Treść opublikowana przez Arkadiush
-
Wasze przebiegi benzynowców
sporo tak to jest jak się jeździ do kobiety:grin: Do kobiety albo do kochanki Co ciekawe, zawieszenie nie ruszane i nic na razie się nie dzieje. Hamulce przód nie ruszane ale klocki już do wymiany No to jak do kobiety kochanki to załatw jeszcze kochankę kochanki
-
Wasze przebiegi benzynowców
też nakulane nieźle Co prawda na liczniku ma lekko ponad 300 000km, ale jak do polski przyjechał w 2005r (jako 9 latek) z przebiegiem 220 000km było zdecydowanie za dużo, dlatego aby ułatwić sprzedaż gość skręcił licznik do tyłu o 40 000km Przelot na LPG to 120 000km Co się nie robi dla załatwienia interesu
-
Wasze przebiegi benzynowców
sporo tak to jest jak się jeździ do kobiety:grin:
-
Wasze przebiegi benzynowców
jak narazie widzę większość ponad 200 tyś km Dodam,że rocznie robię +- 10tyś,więc duzo to nie jest:decayed:a w lutym stukną 4 urodzinki od kąd mam auto:wink: MI w październiku poprzedniego roku stuknął roczek
-
Wasze przebiegi benzynowców
kolega żartami zaczął sypać może byłby prawdziwy możliwy przy drugim kręceniu on ma 2001 rocznik a ja mam 1997 i ja mam oryginalny:kox: to ty też masz kręcony Czy sądzisz że każdy samochód musi mieć kręcony licznik?
-
Wasze przebiegi benzynowców
kolega żartami zaczął sypać może byłby prawdziwy możliwy przy drugim kręceniu on ma 2001 rocznik a ja mam 1997 i ja mam oryginalny:kox:
-
Wasze przebiegi benzynowców
kolega żartami zaczął sypać może byłby prawdziwy
-
Wasze przebiegi benzynowców
też nakulane nieźle
-
Wasze przebiegi benzynowców
jak narazie widzę większość ponad 200 tyś km
-
Wasze przebiegi benzynowców
przebieg miazga ---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ---------- chyba że winko popijasz
-
Wasze przebiegi benzynowców
tu to nakulane nieźle:facepalm:
-
Wasze przebiegi benzynowców
kto był po winie? ja nie piłem wina
-
Wasze przebiegi benzynowców
trochę nakulane masz ---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ---------- no to niezły przebieg
-
Wasze przebiegi benzynowców
Witam:hi:Przeglądając forum zauważyłem że nie ma takiego tematu także postanowiłem zobaczyć jakie macie przebiegi swoich:audi: Także zacznę I Obecny oryginalny mój przebieg to: 174114 km a auto mam z 1997 roku
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
NO to widzę że Balet był udany:wink:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to lipton na maxa :facepalm:zdrowiej zdrowiej Tomaszu ! teraz koniecznie trzeba ogarnąć coś !
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to widzę niezły kacyk jest chyba że lansik gdzieś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tomasz piwko ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To tak jak u mnie - skończyliśmy właśnie oglądać pierwszy sezon Prawa Agaty Vinci leci na tvn też dobre
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tomaszu żyjesz? tak, tylko się trochę przeziębiłem i są dwie choroby na raz NO to lipton i jak lecisz na Bukowinę ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tomaszu żyjesz?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To widzę że grubo było W normie tak jak u mnie :wink:jeszcze samochód prowadziłem ale policji ani rusz nigdzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To widzę że grubo było
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:Jak tam po Sylwestrowej nocy Panowie?
-
[A4 B5] Czarna mamba by Sebero
ładny czarnuch ale pokaż zdjęcia środka