Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Olaf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Olaf

  1. fajna sztuka ale usun ta listwe z klapy
  2. jak wszyscy lusterka ;/ tak to autko ladne widac ze zadbane
  3. Olaf odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A6/S6/RS6
    no to pewno bedzie wypas jak reszta audinek kazda byla zmodzona z klasa wiec i pewno ta tez wiec nic tylko czekac na kolejne postepy
  4. felga ladna kolerk tak jak mowia inni srodek ciemny fajny by byl czarny i ogolnie bedzie koks... pochwal sie jak juz bedzie wszystko na aucie
  5. no to supcio bedziemy sledzic temata
  6. ogolnie autko super podoba mi sie wiec dbaj o nie
  7. cos zdjec nie widac ;/
  8. no no pikna sztuka, dbaj o nia i jakies mody czy cos to opisuj hehe ;p
  9. ta dokladke w zderzka zadloz do przodu bo lipnie to wyglada
  10. dobra sztuka fajna felga no i bezawaryjnosci
  11. pany chce pomalowac felgi, jakies propozcyje jaki kolor itp ?
  12. ladna sztuka powodzenia w modach i dbaj onia oraz bezawaryjnosci
  13. jakies swiatla po lifcie na przod moze by wpadly ? ;p i masz jeszcze felgi z tamtej audiny te 17 stki czarne ?
  14. zapodaj foto twoich jak to wyglada
  15. pany doradzcie mi na jaki kolor felgi pomalowac ;/ http://img18.imageshack.us/img18/4720/dsc03479f.jpg http://img714.imageshack.us/img714/7374/dsc03486m.jpg ktos mi podsunol pomysl biala perla, białe, czarny mat, czarne, grafitowe chyba ze ma ktos lepszy pomysl
  16. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siema duzo ludu bedzie na spocie dzis bo wpadlbym na tego spota dzis hehe tylko nie mam juz lamp z super rs4
  17. lampa przod po lifcie by sie przydala
  18. gratuluje paput hehe dobrze ze zostales przy audi fajny silnik dobrze ze jest q kolor dobry zoabczymy co tam zmodzisz [br]Dopisany: 01 Luty 2011, 17:20_________________________________________________bedzie polift z przodu chodzi mi o lampy ;>
  19. qwerty kolego takiego sprzedaje jest w dziale sprzedam
  20. zderzak tyl , progi i to cos na klapie out co do srodka nie wypowiadam sie mi osoboscie nie podeszly te srebrne dekory i ten chrom z allegro wokol galki zmiany biegow[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 14:49_________________________________________________a i wywal oznaczenie z klapy i 1,9
  21. te radyjko jest najpiekniejsze z alpaJna
  22. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jeszcze mom gril z polifta ale cza go zmatowac jescze raz i pomalowac odziedziczylem go dzis po dawidzie
  23. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kezor wiec kiedy malujesz zderzak hahaha http://img26.imageshack.us/i/dsc03704rn.jpg/ ja juz lampy mam 2,5h roboty pochytalem temat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.