Treść opublikowana przez Olaf
-
[B5 1Z] A4 TDi
zobacz u dejfa podlokietnik ma na sprzedaz - podłokietnik ciemno szary - stan bdb - 200zł
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
a ktos mi kedys pisal o tych kostkach ze mial przerobione jakies i czy nie chce a wtedy bylem zabiegany czyms i kurde teraz by mi sie przydaly
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
powiedz mi co to masz za klej do szyb i gdzie taki mozna kupic
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
na zółto ? ;>
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
ja swoj silnik kupilem za 1200 kompletny taki sam jak mialem bo moj stary sie rozlecial ale to dluga historia za przekladke dalem 400zł
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
i co tam planujesz wlozyc ?
-
[B5 AFN] Niepozorna niezazdrosna Niunia :)
no to od razu tak cza godac
-
[B5 AFN] Niepozorna niezazdrosna Niunia :)
to sie pochwal
-
Moje pierwsze w życiu Audi
nie wiem co za mania zakladania tematu bez zdjec to sie zdarza coraz czesciej
-
Spoty Katowice i okolice
ja ci dam stanley spicie cza haratac wagiel sam sie nie sypie cza jebac kilofami i lopatami ! dzieki temu elektrowania dziala i mosz cieplo w doma a ty jeszcze mi tu jakies farazony opowidasz !
-
Spoty Katowice i okolice
Wesołych świąt panowie i panie oby wasze audi jezdziły i sie nie psuly oraz duzo pieniedzy na rezanie ktore w nadochodzacym roku bylo obfitsze !!
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
napewno zrobi sie kozak jak b5 bo byla sliczna wiec b7 tez pewno bedzie kozacka nic tylko sledzic poczynania
- [B5 1Z] A4 TDi
-
Spoty Katowice i okolice
Dziennnnnnnnnn Dobryyyyyyyyyy !!!
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
no wlasnie to czyli dopiero od tysiaca lece na mokro ? bo tam kolega zaznaczyl ze wszystkie ida na mokro
-
B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]
no trza w niego wiezyc bo kiedys moze my sie bedziemy cisnac do b7 a topor bedzie weteranem chyba ze wskoczy w jakas nowa audiczke[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 22:19_________________________________________________topor nie denerwuj sie (zartuje przeciez) poparlem twoja nazwe bo uwazam ze jest dobra
-
B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]
b7 crew jak krew z nosa[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 22:08_________________________________________________ cza im pomoc bo widzisz nie ma szefa jak u nas ze powstaje b5 battalion i koniec a tu widzisz tam tez zostalo b6 division nosb wziol sprawy w swoje rece a tutaj 0 polityki dyktator by im sie jaakis przydal a tu nawet chopcy co a3 maja musza pomagac w glosowaniu moze zaprosimy kolegow z bmw tez
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
pewno rozumiem ale i tak jest kozak
-
Spoty Katowice i okolice
kędzior na ktora ty pracujesz i w jakim oddziele bo w pzl-u z myslowic cie nie widze a my z wami robiemy na scinie 123
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
o prosze dzieki wielkie jeszcze mysle nad czarnym matem tych felg a dlugo musze polerowac skoro tyle papierow to jakies limity sa w danym papierze zebym wiedzial zeby jednym nie za mocno skad mam wiedziec ze tyle bedzie dobrze danym papierem
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
diman ja ostania szychte to mialem w pon- Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
nooo jest to moim zdaniem jedna z najlpeszych furek na tym forum mody ktore zostaly przeprowadzone sa madrze i nie szpeca auta tylko je ulepszaja a nie mysles nad zderzakiem na tyl z eSy tylko polfit zalozyles ?- B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]
B7 Criminal Family (B7CF)- Spoty Katowice i okolice
Siema co tam pany slychac nie umie sie dalej wybrac na spota po raz ktory we wtorek mi cos wypada ale za to wczoraj zalozylem gwint haha - Spoty Katowice i okolice