Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Olaf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Olaf

  1. no no mody jak najabradziej na + powiedz mi miales problemy z wlozeniem kierownicy ? musiales cos kombinowac czy weszla do tak ? bo wiem ze do modeli wlasnie do 98 mowia ze jest jakis problem
  2. he he he ja chcialem z S4 ;p hi hi[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 14:36_________________________________________________ a czemu to Rs chcesz ten towj eS jest dobry no chyba ze mi chcesz go podarowac to zrozumie
  3. no prosze jaka pozytywna zmiana o niebo lepiej teraz kozak tak dalej w tym kierunku !
  4. dokładnie jestem tego samego zdania że jak ściemniać to albo wszystkie albo nic... wal tak jak u mnie wszystkie mocno i będzie za***iście +100 do lansu O prosze SmS zyjesz hi hi ok tak tez myslem wlasnie ze chyba ten przod zrobie jak tył a ty mi sie wiesz za czym rozejrzyj
  5. a predzej powiedz mi miales np cos takiego ze jak jechales po nierownosciach to skrzypialo ci zawiecho ? i przy skrecie np ? bo ja z kolei mam taki nowy objaw w moim aucie i za cholore nie wiem co to moze byc ;/
  6. przod jest lekko sciemniony ale za słabo ;/
  7. łaczniki lub wachacz ja mam to samo hi hi mi w dodatku skrzypi po nie rownosciach i przy skrecie ale moj mechanik nie ma czasu chwilowo i tez nie mam kiedy tego zrobic ;/
  8. -40 mozliwe ze bedzie ja mam przod -60 zobacz sobie u mnie na profilu
  9. wlasnie mysle nad tym intensywnie ;/ nie wiem co zrobic
  10. no kolor srebrny w audi jest piekny hm zobacz jakie masz amory i kolor sprezynek ale pewno jacys fachowcy ci odpisza i pomoga z tym pytankiem
  11. No to witamy na forum kolejne ladne Audi, dobra pierwsze co ci powiem to dobra felga fajnie juz nawet nisko siedzi i dobra bazka na mody chociaz wymienil bym tylko lampy na lift bo tak to fajna sztuka ! po fotkach powiem ze wyglada na bardzo zadbana
  12. no to do kompletu doszedl maly gadżecik poza atrapa i lampami do tylu po lifcie zakupilem brakujacej mi rolety do bagaznika udalo mi sie ja kupic za mała kaske i w dodatku do kompletu roleta pionowa z siatki wszystko ori i super stanie jeszcze tylko lampy przod zamontuje jak mi Keżor pomoze hi hi i z zewnatrz juz mam polifta Mam dylemat prosze o pomoc mysle nad scignieciem foli z szyb hi hi prosze o pomoc i doradzenie mi zostawic czy odkleic ?
  13. fajne autko dobry kolorek wnetrza bardzo mi sie podoba dbaj o nia hi hi
  14. fajne autko lampy przod do wymiany felga 17 obowiazkowo wtedy lepeiej autko wyglada i nie zmienaij koloru bialy kolor ladny wiec nie kombinuj i nie baw sie w malownie auta lepiej kup za ta kase te flegi i dobrze by pasowly one w czarnym kolorze
  15. fajne autko dobra baza na mody i cos wyrezac flegi i moze jakas gleba ?
  16. Olaf odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    ktos pokombinowal mi sie wydaje albo zle wpisali przy kupnie walnieta raczej nie zawsze mozesz ja na vagu sprawidzic
  17. Olaf odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    no mody by sie jakies przydaly
  18. Olaf odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    nawet konsola srodkowa przed liftem http://www.postimage.org/image.php?v=gxT8FFA widac na tej fotce moze wlasciciel chcial nam zablysnac ze ma wersje 99 szkoda bo nie ma co klamac i sa starsze furki wiec rocznik nie ma takiego znaczenia a po co sie oszukwiac
  19. Olaf odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    fajne ale tak jak wyzej audi to rok 97, 98, nie mlodsze hahaha no chyba ze po dzownie jakims i zezbione bylo
  20. kolor swietny autko wyglada na bardzo zadbane moj kolega smiga 2,6 na gazie i nie narzeka wogole a robi duzo km bardzo duzo bo rocznie 60tys - 80 tys auto ma dwa lata i jest zadowlony i przynajmniej ma koptyko
  21. nie ma co efekt jest az lepiej to wyglada jak by byla kupna srodkowego tunelu na allegro to mozna sie pobawic a ile nawigacja ? ;>
  22. to witamy kolejne audi na forum fajna biała dobra baza na mody felgi zawsze ciesza a na alu juz lepiej sie prezentuje
  23. bardzo ładna fajny kolorek i widac ze zadbane autko
  24. fajna furka sobrze ze lampy przod juz po lifcie
  25. konkretna flega ! dobra audiczka i bardzo zadbna na taka wyglada ze zdjec wiec dbaj o nia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.