Treść opublikowana przez Olaf
-
Spoty Katowice i okolice
mam nadzieję dobranoc panowie Narta! Jak tylko będę miał wolne a na tą chwilę wygląda, że tak to Was odwiedzę bo już dwa tygodnie mnie nie było! mnie tez ale tez mam wolne wiec wtorek powiniem sie pojawic
-
Spoty Katowice i okolice
tak wogole to wszystkiego najlpeszego chopoki hahaha :polew:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 23:31_________________________________________________a co gdzies pijemy ;p
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
nie ma sie co wstydzic w koncu dzis walentynki sa ;p
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
tu nie ma co oceniac bo audi mowi samo za siebie:)
-
Spoty Katowice i okolice
witam wszystkich w koncu mam neta lol
-
[ALL B5] Moja nowa A4
wywal to s4 bo az nie pasuje i dwa popraw zderzak bo troche ci odstaje "Samochodzik stylizowany przez wcześniejszego właściciela na S4" hm.... znaczkiem S4 ? bo nic innego tutaj nie widac procz jakiejs lotki ktora napewno nie jest z S4 zderzakow tez nie ma grill tez nie wiec zmien to co napisles haha
-
Spoty Katowice i okolice
to byda do jutra chyba ze naprwie neta to odwiedze ten dzial
-
Spoty Katowice i okolice
hey Krolu no u mie ciezko neta brak i pytam co jutro ze spotem bo zaraz byda schodzic
-
Spoty Katowice i okolice
panownie jutro jakis spot duzo ludzi bydzie hihi bo hca wpasc bo 2 tydnie mnie az nie bylo:)
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
ha ha oj przepraszam to sie juz nie powtorzy ty tam pamietaj za czym sie masz rozgladnac he he bo musze fundusze zbierac
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
haha Tomek ja wiem ze masz taka mozliwosc ja cie podraznic chcialem haha i tak nisko to nie na nasze drogi chyba ze zrboil bys oslosne jakas metalowa pod spodem bo blistikowa by pekla na 4 dziurach odrazu napotkanych
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
i robia bardzo dobre zamienniki posiadam lampy na tyl z depo juz smigaja na aucie i z przodu tyc czekaja na zlozenie i sa jak ori wykonane produkty wysokiej jakosci
-
[ALL B5] Jak usunąć dużą tłustą plamę na siedzeniu ??
proponuje vanishem do tapicerek, i materialu
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
no i wlasnie tez dla tego chce gwint !
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
pier**lisz pan ja mam taką na setupie zimowym ha ha no nie przesadzajmy
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
pewno ze beda pasowac dlaczego mialy by nie pasowac ?
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
no i zmiany jak najbardziej na plus ! a tyle osob sie tu nagodało a juz jest ok
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
hahaah teraz michał pacze ze poprawiles mi lampy z tylu na czerwone heheeh dzieki za te pomysly bede cos myslec nad tymi felgami zapytam mojego lakiernika czy da rade je malnac tak jak mi pokazales:) z tym paskiem
-
[B5 AFN] Żółtek
brak mi tu gleby a tak to wszystko ladnie:) kolor zółty nie jest zly
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
no taka koncepcje mam myslem jeszcze je na baily perlowy malnac ale nie wiem
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
lampki sa po lifcie z tylu juz znaczek juz tez jest dzieki Michał wielkie !
-
bura sukA / wiejski mod str3
switen autko i idelana baza na mody gratuljemy zakupu i wybrania odpowiedniego forum
-
[ALL B5] Moja V-ka...
j.w silnik spoko dokladki OUT ! swiatła OUT ! chrom OUT !
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
Swietna Audiczka dobre fotki i baza na mody wiec zycze powodzonka w planach i inforomowaniu nas na bierzaco
-
[B5 AEB] Grafitowy Avant 1.8T + kolejna mała modyfikacja [ made by . . . ;-) ]
no no prosze ładny Avancik i widze rezanie sie zaczeło fajny silniczek wiec nic tylko rezaj