Treść opublikowana przez Olaf
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
:polew: dobra tu nie ma nic do smiacia bo gdyby nie on to nie ogarnol bym tematu musze napisac kezorowi zeby zderzak polamowal teraz haha[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 15:11_________________________________________________dzieki mrogal ogarnolem te kierunki a zapomnialem i od dawida odziedziczylem gril polift wiec doprowadze go do stanu czyli zmatuje i pomaluje jeszcze raz
-
[AFN+] Keżorowóz
jak założysz reflektory :polew: kiedy malujesz zderzak bo reflektory sa http://img26.imageshack.us/i/dsc03704rn.jpg/ :naughty:
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
heheh dawid powiedzial ze teraz zlozy warsztat i bedzie chytal tematy
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
w koncu po roku czasu wymienilem lampy na polifta wielkie dzieki dla Dawida ktory w 80% wymienil ze mna te lampy i ogarnol elektryke !
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
jak dobrze podzie to jutro juz beda na aucie
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
no wszystko juz mam jest na zdjeciu przeca silniczki sa zarowki sa i wtyczki tez
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
no wlasnie nie ja nie mam czasu nawet kiedy i gdzie tych pinow wtyczek itp kupic ja jestem ciemny byk ja moge ci ogordek wyspągowac albo pole zebys mial pod uprawe a nie lampy zmieniac i wtyczki robic haha[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 23:52_________________________________________________Sprzedam 17' calowe felgi bez opon[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 00:05_________________________________________________maly update ... spy foto incoming....
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
srednio mi się widzi... mało ktora fela nie OEM'owa mi pasuje...[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 12:13_________________________________________________w koncu udało mi sie dorwac fajny zapas;) + opona contisportcontact 225/45/17;) i zaciekawiło mnie kołko z A8 :gwizdanie: Uploaded with ImageShack.us topor to mosz takie na allegro gdybym mial kase sam bym je kupil http://allegro.pl/orginalne-alu-felgi-18-audi-s8-a8-a4-a6-poznan-i1418151551.html#gallery
-
Spoty Katowice i okolice
siema obywatele ja dzis wpadne jak Kędzior zabierze mnie na wcześniejszy wyjazd
-
Spoty Katowice i okolice
pany mam pytanie mam zamiar kupic kiere z esy haha mam rok 97 auta grudzien 18 modelowo jest to 98 i interesuje mnie wieloklin bo szukam roznych kier po allegro
-
Spoty Katowice i okolice
Siema pany co tam slychowac pochytalem ten bak i ten plywak wiec mam nadzieje ze nie bedzie takiej awari kolejnej
-
[B5 1Z] Audi Fikassa /// na sprzedaż auto i felgi R.O.D. 18"
no bez problemu
-
[B5 1Z] Audi Fikassa /// na sprzedaż auto i felgi R.O.D. 18"
nooo to kierunki biale sa wize to teraz kolejne mody
-
[AFN+] Keżorowóz
haha ok to inaczej ja juz mam wszystko wtyczki, silniczki, reflektory teraz czkam na pomoc Janusza ktory pomoze mi sprawnie to wyciac i podpiac oczywiscie nie za darmo
-
[AFN+] Keżorowóz
Kezor a kiedy malniesz zderzak
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
no prosze wszyscy teraz gwinty kupuja jest kox hehe
-
Spoty Katowice i okolice
to dobrze że idę do kina a nie na spot hahaha
-
Spoty Katowice i okolice
legenda glosi ze dzis jakis spot jest kedzior bedzie rozmawailem znim w pracy bo sie mijalismy zminami i potwierdza swa obecnosc dzis sory za bledy cos szwankuje mi klawaitura w lapku
-
[B5 1Z] Audi Fikassa /// na sprzedaż auto i felgi R.O.D. 18"
Bede 1 wiec fajna audinka dobra baza na mody no i plany jak bardziej na tak moze gril (ramka w czarny mat) kierunki białe i bezawaryjnosci !
-
[ALL B5] a4 tuning
lepiej zostwic to bez komentarza bo to serio nie jest fajne zderzakmi z laminatu ;/ to jest niszczenie auta i osmieszanie samego siebie
-
[ALL B5] a4 tuning
wazne ze nie rs4 diesel ale uwazam ze da sie to naprwic tylko troche checi
-
[ALL B5] a4 tuning
bede 1 balem sie wejsc tutaj i sie nie mylilem jak juz widzialem opis a4 tuning
-
W123 CE
jest machinen dobra czekam z niecierpliwoscia na dalsza realacje
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
poszlo pw [br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 11:39_________________________________________________Felga raczej pojdzie na czarno i sprawa nie chce ktos mi wyrezac wtyczek i pinow pod lampy polift przod ;/ ja jestem tylko Gornikiem i na elektryce sie nie znam oczywiscie za kostki piny i te reszte kabelkow itp zaplace no i za robocizne
-
Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 17:40_________________________________________________nic pany jo byda o 19