Treść opublikowana przez Olaf
-
[B5 AFN] Wewnętrzna klamka nie otwiera drzwi
sciagnij mate i zobacz czy wszystko podlaczyles tam jest taka linka moze jej nie zalozyles na taki chaczyk i od srodka ci sie nie chce otworzyc lub zobacz na drzwiach czy nie masz blokady dla dziecka ale wydaje mi sie ze to tylko w tylnich drzwiach jest
-
[B5 AGB] S4 B5 by aw69 :)
dym tak to mozna zapitalac a nie to co mi moskal pokazal w temacie b5b hahaha jakies ahu 1,8 T
-
[ALL] Dokładka zderzaka/splitter od Cupry R - ciekawie wygląda
no dawid to wogole cos zamilkl przez kilka dni moze reza ja tam na podworku i rady sobie nie umi dac
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
wojciu0308 widzisz sluchaj sie SmS-a on sie zna widzisz jak reznol auto to podobno ma jedno z najbrzydszych na gliwicach
-
[ALL B5] Wskaźnik paliwa (prośba o foto)
he he ja go nazywam komornikiem nooo prawidlowo to zapala sie na pierwszej czerwonej resce i nie powinna ci sama latac mozliwe ze mozesz miec uszkodzona wskazowke i tak jak resztaa ci naspiala po co jezdzic na oparach mnie osoboscie drazni ten pisk i to ze mi sie swieci na pomaranczowo stacja wiec odrazu zalewam szkoda filtrow i pompy
-
[ALL B5] Nie działa mi podgrzewanie pleców w fotelu kierowcy... :(
no rozumie tylko wlasnie chodzilo mi o to ze mi obie tam nie grzeja dzieki i bede to chytac
-
[ALL B5] Wymiary oryginalnego mieszka.
aha no to teraz rozumie a tamta audica od kolegi ktora masz wystawiana moze ona ma ? to bys z niej wyciganol i pomierzyl
-
[B5 AFN] A4 B5 AFN!!!
na temat chromu sie nie wypowiadam a tak pozatym to chyba jakis a4 b5 allroad ja no i relingow brak
-
[B5 1Z] Nowy nabytek sprowadzony z niemcowni
fajna furka dobra pod mody silnik zawsze idzie reznac jakis virus i bydzie mocniejszo
-
[ALL] Dokładka zderzaka/splitter od Cupry R - ciekawie wygląda
ta dokladka jest fest dobra ja czekam az ja Dawid zamontuje i to zlukam hehehe az sie przeda na podworko do niego ja zoabczyc
-
[ALL B5] Nie działa mi podgrzewanie pleców w fotelu kierowcy... :(
ja mam tak z fotelem pasazera ale tam nie grzeje ani siedzisko ani plecy ;/
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
Cerb ty sie nie mozesz tak denerwowac spokojnie rezaj sobie ta audiczke i luz
-
[ALL B5] Wymiary oryginalnego mieszka.
cerb ma misje swoja a co w szkocka kratke wzor bedzie ? najepiej ci powiem wycignij stary mieszek rozproj go i bedziesz wiedzial co i czego wiela ci trzeba
-
[ALL B5] Pytanie o nagrzewnice
haha tez to mialem wpsolczuje nagrzewnica 45zł a caly kokpit cza rozebrac ;/ i ostroznie zeby sobie niczego nie porysowac itp anie nie polamac mi na serwisie zawolali 400zł za rozbiurke ;/
-
[All B5] Proszę o opinię na temat pokrowców skórzanych
ja juz u kogos to widzialem w aucie na forum takiej zielonej audi w sedanie jak dla mnie padka szkoda kasy lepiej uzbierac i kupic komplet niz bawic sie w taki syf ;/ na zdjeicu wszystko ladnie zawsze wyglada gorzej w rzeczywistosci
-
Nie oszlifowany diament... :D "Afrykański Sen" str 2 :)
hehe przydala by sie jakas felga 17 cali bo tamta to chyba ma 15
-
[B5 AFN] [B5 AFN] My bitch a4
spoko ja w 5 miesiacy zrobilem 14 tys km a to tylko polska i nigdzie w sumie nie jezdze hehehe moim zdaniem przebieg nie wiarygodny ale coz ogolnie autko fajne
-
[B5 AFN] Dziwny szum podczas przyśpieszania , wewnątrz i na zewnątrz
mogl ci pojsc katalizator i auto stracilo moc kolega tak mial dodawal gazu a auto wogole nie przyspieszalo ;/ wycignol kata wstawil strumienice i smiga
-
[ALL B5] Czarny dymek z wydechu
dobrze ze czarny a nie taki bialy lub niebieski jakby ci zakopcil na bialo niebiesko to znaczy ze pali olej a te auta maja po ponad 200 tys przebiegu wiec ma prawo zakopcic kopca nawet duzo nowsze auta wiec tym nie ma sie co stresowac
-
[B5 1.8T Avant] moja aczworka '-)
Bardzo fajana Audiczka i + ze kombi fajne alsuy i dobrze nisko siedzi widac ze zadbana
-
[B5 AFB] A4 AVANT QUATTRO TDI CZARNUCH
ładnie czysto i przyjemnie avusy sa jest juz dobrze wydaje mi sie ze jak gleba wpadnie pl zniknie b5b nadaje sie
-
[B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!
a tam po co go bedzie wyciagac sami wycigan jak sie komus spodoba to je polska
-
[B5 AEB] [Warszawa] Moja A4
heheh tu nie chodzi o potrzebe ale relingi w kombiku nadaja charakter ;p
-
[B5 AEB] [Warszawa] Moja A4
fajna furka dobre mody na pczatek fajnie wygladaja te lampki tez musze nad takimi pomyslec ;p ale brakuje mi jednej rzeczy mianowicie na avanta to musza byc relingi bo jakis taki goly sie wydaje ;/
-
[B5 AVG] Nadchodzi "Kulfon" - parowóz wielozadaniowy
ha ha z tym myciem auta sie zgodze ! ja mam tak samo brudne bo wiem ze na park placu zadna stara oma mi torebka nie przerysuje i nikt blisko nie bedzie przechodzic hahaha zeby nie byc brudnym a tak to swietne autko