Treść opublikowana przez menthol
-
[ALL B6] Szybko zużywające się wycieraczki - w czym problem?
ramiona standardowe, tylko że nie ma możliwości zamontowania na nich piór X.Treme, a pióra chyba Valeo albo Bosch... nie pamiętam nawet... te nowsze ramiona z innymi mocowaniami kosztują ok 120 od sztuki w ASO
-
[ALL B6] Szybko zużywające się wycieraczki - w czym problem?
ja mam podobny problem. mam już trzecią szybę w tym roku i drugie pióra... ciągle jest to samo co u autora wątku. zastanawiam się nad wymianą całych wycieraczek ( ramiona + pióra X.treme czy jakoś tak) koszt całości ok 400-500pln. miał ktoś z tym do czynienia???
-
Własna działalność - Transport lekki
wszystko zależy od Ciebie i Twojego podejścia, kolega Wenihal może się wypowie jak się pracuje w tak dużej firmie
-
Własna działalność - Transport lekki
no to możesz coś koledze załatwić
-
Własna działalność - Transport lekki
Mam rozumieć, że jest tam ostra rotacja i ciężko usiedzieć na dłużej? tak na ogół jest w dużych firmach jak masz niskie stanowisko... miałem praktyki w K+N w spedycji krajowej, to przez miesiąc 3 osoby się zwolniły, a kierownik wyleciał poszukaj na stronach firm Rohlig, Jas FBG, Raben, Kuehne Nagel, DHL, Equus ... oni często mają ogłoszenia. Szału nie ma, ale na początek, żeby nabrać trochę doświadczenia wystarczy.
-
Własna działalność - Transport lekki
prace znajdziesz, najpewniej w dużych firmach typu Raben, K+N itp oni zawsze szukają spedytorów/dyspozytorów, ale na kokosy nie licz...
-
Własna działalność - Transport lekki
kiedyś używałem, ale lipa tam tylko była... jak już korzystam z giełdy to tylko timo, mają fajne narzędzie do windykacji - prowizje biorą ale wysoka skuteczność. u siebie pracuje głównie na stałych klientach/kontraktach (PL - D - PL) a jak roboty mniej to na Espanie
-
Własna działalność - Transport lekki
dokładnie, kilka lat w tym siedzę i chyba raz mi się zdarzyła przedpłata od nowego klienta...
-
Kibice żużla
no i wiadomo: Apator - Unia Falubaz - Sparta Wielki szacun dla Pulczyńskiego za dzisiejszy mecz, oby tak dalej!
-
Kibice żużla
odgrzewam kotleta jak Panie i Panowie nastroje? nieciekawa sytuacja Stali najlepiej pokazuje jak chory jest obecny system rozgrywek, mam nadzieję, że przyszły sezon przyniesie zmiany... Mieli pecha z Pedersenem, ale cóż - taki jest sport... Polonia z podobnych powódek jest w gorszej sytuacji... ciekawe jak dzisiejszy mecz się rozstrzygnie i jakie będą pary półfinałow.
-
Strefa Śmiechu
od razu mi sie skojarzyło: [br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 21:03_________________________________________________Typowy "ziomek" poszedł sobie nad rzeczkę z wędką i złowił złotą rybkę. Rybka mówi: -Słuchaj stary, ja dzisiaj taka zmęczona, nie jestem w formie. Mogę Ci spełnić jedno życzenie. Skejt sie zgodził, wypowiedział życzenie, rybka sie zastanowiła i tako rzecze: -Dzisiaj wieczór będzie załatwione. Ziomek pobiegł do domu, czeka, czeka i nic. Tak się wynudził, że w końcu zasnął. Nagle budzą go jakieś hałasy na podwórku. Wychodzi przed dom, patrzy, a tam płonący krzyż i kilku członków Ku-Klux-Klanu zarzucających szubieniczną pętlę na gałąź drzewa. Do gościa podchodzi przywódca w czerwonej szacie i pyta: -To ty chciałeś sie bujać jak czarni ?
