Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Olaf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Olaf

  1. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    A ja szukam zdolnego elektryka co mi podlaczy lampy przod haha z przedlifta na polifta
  2. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie wiem ja tam podajde dawno mnie nie bylo
  3. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Legenda głosi ze powinni byc hahah jak juz tu Maxito napisal ze ma byc 20 osob
  4. naklejka out a tak to wypas furka wiec bez awaryjnosci
  5. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to taka duza brygada sie juz zrobila ja pamietam jak tylko 2 osoby jezdzily poza mna haha
  6. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    witam ;p pany mam pytanie czy moge przyjechac dzis moja terenowka po dlugiej nieobecnosci hahaha ? ;(
  7. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    musze przyjechac moim allroadem na zime hahah jest tak zimno ze nie chce mi sie opuszczac gwinta w dol a dalem go ciut za wysoko na zime hahah ale za to w nic nie chacze
  8. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    mowie prawie 5zł a dawno mnie nie bylo na spocie i musze nadrobic troche
  9. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    pany kaj teraz parkujecie dupowozy na wierchu czy pod ksprowym ( podziemnym) ;p chodzi oczywiscie o jutro ? bo wiecie paliwo 5zł prawie haha i nie chce bladzic kazdy meter sie liczy ;p
  10. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema Kędzior gdzie ty jestes raport mial byc a tu cisza !!
  11. dobra fura nie jest zle p.s za***ista prezentacja szczegolnie ta 3 fotka jest dobra
  12. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    A sprobuj Kedzior mi sekcji nie dowiesc do sciany dzis to zobaczysz jaki bydzie ogien i minimum 2 kursy !
  13. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siema ps. Kedzior jeszcze mi nie mow ze idziesz na noc ? hahah bo wiem ze sie oplaca isc dzis na noc i rano jutro zostac to masz dwa swieta i dwa dni wolnego [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 11:20_________________________________________________ze w sumie to wychodzi tak ze masz 4 swieta bo te licza sie podwojnie i 2 dni na blaszke
  14. aha to tez dobry gosc wiesz gorzej jak ty je zrobisz na ziher a jamu sie przypomni o aucie hahaha
  15. Olaf odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    hahaha lol slepy ja czemu ja caly czas myslem ze ty masz 1,6 benzinen ? jaki zonk
  16. Nosb zdradz mi tajemnice lepiej co z tym b5 bedzie w avancie
  17. Olaf odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    chyba odpuszczam temat :gwizdanie:, dokładać 10kafli za 4lata młodsze auto chyba bez sensu, chociaż wypas ma suty , rezam dalej tą i odkładam na drugą furkę 2 hm.... to co to za fruga bedzie b8 ?
  18. Olaf odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    slepy to powiedz mi jak z tym twoim autem dajesz je na alledrogo i polujesz na ta piekna poliftowke :>
  19. jest gruby projekt cza tu obserwowac bacznie
  20. Olaf odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    z zewnatrz bys ja dopiescil gwint przelozysz fela i juz jest kozak
  21. Olaf odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    kozak fajna ja bym srodek z niej szarpnol hahaha i tez zielona
  22. Olaf odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie umie znalesc tego typka na forum teraz tydzien temu wszedl i pokazywal czerwone 1,6 i z ciekwosci pytalem ile dal i porownujac oba auta to uwazam ze bez problemu 11 szarpniesz bez gwinta i feli
  23. Olaf odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    kurde ostanio ktos kupil za 11 lub 12 patoli czerowna porownujac do twojej to nie ma czego twoja dopieszczona a jego nie halo jest to auto na forum ale nie wiem czyje to teraz i ten sam silnik co ty wiec za 12 wystw na alledrogo i jeszcze ile musial bys doplacic do polfita ?
  24. Olaf odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    hm.... 13,500 moim zdaniem szlo by ja tak wystwic nawet 14 bo autko masz zadbane fest a co masz na oku pochwal sie
  25. ta pod folia co widze to b5 avant ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.