Witam.
Mam problem z predkością wycieraczek: otóż na każdym "biegu" chodzą tak samo powoli, wyczytałem w podobnych wątkach że przyczyną mogą być śruby, ale czy jest możliwość że to wina jakiegoś przekaźnika, albo przełącznika wycieraczek??
Po raz kolejny zmieniam Twój temat, następne źle nazwane wylądują w Koszu
[spedyt]
Witam
Wiecie może gdzie w Poznaniu można kupić, albo dopasować klucz do takich śrub?
Przy zakupie nie zwróciłem uwagi na jego brak, a nie bardzo mam opcję pojechać to tego od którego kupiłem
Witam.
Szukałem na forum ale nikt wcześniej nie poruszał tego tematu.
Chcę zamontować podłokietnik w moim aucie ale nie bardzo wiem czy jest taka opcja, stąd pytanie:
Czy montuje się go w miejscu popielniczki czy muszę wymienić tunel środkowy?
Może ktoś orientuje się w temacie?
pozdr
W 2008 rok w wjeżdżam nowym autkiem
Kupiłem A4 Avant 1,9 TDI 131 ps
Wcześniej miałem Peugeota, Fiata, VW ale nie dorastały do pięt pod względem komfortu jazdy ( i pestiżu )
Intersuje mnie kilka rzeczy związanych z tym autem więc pewnie z czasem dowiecie się czegoś więcej.
pozdr