Treść opublikowana przez Olaf
-
[B5 AEB] Moja niunia ;)
fajna sztuka ale usun ta listwe z klapy
-
[B5 AEB] Moja AUDI A4 1.8 Turbo
jak wszyscy lusterka ;/ tak to autko ladne widac ze zadbane
-
[INNE] S6 Manual
no to pewno bedzie wypas jak reszta audinek kazda byla zmodzona z klasa wiec i pewno ta tez wiec nic tylko czekac na kolejne postepy
-
[ B5 AHH] nisko i szeroko
felga ladna kolerk tak jak mowia inni srodek ciemny fajny by byl czarny i ogolnie bedzie koks... pochwal sie jak juz bedzie wszystko na aucie
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
no to supcio bedziemy sledzic temata
-
[B5 AKN] Prawdopodobnie jedyny na forum Avant US... Projekt 75%
ogolnie autko super podoba mi sie wiec dbaj o nie
-
[B5 AFN] Taka Sobie Tam, Granatowa Seria
cos zdjec nie widac ;/
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
no no pikna sztuka, dbaj o nia i jakies mody czy cos to opisuj hehe ;p
-
[B5 AKN] Prawdopodobnie jedyny na forum Avant US... Projekt 75%
ta dokladke w zderzka zadloz do przodu bo lipnie to wyglada
-
[B5 AVG] Granatowy Avant po drobnych modyfikacjach;)
dobra sztuka fajna felga no i bezawaryjnosci
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
pany chce pomalowac felgi, jakies propozcyje jaki kolor itp ?
-
[ B5 AHH] nisko i szeroko
ladna sztuka powodzenia w modach i dbaj onia oraz bezawaryjnosci
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
jakies swiatla po lifcie na przod moze by wpadly ? ;p i masz jeszcze felgi z tamtej audiny te 17 stki czarne ?
-
[ALL B5] Czy mogę prosić o VT felg
zapodaj foto twoich jak to wyglada
-
[ALL B5] Czy mogę prosić o VT felg
pany doradzcie mi na jaki kolor felgi pomalowac ;/ http://img18.imageshack.us/img18/4720/dsc03479f.jpg http://img714.imageshack.us/img714/7374/dsc03486m.jpg ktos mi podsunol pomysl biala perla, białe, czarny mat, czarne, grafitowe chyba ze ma ktos lepszy pomysl
-
Spoty Katowice i okolice
siema duzo ludu bedzie na spocie dzis bo wpadlbym na tego spota dzis hehe tylko nie mam juz lamp z super rs4
-
[B5 ADR] taki czarny avancik
lampa przod po lifcie by sie przydala
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
gratuluje paput hehe dobrze ze zostales przy audi fajny silnik dobrze ze jest q kolor dobry zoabczymy co tam zmodzisz [br]Dopisany: 01 Luty 2011, 17:20_________________________________________________bedzie polift z przodu chodzi mi o lampy ;>
-
[B5 AGB] Moja zielona landryna :)
qwerty kolego takiego sprzedaje jest w dziale sprzedam
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
jest kozak tylko nie rezaj tyle zeby do baku bylo co walc bo skonczysz jak ja ;p
-
[B5 AGB] Moja zielona landryna :)
zderzak tyl , progi i to cos na klapie out co do srodka nie wypowiadam sie mi osoboscie nie podeszly te srebrne dekory i ten chrom z allegro wokol galki zmiany biegow[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 14:49_________________________________________________a i wywal oznaczenie z klapy i 1,9
-
[B5 AGB] Moja zielona landryna :)
Zdjecia !!
-
[ALL B5] A4 tymona
te radyjko jest najpiekniejsze z alpaJna
-
Spoty Katowice i okolice
jeszcze mom gril z polifta ale cza go zmatowac jescze raz i pomalowac odziedziczylem go dzis po dawidzie
-
Spoty Katowice i okolice
kezor wiec kiedy malujesz zderzak hahaha http://img26.imageshack.us/i/dsc03704rn.jpg/ ja juz lampy mam 2,5h roboty pochytalem temat