Treść opublikowana przez Olaf
-
[B5 ADP] Audi in progress ,visual look
no no co sie audinka prezentuje kozak nie ma sie czego czepiac hi hi dbaj o nia bo wyglada swietnie szkoda tylko ze 1,6 ale nie ma co na to patrzec
-
[B5 AFN] moja żabka
dal bys jakis opis auta zderzak s4 na ogromny plus ale brewki dramat i ta lotka na tylniej klapie kolejny dramat[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 20:40_________________________________________________to tyle dobrze ze oddales ori grill bo koleczka musza byc
-
[B5 FL AVF] Passat 1.9 TDI 131KM 2003r, fele 18" polerowane, chip, FMIC, gwint
wszystko spoko tylko szkoda ze ten passat to b5 ;p
-
[B5 AFN] Czarna avangarda b y pixxip
skoro ty chcesz cos podobnego to ciezko ci bedzie z carbonem na dachu lub folia pozatym jak widac zderzak rs nadkola szeorkie itp pozdro
-
[B5 AFN] Czarna avangarda b y pixxip
brak relingow tak to dosc dobrze wyglada lepiej zaoszczdz kase i zrob normlanie ten dach a nie chromy folie itp i relingi obowiazkowo
-
[B5 AFN] Moja a czwóreczka
golfa czepiac sie nie bede hahah ale ogolnie dramat po 1 gril wywal chrom ! po 2 znaczek z klapy s4 - tragedia diesel s4 ? haha po 3 lotka na klapie po 4 znaczek S4 na przednim grilu out + za kiere tylko to ! mam nadzieje ze dostaniesz olsnienia i to pozmieniasz poki co lekko wsia pachnie
-
[B5 AFN] granatowy avant nowy grill
no i juz o wiele lepiej ci autko wyglada czekamy na dalesze mody
-
Zieleninka by Jędrasiński ;))
0 chromu nie rob wiochy nie wkladaj zadnych bialych ledow i ringow na przod tylko ori lampy po lifcie
-
[ALL B5] Moja niunia
nie ale ladna jest wiec trocha bys poszponcil i szlo by zrobic cacko z niej dobre
-
[ALL B5] Moja niunia
wiec krotko i na teamt robis wioske haha po 1 to nie bmw zeby gocily tam wiesniackie lusterka m3 po 2 swiatla z ringami wioska to tez zaowocowalo w bmw a teraz plusy wyglada na zadbna fajna felga i to ze nisko siedzi a jak chcesz z tego robic bmw to kup sobie jeszcze logo bejcy i nerki na przod trzeba bylo kupic BMW a nie audi sory za szczerosc ;p
-
[B5 1Z] moja audiolka
no to zmiany dobre fajne autko szkoda ze brak klimy
-
[ALL B5] 1,9
no no piekny egzemplarz ! witamy na forum i bez awaryjnosci
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
fajny pomysl z tym znaczkiem na doope do srebrnego autka czarny znaczek
-
[B5 AWT] Moje brzydkie kaczątko 1.8 T :)
duzo pracy cie czeka widze przy autku
-
[B5 AVG] srebrna szczałeczka A czwóreczka ;DD
fajna audiczka widac ze zadbana jakies plany na mody |?
-
[B5 AFN] Granatowa Czwóreczka po małych zmianach-nowe foto str1:)
no no dobre zmianki jednynie dwie rzeczy mi nie podchodza ;/ felgi i chrom tak pozatym to idelanie !
-
[B5 ADR] Nabytek z listopada
witamy na forum i bez awaryjnosci pozatym autko fajne mody w planach dobre najwazniejsze zeby nie zepsuc auta laminatem ;p i satexem a nie mysles moze o 17' cali koleczkach sa posrednie miedzy 16 a 18 a na 17 sie wiele lepiej prezentuje auto i pomysl moze o lampkach po lifcie na przod i tyl
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
nooo powiem ci fura sie prezentuje fajne alu przod wezszy tyl szerszy
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
no bo nie podowalem ;p nikaj tego heheh ;p noo znajde kiedys checi to sie przejde skana zrobic poki co musze swiatla zmienic i ogarne to wszystko do kupy i zrobia ten temat tak jak powinien wygladac bez haosu ;p
-
[B5 ATJ] Black Devil by Olovski
no no kolejny ładny avancik mody widze juz tu jakies ida wiec przyczepnosci i bezawaryjnosci ;p
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
wiec tak radyjako dałem 250 za nowe ale w media widzialem cos kolo 400 stoi z groszem noo jo mom 140 pare kucy w tym audi moim ;p
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
no ma wlasnie tylko karte bez cd mam mikrofon podlaczony podnie i normlanie laczysz blutkiem telefon z radiem i masz sluchawke jak na fonie rozlacz podlacz jak ktos dzowni to wycisza muzyke i dzowni fon [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 16:32_________________________________________________ja tylko clariony zawsze kupuje jakos pasuje mi ta frima z radia zawsze ;p
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
juz nie narzekaj pochytane rewelacji nie ma
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
juz to naprawiam
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
no dzis zamiescilem nowe foty... alusy ktore zawitaly na aucie niestety tylko takie z pwoodu braku kasy i wydatku malego zwiaznego z wymiana amoryzatorow i miski olejowej zalozone rameczki naklejka b5b i alu jeszcze mi w szafie leza lampy polift do przodu i nie ma czsu kiedy ich zalozyc