin pracy Skrzynia sie rozsypała i jest nie do dostania,auto idzie na części i muszę coś kupić,sprzedajesz?[/quoteDo lata napewno zostaje u mnie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tak coś czułem, bo widziałem ją na Lotosie przy obwodnicy o godzinę co najmniej nie pasującej do Twoich godzin pracy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dźwięk jest irytujacy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Władi z klimy co robiłeś? Bo mi sie już chyba sprężarka sypie i muszę to zrobić bo dźwięk mnie trochę irytuje i w związku z tym szukam jakiegoś dobrego warsztatu
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Siemka. Orientuje się może ktoś czy w boczkach drzwi można przełożyć sam materiał, czy jest dużo z tym roboty. Bo mam okazje kupić boczki z roletkami ale z innym materiałem i się zastanawiam czy gra warta świeczki.
-
Audi A3 8P Q s-line exterieurpaket czerwona bestia/zderzak tył RS3
A czy przypadkiem na wyświetlaczu nie jest oryginalnie powłoka antyodblaskowa? Jakiekolwiek polerowane zetrze ją.
-
spec od zawieszenia
Siemka. Nie wiem jak jest w B6 ale jak swojego czasu miałem B5 to dość mocno wybijał się sworzeń wahacza podtrzymujacego amorek, na szarpakach tego nie dało się wykryć i w taki sposób pourywały mi się te wahacza z obydwu stron. Tylko jeszcze raz mówię, nie pamietam jak jest w B6
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Do której będziecie?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No może na Kartuskiej, w Gdańsku bywam raz na rok a do tego z tymi felami było to z conajmniej 8 lat temu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Może zależy który oddział. Ja robiłem w tym co na Orunie się zjeżdża
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tez mogę polecić CNF odnawialem tam fele do B3 z polerowanym rantem i wkretami dookola, profi robota ale tez tani nie są
-
Łoś T5 (240 KM)
Siemka Nonilion, no ładna przesiadka, te nowe Volvo są niczego sobie Pozdro
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To ta malolata co ją na spoty targałeś?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Może ja się szarpne, pod warunkiem ze po 19