Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

menthol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez menthol

  1. jeden z moich kierowców wysłał mi eske 'czy zjedzie do domu na walętynki' teraz wiem o co mu chodziło
  2. dalej [br]Dopisany: 14 Luty 2009, 11:59_________________________________________________
  3. zimno... bardziej na wschód
  4. concept [br]Dopisany: 13 Luty 2009, 13:21_________________________________________________nie europa, przełom lat 80 90[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 13:23_________________________________________________anybody home?
  5. Spada Codatronca Concept Car
  6. taaa... na szybko w pracy szukałem czegoś i przeoczyłem ten drobiazg
  7. dajesz następnym razem trochę się wysile [br]Dopisany: 12 Luty 2009, 16:28_________________________________________________bardziej :>
  8. coś łatwego, seria: sory za rozmiar ale na fotosiku jakies abonamenty wprowadzili, a nie mam teraz czasu wrzucac na inne
  9. Laraki Borac [br]Dopisany: 12 Luty 2009, 16:15_________________________________________________albo Laraki Fulgura
  10. http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.kultur.at/van/flame/flame03/set02/dkw07.jpg&imgrefurl=http://www.kultur.at/van/flame/flame03/set02/b293.htm&usg=__jnHNXI2j7ISNN8u4MpcKldWPwLQ=&h=323&w=400&sz=26&hl=pl&start=39&um=1&tbnid=0FvsSfVi1BAcYM:&tbnh=100&tbnw=124&prev=/images%3Fq%3Ddkw%2BF12%2Bjunior%26start%3D36%26ndsp%3D18%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN chyba nie :polew:
  11. no to coś łatwego na początek: seria
  12. a co ma być? seria czy coś innego? ( mój pierwszy raz )
  13. Lancia Fulvia 2C Sedan
  14. Gdyby nie miała 68 lat to pewnie inaczej by załatwiła sprawę w tym ośrodku co ja zdawałem to ona zdała by dopiero po 128 latach, żeby ponad 2 miesiące czekać na egzamin (u was też tak długo się czeka?) u nas czeka się ponad 3 miesiące, moja pani miała egzamin w połowie stycznia (nie zdała ) i następny ma w kwietniu... :gwizdanie: na szczęście tego roku przesada, w ciągu roku przy dobrych wiatrach można zdawać 4 razy
  15. Toyota FJ cruiser ??
  16. no właśnie nie chcemy jechać w góry (dopiero w marcu ) szukamy jakiejś spokojnej miejscówki a tak na marginesie to zieleniec znam dość dobrze mikroklimat itp [br]Dopisany: 05 Luty 2009, 22:47_________________________________________________a Berlin... ojro drogie... a do Berla to na zakupy się jeździło
  17. ja pomyślałem o Wartburgu
  18. :polew: chyba pójdę do tego dentysty ale z drugiej strony tak od małego dzieciaka uczyć jak fajnie jest na fazie to trochę ryzykowne :>
  19. Pytanko raczej do mieszkańców zachodniej PL. Szukamy jakiejś fajnej miejscówki na weekend 'we dwoje' szukam czegoś w miarę blisko Poznania, tak do 200 km żeby za długo nie jeździć. Macie jakieś propozycje??
  20. taa... tyle szukania bez rezultatu a tu pach i po zawodach :>
  21. ha wiem, to jest składak: tył od Z8 a przód od barchetty
  22. sory... fota strasznie długo się ładowała :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.