Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. pewnie jakiś Polak to zrobił :grin: ---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ---------- Bartek nie narzekaj - ja tak od 2 lat zapierdzielam i to w jakim sniegu... jak odsapniesz i będziesz miał części dla mnie to daj znać fotela nie dałem rady jeszcze rozebrać bo nie mam gdzie, w razie czego będę dzwonić. Jak byś miał 30min na logi to też daj znać bo coś mi się pieprzy w motorowni:hi: zrezamy ten fotel jak dostaniemy LED-y jak dojdą jutro to możemy piątek wieczorem albo sobota w południe jakoś
  2. no ale nie powinien dawać takiego samego avatara
  3. kolego usuń ten avatar
  4. albo od S albo RS ale nie widac dobrze.. zobacz czy chodzi Tobie o zderzak w profilu Gracjan on ma chyba taki sam
  5. tylko ja oryginalny od auta miałem na 2 guziki a ten 3 by nie podszedł
  6. no ale wiesz znalazłem taki to zrobiłem ---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:53 ---------- mówisz o takim ?
  7. Jak tam Pany ?
  8. nie wiem od czego ale kupiłem od kolesia z Poznania :naughty:ma jeszcze jeden ale coś tam w gorszym stanie niż ja ale rezania było z tym scyzorem:kox:
  9. staram się wkrótce new foto może ogarnie się ---------- Post dopisany 08-01-2013 at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany 05-01-2013 at 22:55 ---------- Po długiej walce i trudach napotkanych na drodze w staraniu o scyzoryk ori w końcu wygrałem walkę i udało się go zamontować Oczywiście nie odbyłoby się to bez pomocy Bart-S -a Dzięki Bartek
  10. ogarnięty działa działa Bartek dzięki
  11. no to widzę ładne przebiegi mamy ładne :grin:
  12. no popieram ale coś ucichło nam
  13. Witamy Panią na forum WLKP
  14. nie wiem jakoś na to nie zwracam szczególnej uwagi:jerk:
  15. Orlen Słupca 5:45:wink:
  16. te skrzynie Multi kolega nasz jeździ
  17. współczuje
  18. zróbmy coś konkretnego
  19. Zwykły mobil 10w40 kiedyś trochę klepał to dolałem mu pół litra żeby trochę ucichł ale wczoraj jak postał dwa dni to znowu popychacze grały dość długo więc już włożyłem nową oliwę do bagażnika i kupiłem filter. może jutro pojadę do kupla na kanał to go zaleje bo może nawet już nawet na miarce nie widać poprostu mam niechęć do tego silnika za bardzo go moze dozynasz, ja nie mam problemu w sumie ja taki sam olej używam i niedługo wymiana mnie czeka
  20. no to wczasy jak się należy widzę
  21. jesteśmy już ---------- Post dopisany at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ---------- myśleliśmy że przyjedziesz do nas micra :grin: micry nie mam ale mam czarnego złomka Swifta http://imageshack.us/a/img526/8358/p1040394h.jpg Swift prawie jak Micra :grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.