Treść opublikowana przez Olaf
-
[B5 AEB] Srebrna Audi na gwincie i czarnej 17" new photo
zapodaj nowe foto na alusach :gwizdanie:
-
[ALL] Audi A4 b5 1.9 TDI 2000 rok
ja jednak powstrzymam sie od komentarza ;/ :wallbash: :wallbash:
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
ive u mnie jest to samo ze na gwincie mi chacza koloa o blotniki i ten sam problem mialem i musialem malowac cale blotniki
-
[ALL B5] Audi S4
no jest wypas piekne jest te auto
-
[B5 AEB] Cztery łapy, cztery łapy.. Nowa felga!
fajna fela taka inna dobrze sie to prezentuje
-
[ ADR B5 1.8 ] Lift czy przedlift - gustaw
to jest tak jak u mnie masz wersje pomiedzy przed liftem a poliftem
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
kurde powiem ci nie umie sie napatrzec na te twoje auto heheh sliczne jest kurde ogien uwazam ze zalicza sie do elity b5 na tym forum
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
- [B5 AEB] Srebrna Audi na gwincie i czarnej 17" new photo
bez awaryjnosci !! fajna sztuka i juz mody sa- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
NOSB wyczysc skrzynke bo mam pytanie do ciebie na pw a pokazalo mi ze osiagnales limit wiadomosc ;p- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
mody ida pelna para widze zapowiada sie dobrze zrob sesyjke z nowym body ;p- [B5 ABC] Moja mała V6 :)
dokladnie Xsystoff dobrze mowi nie majatek a do wygladu + 10- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
co to chcesz sprzedac monoblocki ?- [B5 AHU] Nowy nabytek, niebieska niunia !!!
fajna sztuka widac ze ladnie utrzymana bez awaryjnosci ;p- [B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
0 filozofi tylko nie polam nic- [B5 1Z] tractor na glebie by grn
no ja chyba tez tlumior zmienie ;p albo swapa jakiegos zrobie- [B5 1Z] tractor na glebie by grn
zostaw fure rezaj dalej jest kozak !- [B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
no ja juz nie wiem co mam na tym allegro wpisac ;/ bo ja szukam od miesiaca i nic chyba ze na moim lapku allegro pokazuje inne aukcje- [B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
czyli dalej gleba seria - a fela jak najbardziej oki- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
uuuu hardkorowo ;/ szkoda audicy- [B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
hehe ja to samo jest sztuka dobra i mody tez pablo a planujesz jakas wieksza fele i gwint ?- [B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
no trzeba trzeba ale takie tajle sa chwile na allegro i trza miec farta- [B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
jak bym znalal sama dokladke na alledrogo to ja biera z miejsca a jeszcze mi sie marzy ori klapa us ale to juz wogole jest rarytas ;/- [B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
nooo tylko ciezko dorwac sama dokladke na allegro szukam szukam i nic ;/- [B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
MaxsteRR - no bede bede tylko fundusz cza ogarnac ;p HaVoK - no i takiej wlasnie szukam do przekladki albo z calym zderzakiem pablo_9 - jak bedzie kasa to mody dalej rusza poki co bylem w zakopanym na dlugim weekendzie i akurat trafilem na skoki i troche kasy mi tam uszlo ale wyplata juz nie daleko to mysle ze cos w sierpniu wpadnie do auta z tych rzeczy co wymienilem - [B5 AEB] Srebrna Audi na gwincie i czarnej 17" new photo