Treść opublikowana przez Olaf
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
powiem ci mody idealne sa powodzenia w dalszych i autko bardzo ladne i powiem ci zrobilem tak samo z tymi plastikami ale lakiernik mi polecil to polakierowac jeszcze bezbarwnym i powiem ci efekt prawie jak w orginale
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
1300zł bo jedna felga ma lekkie otarcie
-
[B5 AFN] Moj Srebny Avancik zderzak po lifcie str3
fajna furka bardzo mi sie podoba widać ze zadbana:D byle sie nie psóła i jeździła jak naj dłużej
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
chetnie sprzedam felgi ktore sa na zdjeciach zalozone na autku, sa w stanie bardzo dobrym ocena 9/10 oraz tylne lampki zainteresowanych prosze o kontakt
-
[B5 AHU] MOJA PIERWSZA, W SUPER STANIE
no mi sie tez tak zdaje ze te kolory ok. Pozatym jak po zdjeciu mozna zobaczyc ze kolor ma inny odcien i czy auto to wypadek czy nie
-
[B5 AHU] MOJA PIERWSZA, W SUPER STANIE
autko fajne ale gleba i fajna 17stka zrobi wieksze wrazenie niz dotychczasowe felgi
-
[B5 AFB] Prawie jak Allroad - był! jest gleba - nowe foty
bardzo fajne autko ale przydaly by sie do tych modow ktore planujesz jakies Relingi
-
Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
no to zycze ci ich jak nawiecej heheh ale jak wyzej napisano relingi musza byc
-
Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
A rant zrób na biało. Do tego czarny dach i czarne lustra w połysku. Widziałem taką kombinację na Leonie - mega wyrąbana kombinacja. no to powiem ci pomysl idealny jest hehe wyglada to super ! ja widzialem takei audi i to biale w avancie
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
co to nie bedzie bedzie napewno zaskakujace hehe nic nie pozostaje ino czekac hahaha
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
spoko to moze mi powiesz kto to to sie znim jakos zkontaktuje bo te lampki sa wypasne
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
ja uwazam ze moje jest juz niskie bo zaliczam wszystkie dziury w wzieniesienia na tych nasz pieknych drogach ale tobie to pelen podziw furka dobra fest te swiatelka sprzedales cos miales z przodu bo czyatlem temacik to jakies inne kupiles bixenonki
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
no tez bym chcial ale jutro autko daje na serwis bo mam problem taki jak pisalem wyzej ze jak zalaczone ogrzewanko to ubywa mi plynu z chlodnicy :/ wiec jak odbiore je we wtorek to sie wieczorkiem pojawie
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
No powiem ci konkretna furka gratulacje za mody bardzo podoba mi sie ze tak niziutko siedzi ale na nasze drogi to aż szkoda
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
nooo powiem ci furka ladna musze powiedziec ze fajny masz kolorek noo i gratulacje za mody oraz powodzenia w dalszych !
-
[B5 AFN] srebrne audi TURBO AWX,WRTYSKI 216, -40/-30.
