Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Olaf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Olaf

  1. tymon opchnij je i kup 17 cali i nalepiej ori wzro jakis
  2. no no felgi na wypasie za ta kasiure nic bym sie nie zastanawial tylko bral
  3. pol skora z alcantra sama skora jest do niczego tak j.w skrzypi tak dziwnie przy wsiadaniu i wysiadaniu w zime bardzo zimna a w lato za goraca
  4. zeby wyciagnac popielniczke musisz srubokretem podwarzc takie zaczepy metalowe i powoli ja wycigac to sa takie balszki ktore przytrzymuja ja nie jest nigdzie skrecena
  5. ja tak mialem jak mialem zepsuta nagrzewnice ! zobacz czy nie masz mokro pod schowkiem i pod nogami pasazera tam calkiem z tylu jak tak to wymiana nagrzewnicy cie czeka
  6. dobra Audiczka zadbana widac no skory nie lubie ale tu jak SMS-a dobrze wyglada
  7. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Panowie zapraszam do ogladniecia http://allegro.pl/item890559653_jedyna_audi_a4_1_8t_anglik_tuning_tarnow.html
  8. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    bry panownowie czemu je tak zimno na dworze ?
  9. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to my kiedy w piatek musimy zrobic delegacje do Gliwic
  10. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no ja wpadne tak czy siak ale mial nas zaprosic do kfc i zaklca dac [br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 18:02_________________________________________________SmS a ty jak bedziesz ?
  11. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no wlasnie nie ;/ mial mi zrobic inspekcje i dac vina7 ale kas musial jechac ;/
  12. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no do spota ale krolu chyba jednak nie sciemnie ze nie wpadnie
  13. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a bo krolu mial mi poszpaczic w aucie jedna rzecz i dac mi wina7 ! i d*pa
  14. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Krolu pojechal macka albo kfc nie ma o ciescie mozna tez zapomniec
  15. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nooo fest nie dobrze ;/
  16. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    lo to duzo ludu moze byc dzis
  17. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    mi siostra nagrywa jak coś to ci prześlę ok ! :polew: [br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 15:17_________________________________________________ej jak leca muminki i mi je pozyczycie to jednak ebde to juz wiem czemu somes nie chce wpasc !
  18. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    panowie ale o 19 leci dobranocka ;/ nie wiem czy sie wyrobie ;p
  19. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie spij po pracy bo w nocy spac nie bedziesz a rano Fedra !
  20. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ok szefie
  21. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    orange podobno da sei wykupic pakiet dodatkowych minut jak ci brakuje
  22. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no no to nie ciekawie..... jutro impreza a ciebie nie bedzie ?
  23. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hehehe a to sory.... czyli slyszalem ze jutro podjazd dilizansami pod MC'D lub kfc i Stanley stawia i placi ;p
  24. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Stanley ale powiedz mi po co chodwac pusty portfel ? :polew: :polew:
  25. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hm... to nie lepiej R8 albo a5

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.