Treść opublikowana przez Olaf
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
Wiecej modyfikacj na 99% nie bedzie za miesiac furacz idzie na sprzedaz ale bedzie kolejne audi a4 b5 ale sedan i prawdopodobnie 1,8 T sie pojawi pod maska
-
[AFN+] Keżorowóz
kezor no pokazal bys cos nowego w tym twojej furmance ;p jakies spy photo 2 ;p
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
no i ten 1,6 mu nie bedzie jezdzil na tych 18' stkach zaloz cos sensownego typu 17 jest to felga pomiedzy 16 a 18 i wyglada dobrze pozatym na 18 nie bedziesz mial komfortu jazdy i czul kazda dziure
-
MOja niunia 2,6 v6 QUATTRO
i te znaczki z za tylniej szyby !
-
[B5 AEB] Skromny avant 1.8T fwd
swietny kolorek widac ze autko zadbane wiec zyczymy bezawarjnosci
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
heh smieszne od dziadka 75 lat ale po chipe hahaha ja mam 260 tys i nie mam nigdzie przetartych foteli wiec nie opowiadaj ze to tradycja plany na plus auto ma dosc fajny kolor
-
MOja niunia 2,6 v6 QUATTRO
lampy dywaniki znaczek na tylniej polce x2 poki co to pachnie mi to wsia
-
RS4 Cantona
lekko odchodzi szok co to mo powera dym
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
jutro wrzuce bo auto stoi u mechanika a on dzis byl ja odebrac
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
nooo wiem wlasnie sie zakrecilem bo jakos patrzalem cos u dawidsa i mi sie pokrecilo
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
Panowie powiedzcie mi czy to mozliwe podobno ta turbina ktora wziolem ma jest z wersji 130 kucykowej tam mi poweidzial ten kolo co mi to zamieniol on robi w firmie co regeneruja turbiny
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
hahaha a z kad brac kase na te paliwo
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
to sie kowi nie smiej tylko mi pomoz
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
Padla mi turbina pany z afn i postanowilem doplacic i wymienic ja na awx wiec zagosicila w moim samochodzie teraz takie pytanie byla po programie na strej turbinie dostala nowa czy musze teraz zrobic update softu ? i co zrobic by dziwgnac jeszcze moc
-
[C5 AFN] A6 C5 by mcm (niestety ma już nowego właściciela)
dobrze wygladaja te felgi na autku i oczywiscie wszystkie plastiki pomalowane w kolor zamiany na +
-
[B5 AJM] Szary metalik, alu 18", tył diody, ksenon, kiera S.
fajna flega w autku dobra baza na mody dabaj o nia bo fajny egzemplarz
-
[B5 AHU] Czarny avant ;)
on chyba jeszcze nie wie ze ten chrom to dramat i ze tu wszyscy maja z tego ubaw
-
[AFN+] Keżorowóz
no no kezor jestem w szoku bo widze ze tu sa ogromne postepy !
-
[B5 ACK] moja A4 2.8
j.w mrogal dobrze mowi
-
[B5 AAH] moje autko
fajna fura najelpeij wyglada na drugiej fotce
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
nie wiem poki co rozmyslam nad tym zobaczymy nad opinia reszty
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
no 17 ale kurcze na nasze drogi 18 to niezbyt pozatym dojazd do miejsca pracy to jest wyczyn na 17 juz i tym zawieszeniu obnizonym oslone s slinika zerwalem juz kilka razy po drodze rano slalom a spowroem 30 na godzne ;/ pozatym wkrotce wpadna w koncu lampy lift znajde motywacje je zalozyc bo leza w doma juz 3 miechy i prawdopodobnie czarny grill ;p
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
Uploaded with ImageShack.us wielkie dzieki Michał wiec moze mi ktos doradzi jakby te felgi tak zostaly pomalowane ;p ? mam taka mała koncepcje
-
[C5 AFN] A6 C5 by mcm (niestety ma już nowego właściciela)
fajna a6 ja mysle nad taka ale kombi fela bedzie dobrze sie prezentowac pokaz fotki jak juz bedzie na aucie
-
[B5 AFN] moja żabka
poogladaj od innych uzytkownikow opisy auta i postaraj sie to tak zrobic jak oni maja