Treść opublikowana przez fafnasty
-
oklejanie maski STICKERBOMB
witam moze ktorys z kolegow ma w swojej b5 oklejona maske w sposob STICKERBOMB ciekaw jestem jak to lezy na b5
-
Różne ET felg
jesli tak zrobisz to auto bedzie 3 slady zostawiac i chyba prowadzenie tez sie sporo zmieni
-
licznik z FISEM angol czy podejdzie?
dzieki dzieki poczytam ---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ---------- szukam kogos z okolic Lubina Głogowa legnicy kto mi to ogarnie ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ---------- a jak podlaczyc na na krotko ten licznik zeby zobaczyc czy swieca zegary i fis? da rade?
-
licznik z FISEM angol czy podejdzie?
witam moje bytanie dotyczy licznika z fisem i z dodatkowymi 2 zegarami tem oleju i ladowania. u siebie w b5 polifcie mam licznik bez fisa i tych 2zegarow dostalem od kolesia licznik z fisem ale z angola. czy da sie to upchac do mnie i czy da sie przelozyc tarcze zeby byly km a nie mile.
-
Problem z trzymajacymi hamulcami przednimi.
a patrzyles kolego czy w zacisku nie zrobil sie zadzior ktory nie pozwala tloczkowi sie cofnac do konca? albo delikatnie skosuje tloczek ja u siebie mialem taki przypadek ze przy hamowaniu plyn szed do zacisku i nie wracal bo byl napuchniety wewnatrz wezyk elastyczny i plyn sie nie cofal ale TY chyba wezyki wymieniles tak?
-
montarz tylnej elektryki szyb sedan
dzieki ziom juz wszycho obadalem
-
montarz tylnej elektryki szyb sedan
witam dzisiaj wpadly do mnie graty czyli -mechanizmy ele. szyb tylnych -panel kierowcy pod 4szyby -tylny boczek z przelacznikiem i glosnikiem (poszukuje 2 ) -wiazki ale jeszcze ich nie ogarnelem czy sa wszystkie teraz moje zapytanie jak to ogarnac sa problemy z podlaczeniem tego do mojej lali pozbawionej tylnej elektryki i jak jest z dodaniem glosnikow w trylne drzwi. pozdro:wink:
-
Jakie sportowe amorki na tył Sedan Lift afn
jest dobrze w porownaniu do ori 1BE? ---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ---------- a gdzie je kupiles i jaka cena ?
-
czarna AUDICZKA jaki kolor felg?
witam sprawa wyglada tak moja niunka sie toczy na takiej feldze ORYGINALNE FELGI AUDI A3 A4 A6 A5 A8 S-LINE VW 18 (2534418301) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. z tym ze 17" lakier auta to czarna perla czarny gril (cały) brak chromu na i w aucie i tak sobie mysle ze srebrne ori felgi juz sa nudne myslalem nad biała fela i moze do tego biale znaczki pomalowac z przodu i na klapie hmmm moze ktos tak juz cos widzial? czarna felga chyba odpada a audiczka jest juz w 85% czarna z domieszka carbonu tez czarnego. jakie znacie albo co lepsze macie kompozycje CZARNE B5 + FELA?
-
Jakie sportowe amorki na tył Sedan Lift afn
a jak jest z wysokoscia tych amorkow w porownaniu do ori 1BE?
-
Jakie sportowe amorki na tył Sedan Lift afn
witam szukalem amorkow na tyl do siebie 1BE bo takie mam na przodzie ale nic ciekawego nie znalazlem jakie polecacie koledzy zamiast 1be? mts dadza rade? springi mam h&r -30 pozdro
-
Problem z tarczami...
ja mialem taki przypadek ze gumowy wezyk hamulcowy byl w srodku odwaestwiony co powodowalo ze przy zahamowaniu plyn pod cisnieniem wplywal do zacisku ale juz nie wracal bo robil sie zator ale tak mi sie dzialo na jednym kole a u ciebie kolego wszystkie 4? a moze auto dlugo stalo co?ja bym wywalil wszystkie zaciski powyciagal tloczki ladnie je wyczyscil jak i tarcze doprowadzil do stanu ale wina tez moze tkwic w samej pompie moze tam jest cos nie tak i blokuje powrot plynu. jesli chodzi o sam tyl to 1 co to zawsze sprawdzan linke recznego i sam zacisk czy wraca po spuszczeniu recznego
-
Jaką dokładkę tylenego zderzaka zamiast ori?? SEDAN LIFT b5
wlasnie cos w tym stylu tylko chce to ladnie wspawac i przerobic trzeba kraniki
-
Jaką dokładkę tylenego zderzaka zamiast ori?? SEDAN LIFT b5
spodziewalem sie heh to 2 opcja jest 2rurki troszke wieksze niz ori kraniki lecz kraniki zastapic prostymi
-
Jaką dokładkę tylenego zderzaka zamiast ori?? SEDAN LIFT b5
mi jednak podobaja sie cos takiego jak w 1.8 lecz troszke szersze ale nie pod calibre heh tylko ze takie ladnie w parze wygladaja:decayed: ---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- N46 NOWA UNIWERSALNA KOŃCÓWKA TŁUMIKA NIERDZEWKA (2504761416) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ciekawe jak to by sie wpasowalo w zderzak do afn-a
-
Jaką dokładkę tylenego zderzaka zamiast ori?? SEDAN LIFT b5
jakies konkrety masz na mysli?
-
Jaką dokładkę tylenego zderzaka zamiast ori?? SEDAN LIFT b5
laminat odpada chyba ze calibrejszyn sobie kupie:decayed: tak myslalem o pdc ale wtedy trzeba ladny wydeszek zalozyc
-
Jaką dokładkę tylenego zderzaka zamiast ori?? SEDAN LIFT b5
wiejski odpada heh mysle cos ori z innego auta moze cos wyrezam po urlopie
-
B5 LIFT jaka dokladka hokey do prezedniego zderzaka
do przed lifta pasuje. teraz pytanie czy podejdzie do po lifta?
-
numery bagnetu i plastiku mocujacego B5 AFN
dzieki ziom
-
numery bagnetu i plastiku mocujacego B5 AFN
witam potrzebuje nr bagnetu i tego plastiku mocujacego bagnet bo mam podejrzenia ze ktores z nich nie jest ori bagnet nie wchodzi do konca i chyba przeklamuje poziom oleju wielkie dzieki ---------- Post dopisany 30-06-2012 at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany 28-06-2012 at 15:43 ----------
-
Co to jest za urzadzenie??? w lewym boczku bagajera b5 sedan lift
dzieki za rozjasnienie bo szkukalem instalacji pod suba w boczku ale niestety znalazlem tylko to:kwasny:
-
B5 LIFT jaka dokladka hokey do prezedniego zderzaka
wlasnie tak myslalem zeby do kolesia do komisu podjechac na bank ma seata na placu to na chwile sciagne i oblukam
-
Co to jest za urzadzenie??? w lewym boczku bagajera b5 sedan lift
kto wie co to jest ?? i do czego? <br /><br /> <br /><br /> ---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ---------- foto telefonem:kwasny:
-
B5 LIFT jaka dokladka hokey do prezedniego zderzaka
szkoda bo ciekawie to wyglada