Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Olaf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Olaf

  1. oba sa dobre kolorki ale ten czekoladowy taki unikatowy by byl
  2. nie jutro jade obaczic pewne 18 calowe fele z S-y i srodek polifotwy (konsola + tunel) wpadnie
  3. masz jakies ciekaweo 17 albo 18 na oku chyba ze masz juz jakies
  4. jest gleba jest kozak jescze ladna fela i bydzie piknie
  5. zostaw mono blocki ! sa piekne i auto jest kozak na nich te z merca fajne ale nie tak jak mono blocki
  6. fajna sztuka dbaja o nia i mody w dobrym kierunku ida
  7. te technix czy jakos tak ale te mts i reszta tych gwintow to jest to samo
  8. ja mialem tym smarem walsnie i lipa kupilem nakretki za 200zł na allegro u takiego zioma i teraz mi sie kreca bez problemu
  9. dalem dalem tylko te nakretki sa aluminiowe i ci sie przypieka i jak ci sie tak fest zapieka ta amba fatima ja ciolem ;/
  10. powiem ci odrazu dokup sobie te nakretki wieksze nie aluminiowe bo bedziesz potem mial problem ze skreceniem tego gwintu i predzej te klucze polammiesz ja swoje amory wyciaglem i musielm to ucinac i zmienilem na nowe z nierdzewki
  11. Olaf odpowiedział(a) na moskal temat w Inne marki
    zdala by sie Gleba i 20 cali fela ;p ogolnie to jak nowe wyglada i widze masz fajny limitowany licznik z fisem ;p
  12. ale ta jest swietna podoba mi sie bardziej niz poprzedniczka ktora w sumie tez byla jednym z najlepszych aut na tym forum
  13. powiem ci ze teraz patrze na te auto i jest kozak ;p a co sie stalo z poprzednikiem ? ;> w tej to fela zniszczyla mi mozg jest piekna i gleba dobra :)ja na taka sobie nie moge juz pozwolic
  14. ja juz w sumie nie napalam sie na nia bo w listopadzie auto bedzie szukac kupca ;p z modow ktore chcialem brak skory w aucie rnsa feli 18 cali i tej dokladki ;p zdjecia se wczoraj porobilem jak akutlanie wyglada i mysle ze dostane za nia jakies 16 tys
  15. powiem ci jest malina kowi ta twoja furka dawno tu nie zagladalem ;p kurde tropilem dosc dlugo ta dokladke co ty masz ale nikaj jej nie umialem znalesc bo ja bym usunol mojego parktronika ze zdrzaka i wlasnie w taka dokladke to wmontowal
  16. biała fura a jest kox dziwki i strzelanina wypas furka i nic wiecej jej nie trzba
  17. zrobilem tak jak mowiles ;p kolor pozostal ten sam sa po renowacji w sumie nie inwestuje juz w auto bo bedzie szlo na sprzedaz jedynie co to w tym tygodniu zrobobie przednie zawieszenie ;p i w listopadzie bedzie szukac kupca ;p
  18. bulaczs widzie jakis virus ci wpadl czy co ;p heheh zderzak i blotnik tyl zrobiles ;p ?
  19. jakies mody palnujesz ?
  20. widze ze praca wre tak jak u mnie ja odwiedze lakiernika polerka auta skrecam gwint w dol i jest pieknie bo poki co mam zalozeone ale ale stwoi jak by to byl allroad
  21. co do kierunkow mogles powiedziec oddal bym ci moje zadarmo sa wstretne i szybko robia sie zolte i brudne w srodku ;/ i ja je akurat wymienilem na te ori plaskie biale
  22. hehe twoja to tez jest dobra dawid tez zalicza sie do tej elity wlasnie dziwki lasery i plesniowe sery ;p
  23. powiem ci tak jest dziwki kox lasery fura wypasna no dla mnie jeden z najlepszych sedanow na forum !
  24. Olaf odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    very very nice kozak jak nie wiem jest ta eSa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.