Treść opublikowana przez Olaf
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
oba sa dobre kolorki ale ten czekoladowy taki unikatowy by byl
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
nie jutro jade obaczic pewne 18 calowe fele z S-y i srodek polifotwy (konsola + tunel) wpadnie
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
masz jakies ciekaweo 17 albo 18 na oku chyba ze masz juz jakies
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
jest gleba jest kozak jescze ladna fela i bydzie piknie
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
zostaw mono blocki ! sa piekne i auto jest kozak na nich te z merca fajne ale nie tak jak mono blocki
-
[ALL B5] Szamkowóz AVF stylizowany na S4
fajna sztuka dbaja o nia i mody w dobrym kierunku ida
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
te technix czy jakos tak ale te mts i reszta tych gwintow to jest to samo
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
ja mialem tym smarem walsnie i lipa kupilem nakretki za 200zł na allegro u takiego zioma i teraz mi sie kreca bez problemu
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
dalem dalem tylko te nakretki sa aluminiowe i ci sie przypieka i jak ci sie tak fest zapieka ta amba fatima ja ciolem ;/
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
powiem ci odrazu dokup sobie te nakretki wieksze nie aluminiowe bo bedziesz potem mial problem ze skreceniem tego gwintu i predzej te klucze polammiesz ja swoje amory wyciaglem i musielm to ucinac i zmienilem na nowe z nierdzewki
-
Kuna
zdala by sie Gleba i 20 cali fela ;p ogolnie to jak nowe wyglada i widze masz fajny limitowany licznik z fisem ;p
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
ale ta jest swietna podoba mi sie bardziej niz poprzedniczka ktora w sumie tez byla jednym z najlepszych aut na tym forum- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
powiem ci ze teraz patrze na te auto i jest kozak ;p a co sie stalo z poprzednikiem ? ;> w tej to fela zniszczyla mi mozg jest piekna i gleba dobra :)ja na taka sobie nie moge juz pozwolic- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ja juz w sumie nie napalam sie na nia bo w listopadzie auto bedzie szukac kupca ;p z modow ktore chcialem brak skory w aucie rnsa feli 18 cali i tej dokladki ;p zdjecia se wczoraj porobilem jak akutlanie wyglada i mysle ze dostane za nia jakies 16 tys- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
powiem ci jest malina kowi ta twoja furka dawno tu nie zagladalem ;p kurde tropilem dosc dlugo ta dokladke co ty masz ale nikaj jej nie umialem znalesc bo ja bym usunol mojego parktronika ze zdrzaka i wlasnie w taka dokladke to wmontowal- [B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
biała fura a jest kox dziwki i strzelanina wypas furka i nic wiecej jej nie trzba- [B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
zrobilem tak jak mowiles ;p kolor pozostal ten sam sa po renowacji w sumie nie inwestuje juz w auto bo bedzie szlo na sprzedaz jedynie co to w tym tygodniu zrobobie przednie zawieszenie ;p i w listopadzie bedzie szukac kupca ;p- [B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
bulaczs widzie jakis virus ci wpadl czy co ;p heheh zderzak i blotnik tyl zrobiles ;p ?- [B5 AFN] Taka Sobie Tam, Granatowa Seria
jakies mody palnujesz ?- [ALL B5] A4 tymona
widze ze praca wre tak jak u mnie ja odwiedze lakiernika polerka auta skrecam gwint w dol i jest pieknie bo poki co mam zalozeone ale ale stwoi jak by to byl allroad- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
co do kierunkow mogles powiedziec oddal bym ci moje zadarmo sa wstretne i szybko robia sie zolte i brudne w srodku ;/ i ja je akurat wymienilem na te ori plaskie biale- Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
hehe twoja to tez jest dobra dawid tez zalicza sie do tej elity wlasnie dziwki lasery i plesniowe sery ;p- Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
powiem ci tak jest dziwki kox lasery fura wypasna no dla mnie jeden z najlepszych sedanow na forum !- [B5 AGB] VIAGRA
very very nice kozak jak nie wiem jest ta eSa - [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2