Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. fafnasty odpowiedział(a) na erste temat w Audi A4 B5
    na 17 odpowiednia to 225/45/17 ale rozne sie zaklada zalezy co chcesz osiagnac normalne kolo czy jakis naciag czy co? jest sporo watkow o tym poszukaj
  2. w kazdej jest 288? z tych silnikow???
  3. Kolego Twoja Furaszi wprawia mnie w kompleksy jest Straszna Bestia
  4. witam:hi: sprawa wyglada tak w mojej B5 AFN mam heble 288 a jakie sa w 2.4??? 2.6??? 2.8???
  5. fafnasty odpowiedział(a) na erste temat w Audi A4 B5
    ja sprzedaje np. kw fk h&r veitec itp od 350pln gwint z allegro troche ryzyko kupilem kilka kpl i zawsze cos jest:kwasny: albo amor wylany albo strasznie slaby ale czasami zdarzaja sie ciekawe gwinty. polecam kupi u nas na forum sporo sie tego sprzedaje
  6. fafnasty odpowiedział(a) na fafnasty temat w Audi A4 B5
    eee to kicha:kwasny: a sa chinole do polifta???
  7. fafnasty opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam mam pytanie czy na ten grill chinola da sie zalozyc oryginalna ramke chrom z grila poliftowego??? ATRAPA GRILL NOWY AUDI A4 B5 8D0 94-01 S4 RS4 Wwa (3296840317) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  8. fafnasty odpowiedział(a) na erste temat w Audi A4 B5
    dobry gwint uzywany nawet na poczatek przygody z gleba:decayed: felga minimum 17'' ale radze 18 '' wszystko zalezy od tego jak masz zamiar uzytkowac swoja lalunie:wink: ja mam gwint ustawinoy na -100mm felge 18'' i glownie latam sam lub z mloda moja ale tez czasami do pracy po kiepskiej drodze jade w 4 osoby i daje rade:wink: napisz czego oczekujesz od samochodu ale i tak gwint polecam bo sobie ustwisz wysokosc jaka Ci bedzie odpowidac i w kazdej chwili mozesz ja zmienic:decayed:
  9. fafnasty odpowiedział(a) na erste temat w Audi A4 B5
    kolego zadales pytanie na ktore tylko Ty bedziesz znal odpowiedz:decayed: pewnie najpierw kupisz 16" i seryje zawieszenie:wink: potem zalozysz jakiegos kita np. -30 i fele 17" az w koncu po tym wszystkim wleci ladna 18" i Gwint:decayed: sporo ludzi tak ma jak zaczyna zmieniac kolo i zawieche czesto sie konczy 18 na dooobrej glebie:banan:
  10. fafnasty opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    koledzy jak to jest z tymi progami z omegi b do a4 b5?? cos tam wyczytalem ze pasi ale dokladnie jakie to progi??? jest jakis kolega co rezal taka akcje???? jakies foto? z gory dzieki:hi:
  11. bo profil opony to nie stały wymiar i zmienia się za każdym razem gdy zmieniasz szerokośc opony. profil 65 przy oponie 195 jest dużo mniejszy niż profil 65 przy oponie 215. a co do opon to nie zakłądaj niż szerszego na te felgi niż 205/60
  12. jak zakladasz uzywane roz...ane wahacze albo jakies chinole to wiadomo ze sie poprzestawia geometria
  13. nie ustawia sie katow i juz:decayed: kolega Lukaszxxx ma racje jest ten kat staly i nie wchodzi w gre zadne luzy na srubach czy cos ja po obnizeniu nigdy nie ustawialem zbieznosci i jest gitara a jaest ok -100:naughty: sprawdzilem 2 razy po obnizeniach i zawsze zbieznosc byla prawidlowa nie jadlo opon a po -30 to nawet glowy bym nie zawracal...
  14. polecam 205/60 jak kolega Marc!n juz zaznaczyl:wink:
  15. 490pln za przekladke zawiasu?????:facepalm: zart??? mylse ze chyba cos nie tak z tym zawieszenie moze czegos zapomnili zalozyc??? gumy pod sprezyne czy cos napisz jak wyjdzie nastepna wizyta
  16. dystanse nie sa wymagane przy et 38:wink: przed wymiana zawiechy tego nie bylo??? dobrze poskrecane wszystko na sto % ???
  17. Chip-Box TO ZŁOOOOOOOOOOOOO:thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:
  18. 1BE seryjnie obizone i utwardzone od Seryjnego 1BA o 20mm oznaczenia maja sprezyny silnik-1.6 1.8 1.9 1zielona 1 rozowa kropka lub 1 zielona 2 rozowe zalezy od silnika 1.9tdi amorek jest czerwony lub niebieski ale czesciej czerwony:wink:
  19. jak sciagniesz dekory i okleisz to jest b.ładnie:decayed:
  20. furka ladna:wink: kolego ale ten carbon we wnetrzu to chyba kleiles bez sciagania dekorow co???? strasznie to wyszlo:thumbdown: mam w taki sam carbon zrobione i wyglada jak ori a tu? znaczek zakleiles hmmm ale ten na zewnatrz ladny ladny:decayed:
  21. ja jade 10 lub 12 Sierpien:wink: startujemy z wrocławia to dawaj dawaj fajnie i razniej na 2 auta a moze i wiecej??? ktos leci jeszcze?
  22. fafnasty odpowiedział(a) na fafnasty temat w Audi A4 B5
    bava
  23. dobra juz uszykowalem 1be i na takim polece tylko jak sesja zdjeciowa w takim tle wyjdzie na takiej kozie hehe:grin:
  24. gwint nawet jak podniose to jest mega twardy i nie chce katowac znajomych:decayed: zawieszenia mam rozne to sobie zapodam 1be i lece:wink: jade dokladnie 10.08 ---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ---------- po pl latam glownie sam albo z mloda i zazwyczaj po dobrych drogach i czasem przycierka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.