fajana audiczka z przodu jakies lampki poliftowe zmienic i ta gleba jak wspomniales i bedzie idealnie
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
no te tylnie moge ci sprzedac p.s na pw:)
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
szukam chetnego na te aluski hi hi moze bedzie ktos zainteresowany a girl tak jak wspomnialem wymienie moze i nawet w tym miesiacu i koleczka na klapie tez sie pojawią z tym ze doszedl mi wydatek maly cieknie mi plyn chlodniczi i nie grzeje mi w aucie a chlodnica cala bo sprawdzalem i ze zbiorniczka tez nie cieknie wiec podejrzewam ze to bedzie nagrzewnica lub jej jakis wezyk bo cieplka nie ma a zbliza sie zima
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
mi tez te lampy nie podchodza dlatego chce je wymienic wogole mi sie nie podobaja a tak przywiozlem autko z niemiec ;/ a te lampy z tylu sa takie czarne z tym ze jedna ciemniejsza jedna jasniejsza ;/
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
Witam wszystkich chciałem zaprezentowac mój nabyteczek z ktorego jesem bardzo zadowlony mam ja od czerwca ale dopiero teraz jakos znalazlem czas by w koncu ją opisać i wrzucić zdjęcia Na wstępie trochę o wyposażeniu: Audi A4 1,9tdi 1998r ABS 2x el.szyby el. lusterka klimatronik zderzak tył parcktornik cen. Zamek + domykanie szyb z pilota wspomaganie podgrzewane Fotele 4xAir Bag Felgi 17" Car Audio jakies ;p - Rad. Clarion Głośniczki w ori miejscach z Pionnera ;p Gleba Wskazniki Turbo Boost Czarny srodek podsufitka słupki i wszystkie plastiki czarne Plany: Światła tył na ori po Lifcie - JEST Światła przód na ori po Lifcie - JEST Konsola środek po lifcie Zmiana Felg na ori 17 JEST Ori Grill -JEST Virus - JEST Kierownica S-Line Grill na czarny mat po lifcie - JEST Roleta bagażnika - JEST Usunięcie odblasków z tylniego zderzaka - JEST Gwint - JEST Poza Planami Turbo Awx- nie bylo w planach ale z powodu zuzycia starej turbiny ktora padla zostala wymieniana z AFN na AWX W dniu zakupu Tak Było Obecnie Styczen 2011 Czerwiec 2011 .... :gwizdanie: Mini Mini Spot z Talibem
-
[B5 AFN] Red Hot Chili Kori
no no powiem furka super i kolejny avancik ;D kolrek tez niczego sobie, ladniutkie felgi i widac ze zadbna wiec dbaj o nia no i na koniec pochawala za silniczek
-
[B5 AFN] Moja A4
ładne audi ale powiem szczerze ze przydaly by sie relingi bo bez relingów to kombi wyglada surowo (nijak)
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
przeglądajac forum napotkalem duzo pięknych Audinek ale ta jest na super wypasie nie widzialem jej na zywo ale ze zdjec piekna Audinka dobre mody i i pomysły na wykonanie z seri na takie cudo czapki z głow :>
-
[ALL B5] Jak wymienić regulator lusterek ?
Witam mam problem z wymiana regulatora lusterka mianowicie nie potrafie scignac uchwytu z klamiki ;/ .... moze mi ktos pomoc nie jestem zadnym mechanikiem i zbyt sie na tym nie znam albo jakis obrazek ktory pokaze jak rozebrac to
-
[B5 AFN] Nowy nabytek - A4 Avant
Witam znalazlem to forum i postanowilem je odwiedzic jako ze wydalo mi sie bardzo ciekawe i przyjazne.. hehe dobra koniec pier**l... wiec po 3 latach jazdy marka BMW postanowilem cos zmienic i postanowilem sobie kupic Audi A4 B5 Avant 1,9 TDI rok 98... kolor... popielaty sprowadzone z nimiec na dzien dzisjeszy kilka fotek na oponkach zimowych bo tylko takie foty mam kolo poniedzialku wtorku umiescze nowe zdjecia jako ze autko mam dopiero od 2 dni wszelkie komentarze pozytywne i negatynwe mile widzie w autku nic nie robilem - takie kupilem wiec prosze mnie nie gnoic za lampy grill szyby itp beda napewno zmiany a auto odzyska swoje LOGO pare zmian ktore wprowadze to kola 17 cali, przednia atrapa z emblematem oraz lampy przod jak i tyl po lifcie.... MODEL: Audi A4 B5 Avant 98r. SILNIK: 1,9 TDI AFN MOC: 110KM MODY POD MASKA:seria ZAWIESZENIE: obnizone o 30mm ale jeszcze nie wiem jak dokladnie bo nie grzebalem przy autku czy tylko sprezeyny czy amorki tez UKLAD HAMULCOWY: seria KOLA: 17' 205/45 NADWOZIE:ciemne szyby, brak loga na klapie bagaznika, grill bez znaczka, - beda zmiany napewno by logo powrocilo WNETRZE: seria AUDIO: seria ZMIANY PRZEPROWADZONE: na razie brak ZMIANY PLANOWANE: orginalna atrpa z logo, logo na klape bagaznika, przyciemnic przednie szybki, zalozyc felgi 17' ktore juz mam tylko czekaja na me checi