-
Strefa Śmiechu
chyba nie było mistrzostwo Kabaret Moralnego niepokoju - Zenek
-
Własna działalność - Transport lekki
nic dodać nic ująć, koledzy już chyba wystarczająco Ci obrzydzili transport ja podobnie jak kolega Kaliko44 pracuję na stanowisku spedytor/dyspozytor i podpisuję się pod jego słowami. Jak nie masz nic pewnego ( spedycji, klienta ) to odpuść bo szkoda nerwów, możesz kupić busa chłodnie i gdzieś w firmie farmaceutycznej poszukać kontaktów, z tego co słyszałem to w miarę da się z tego utrzymać, ale przy takim transporcie trzeba pewnie jakieś dodatkowe zezwolenia.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
chyba że coś z rodziny forda... merkury, lincoln?? [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 21:36_________________________________________________1968 Chevrolet Impala Stationwagon http://www.muralinfo.com/Chevrolet/68ChevSt03.html
-
Wakacje w Chorwacji
Witam, wróciliśmy tydzień temu z wyspy Rab. Jak ktoś lubi spokój z dala od tłumów ( i niestety kawałek od plaż ) to mogę polecić: http://holiday-peric.com/en/index.php trasa z Poznania przez Niemcy, Austrię itp. winiety, tunele i prom trochę kosztuje, ale ponad 1400km w 13h da radę zrobić proponuję nie wracać w weekend, chyba że bocznymi drogami, przez Zagrzeb do Mariboru (jakieś 300km) jechaliśmy prawie 6h a dopiero w DE da się to nadrobić trochę jak ktoś ma pytania to pisać pozdr
-
Naprawa zatartych wycieraczek
stronę wcześniej masz dokładnie opisane jak ustawić mechanizm
-
Tiry na tory
wg mnie byłoby to realne tylko w przypadku tranzytu, jednak szanse na to graniczą z zerem. jeżeli rząd miałby się tym zająć to za dużo musiałby zainwestować w infrastrukturę i sprzęt i za dużo by stracił (winiety) może strona przez PKP jest sponsorowana jak dla mnie pomysł
-
Kibice żużla
zamiast play off - najlepsza czwórka i każdy z każdym i to samo 4-8, najlepszy mistrz, a ostatni - wypad. chociaż na to kalendarz nie pozwoli. :gwizdanie: a co do Gorzowa to racja, jeden 'filar' z dwóch się wyłoży i powtórka z Czewy będzie ( oczywiście nikomu źle nie życzę )
-
Kibice żużla
tor jest równy dla wszystkich, tylko jedni są czasem lepiej spasowani... :gwizdanie: jak narazie sezon zaczyna się dość zaskakująco. Wczorajszy mecz w Bydgoszczy jest tego przykładem doskonałym. Wielki plus dla Gorzowiaków - mecze z Lesznem i Tarnowem rewelacja emocje do końca minus dla mojej drużyny - w szczególności władz klubu... aż słów brakuje.... mam nadzieję, że tez sezon będzie przełomowy i władze ligi zmienią w końcu formułę rozgrywek
-
Strefa Śmiechu
z gówna bata nie ukręcisz... :gwizdanie: http://komixxy.pl/33562/Czemu-Tez-mialem-ten-problem-ale-przestaly-
-
[B6 AWX] Wycieraczki przednie problem
rozumiem, że procedura podobna jak w wątku wcześniej przeze mnie wymienionym, tylko jeszcze naprowadź mnie proszę jak i gdzie ich szukać
-
[B6 AWX] Wycieraczki przednie problem
Witam, trochę odświeżę temat u mnie sytuacja jest podobna, tylko że wycieraczki 'wariują'... tj. czasami zatrzymują się na środku, czasami nie chcę się zatrzymać itp... Myślicie, że to tylko kwestia zatarcia wycieraczek ( i to pomoże: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t42514.0.html;highlight=wymiana+wycieraczek ) czy może coś z elektryką ?!
-
Strefa Śmiechu
Kabaret Limo - Hitler (Zmiana Nazwiska)
-
VW Multivan T4 albo MB Vito
miałem Viano 2004r i T5 2002r Viano 220 CDI 150km ( o ile dobrze pamiętam ) silnik w miarę się zbierał, automat mułowaty, zawieszenie lipa - trzeba było po 90k wymieniać cale... na tylnej klapie pęcherze się robiły... ogólnie porażka T5 akurat był zwykły Transporter, 1,9 tdi, 90km tylko wiec nie będę komentował wrażeń z jazdy, ( zrobiliśmy nim w firmie 300k i jeździ dalej gdzieś w Polsce ) praktycznie z niczym nie było w nim problemów jak dla mnie lepiej się jeździło VW (pomimo 90km pod maską) i to bym polecił
-
Strefa Śmiechu
może nie nadaje się koniecznie do tego działu, ale jak się teraz na to patrzy to gęba się sama uśmiecha :> to były czasy