Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

menthol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez menthol

  1. na dzisiaj znowu deszcz zapowiadają.... ciekawe czy da to władzom e-ligi do myślenia. może przeniosą finał gdzieś na południe Europy ( Chorwacja, Włochy ) tam pogoda jest ok.
  2. obstawiam japońca... Toyota Carina ?
  3. menthol odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
  4. chętnych na kupno nie było więc projekt upadł produkcja naszych zachodnich sąsiadów
  5. http://wiadomosci.onet.pl/2056494,12,200_kmh_przez_skrzyzowanie_za_5_tys_euro,item.html
  6. rok produkcji 1992 silnik: V8, 5,7L
  7. ja też myślę, że ta reklama to samobój bmw
  8. ok. pozwolę sobie bez czekania na potwierdzenie 1991Kamil dodam, że to żaden koenigsegg
  9. Buick 86 T-TYPE ? albo jakaś inna wersja?
  10. bylo w innym dziale ale może przeoczyłeś http://praca.gratka.pl/pracodawca/szukaj/tresc/kobieta_szuka_montera_mebli-1181379.html
  11. e tam... kolejny pajac który dla występu w tv zrobi z siebie kretyna...
  12. jakie typy na niedziele? toruń - czewa - myślę że wynik oscylujący około remisu, może z lekką przewagą Apatora zg - bydg - wygrana falubazu, ale może zabraknąć kilku punktów... niestety[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2009, 08:25_________________________________________________śledzę właśnie na SportowychFaktach.pl finał brązowego kasku z Wrocławia. oto obsada: Wyniki: 1. Maciej Janowski (Atlas Wrocław) - (3,3,3, 2. Jakub Jamróg (Unia Tarnów) - (1,1,w, 3. Szymon Woźniak (Polonia Bydgoszcz) - (0,w,-,-,-) 0 4. Sławomir Musielak (Unia Leszno) - (2,3,3, 5. Mariusz Konsek (Orzeł Łódź) - (1,0,u, 6. Łukasz Sówka (KM Lazur Ostrów) - (3,3,2, 7. Damian Adamczak (Polonia Bydgoszcz) - (0,2,0, 8. Łukasz Cyran (Caelum Stal Gorzów) - (2,1,u, 9. Dawid Lampart (Marma Hadykówka Rzeszów) - (1,2,w, 10. Emil Pulczyński (Unibax Toruń) - (2,0,2, 11. Paweł Zmarzlik (Caelum Stal Gorzów) - (0,3,1, 12. Patryk Dudek (Falubaz Zielona Góra) - (3,2,3, 13. Kacper Gomólski (Start Gniezno) - (1,1,1, 14. Damian Sperz (Lotos Wybrzeże Gdańsk) - (3,2,w, 15. Mateusz Chochliński (RKM ROW Rybnik) - (d,w,-, 16. Kamil Pulczyński (Unibax Toruń) - (2,d,0, R1. Mikołaj Curyło (Polonia Bydgoszcz) - (2,u i relacja bieg po biegu: Bieg po biegu: 1. Janowski, Musielak, Jamróg, Woźniak [...] 10. Dudek, Curyło, Konsek (u), Jamróg (w/u) Na drugim łuku upadł Jakub Jamróg. Zawodnik Unii Tarnów jest wykluczony z powtórki. 11. Cyran (u), Sperz (w/u), Curyło (u), Lampart (w/u) Szymon Woźniak wycofał się z zawodów. Dawid Lampart upadł na tor jadąc na drugim miejscu i jest wykluczony z powtórki. W powtórce na tor upadł Damian Sperz i on też jest wykluczony z powtórki. Jedyny rezerwowy w zawodach - Mikołaj Curyło wycofał się z dalszych startów. W kolejnej powtórce pojedzie osamotniony Łukasz Cyran. W kolejnej powtórce Cyran upadł na tor na drugim łuku trzeciego okrążenia. Zawodnik Stali Gorzów podniósł się z toru i próbował biec do mety po 3 punkty, jednak ta sztuka mu się nie udała. 12. Musielak, E.Pulczyński, Gomólski, Adamczak czytajcie opis biegu 11 :polew: niezły kabaret musiał być :polew:
  13. heh... czytałem o tym rano i wygląda to tak jak opisali [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 19:25_________________________________________________teraz wyciągną autora filmiku ze stadionu
  14. moja jest z 2002 roku więc niewiele mogę powiedzieć w temacie wymian itp... jak ktoś wcześniej wspomniał AUDI jest stosunkowo drogie w utrzymaniu i stąd takie kwoty
  15. trafił ci się gówniany egzemplarz i tyle...
  16. wracam z urlopu a tu taki news leszno i toruń sie połączyły http://zapodaj.net/ce55846bfee6.jpg.html
  17. ja się noszę z podobnym zamiarem, ale jakoś szkoda kawalerski stan zostawić :) gratuluję podjęcia takiej decyzji w takim wieku i życzę oczywiście żeby po, było lepiej niż przed ślubem
  18. przyglądam się i nie mogę znaleźć gdzie jest wyrzutnia rakiet :polew:
  19. a godzina rozpoczęcia protestu ma związek z zakazem ruchu ciężarówek?? czy tylko zbieg okoliczności?
  20. wg mnie nie przyniesie to żadnych korzyści motocyklistom, a tylko pogłębi stereotypowe myślenie większości społeczeństwa na ich temat... nie mają takiej siły przebicia jak wymienieni wcześniej górnicy, nauczyciele czy pielęgniarki, z którymi i tak władze się nie liczą, ale mówi się o nich w mediach i jakaś tam presja na rządzących jest żeby z nimi rozmawiać... tym bardziej, że A4 zarządza prywatne przedsiębiorstwo - nikt nie zrezygnuje z zysków... ale to tylko moje skromne zdanie
  21. http://megawkurw.pl/?tag=zanet-kaleta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.