Treść opublikowana przez Olaf
-
Spoty Katowice i okolice
A ja szukam zdolnego elektryka co mi podlaczy lampy przod haha z przedlifta na polifta
-
Spoty Katowice i okolice
nie wiem ja tam podajde dawno mnie nie bylo
-
Spoty Katowice i okolice
Legenda głosi ze powinni byc hahah jak juz tu Maxito napisal ze ma byc 20 osob
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
naklejka out a tak to wypas furka wiec bez awaryjnosci
-
Spoty Katowice i okolice
to taka duza brygada sie juz zrobila ja pamietam jak tylko 2 osoby jezdzily poza mna haha
-
Spoty Katowice i okolice
witam ;p pany mam pytanie czy moge przyjechac dzis moja terenowka po dlugiej nieobecnosci hahaha ? ;(
-
Spoty Katowice i okolice
musze przyjechac moim allroadem na zime hahah jest tak zimno ze nie chce mi sie opuszczac gwinta w dol a dalem go ciut za wysoko na zime hahah ale za to w nic nie chacze
-
Spoty Katowice i okolice
mowie prawie 5zł a dawno mnie nie bylo na spocie i musze nadrobic troche
-
Spoty Katowice i okolice
pany kaj teraz parkujecie dupowozy na wierchu czy pod ksprowym ( podziemnym) ;p chodzi oczywiscie o jutro ? bo wiecie paliwo 5zł prawie haha i nie chce bladzic kazdy meter sie liczy ;p
-
Spoty Katowice i okolice
Siema Kędzior gdzie ty jestes raport mial byc a tu cisza !!
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
dobra fura nie jest zle p.s za***ista prezentacja szczegolnie ta 3 fotka jest dobra
-
Spoty Katowice i okolice
A sprobuj Kedzior mi sekcji nie dowiesc do sciany dzis to zobaczysz jaki bydzie ogien i minimum 2 kursy !
-
Spoty Katowice i okolice
siema ps. Kedzior jeszcze mi nie mow ze idziesz na noc ? hahah bo wiem ze sie oplaca isc dzis na noc i rano jutro zostac to masz dwa swieta i dwa dni wolnego [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 11:20_________________________________________________ze w sumie to wychodzi tak ze masz 4 swieta bo te licza sie podwojnie i 2 dni na blaszke
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
aha to tez dobry gosc wiesz gorzej jak ty je zrobisz na ziher a jamu sie przypomni o aucie hahaha
-
[B5 1Z] A4 TDi
hahaha lol slepy ja czemu ja caly czas myslem ze ty masz 1,6 benzinen ? jaki zonk
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb zdradz mi tajemnice lepiej co z tym b5 bedzie w avancie
-
[B5 1Z] A4 TDi
chyba odpuszczam temat :gwizdanie:, dokładać 10kafli za 4lata młodsze auto chyba bez sensu, chociaż wypas ma suty , rezam dalej tą i odkładam na drugą furkę 2 hm.... to co to za fruga bedzie b8 ?
-
[B5 1Z] A4 TDi
slepy to powiedz mi jak z tym twoim autem dajesz je na alledrogo i polujesz na ta piekna poliftowke :>
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
jest gruby projekt cza tu obserwowac bacznie
-
[B5 1Z] A4 TDi
z zewnatrz bys ja dopiescil gwint przelozysz fela i juz jest kozak
-
[B5 1Z] A4 TDi
kozak fajna ja bym srodek z niej szarpnol hahaha i tez zielona
-
[B5 1Z] A4 TDi
nie umie znalesc tego typka na forum teraz tydzien temu wszedl i pokazywal czerwone 1,6 i z ciekwosci pytalem ile dal i porownujac oba auta to uwazam ze bez problemu 11 szarpniesz bez gwinta i feli
-
[B5 1Z] A4 TDi
kurde ostanio ktos kupil za 11 lub 12 patoli czerowna porownujac do twojej to nie ma czego twoja dopieszczona a jego nie halo jest to auto na forum ale nie wiem czyje to teraz i ten sam silnik co ty wiec za 12 wystw na alledrogo i jeszcze ile musial bys doplacic do polfita ?
-
[B5 1Z] A4 TDi
hm.... 13,500 moim zdaniem szlo by ja tak wystwic nawet 14 bo autko masz zadbane fest a co masz na oku pochwal sie
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
ta pod folia co widze to b5 avant ?