Treść opublikowana przez Olaf
-
Spoty Katowice i okolice
noo wiem ale troche klopotow mialem :Dobiecuje ze we wtorek bede
-
Spoty Katowice i okolice
witam wszystkich po mojej dlugiej nieobecnosci
-
[B5 ADR] Proszę o opinie i porady
Gleba by sie przydała a tak to bardzo ładna baza do modów
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
no widzisz ostanio torche problemow na glowie miałem ale zaniedlugo zrobie nowe foty bo nastapily lekkie zmiany w nastepny weekend mam troche wolnego i zaloze lampy polift gwint juz jest na aucie i musze kiedy jechac na spota bo dawno mnie tam nie było w tygodniu wrzuce fotki
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
jakos tak nie chce disla jezdzialem od kumpla 1,8T i mi odbilo na benzyne
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
sedan polift i w q 1,8t tylko chce sprzedac pierw swoje [br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 13:04_________________________________________________ nooo zmienilem ale jakos nie chce disla ;/
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
przełozony silnik na poczatku przyszlego miesiaca zakladam gwint albo i nie tego jeszcze nie wiem bo wystawiam w sobote auto na allegro bo chce kupic 99-00 1,8T
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
fajnie widze zabawa pelna para tu idzie to sie odrazu pochwal jak juz bedziesz wszystko mial
-
[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal
dosc szybko chcesz sie pozbyc autka co to nagła taka zmiana ?
-
[ALL B5] [ALL B5] Moje piękne OOOO :)
dobre :polew:
-
[ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
no ldanie ladnie widze ze tu projekcik idzie pelna para
-
[B5 ABC] Moje Kombi
+ za avanta koljeny + za mody przydala by sie gleba dbaj o nia podoba mi sie ten kolorek
-
[ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
wymiata bo wiecej sie tu nie da nic napisac p.s bezawaryjnosci !
-
[ALL B5] [ALL B5] Moje piękne OOOO :)
przesadziłeś z tą szyderą, konstruktywne opinie z odrobiną szydery- jak w każdym wątku :> :> no nie wiem czy w kazdym watku jesli czytasz piate przez dziesiate to moze i widzisz tylko te zle duzo aut jest pochwalonych ktore sa dobrze z klasa zrobione
-
[ALL B5] [ALL B5] Moje piękne OOOO :)
moge ja sie wypowiedziec moge ja ? hahah Dramat 1,6 i felgi 20 cali ? lampy ? wioska hahaha i ta modyfikacja silnika w 1,6 dobra ide z tego watku juz
-
[B5 AEB] Mój avancik
piekny avant !
-
Audi A4 B5 by Junior
wszystko pieknie ladnie tylko te lampy ni hu hu nie pasuje do tego auta lampy okreslam jako dramat i porazke zyciowa ale da sie to naprawic
-
[INNE] Golf MK3, 1.8, 75KM, JOKER
a moze te 5 koleczek to jakas nowa podrobka chinska ;p
-
[B5 AJM] [B5 AJM] Srebrne S:)
kolejny avancik bardzo ładny ładna felga i srodeczek no i juz polift idelany
-
[B5 AFN] AudiMatik
fajny srodeczek w autko z tylu polift depo ori i felga 17
-
[B5 AFN] Avant Full Opcja
cos wypatroszony zderzak z przodu brak ci kratek ogolnie to ladne autko
-
[B5 AEB] Czerwony poganiacz czyli 1.8T Quattro by Oettinger/ Nowe fotki str 2 !
1,8 w bmw nie ma mocy trzeba bylo sobie kupic 2,5 ta maasz 200 koni co do audia to przydalo by sie troszke zmian j.w
-
[B5 AFN] Zgasł i nie pali
zoabcz pod autem czy nie masz zagietych przewodow paliwowych moze masz zagiety zwrotny albo ten co poadje paliwo
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
nie wiem jeszcze mysle o 16 - 17 tys bo mniej wiecej tak stoja [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 14:38_________________________________________________nie no tak powaznie panowe to rozlecial sie silnik nowa jednostka ktora bedzie w audi mym to 1,9 ale ten 115 koni potem nowe wtryski oraz turbo awx ktore juz czeka, lampy lift przod zawitaja i czeka gwint zawiecho wiec bede mial do sprzedania zielone sprezynki ktore jezdza obecnie na aucie chetnych zapraszam
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
haha jasne na Grubie bidnie ale chce benzinen a czy polift nie wiem moze taki rok jak mam teraz moze 99 uda mi sie kupic za ta sama kase co chce tego sprzedac i napewno jade do niemcowni po auto