Treść opublikowana przez Arkadiush
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no trzeba porobić trochę ---------- Post dopisany 12-12-2012 at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany 11-12-2012 at 23:43 ---------- :hi::hi:Bry a u nas co się dzieje taka stypa ? Panowie co z wami ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jutro do elektryka zadzwonie i zapytam
-
A4 b5
normalnie cieszymy się razem z Tobą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie ktoś może z Poznania czy okolic jest w stanie przemienić licznik z przed lifta na polifta z fis-em ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co sądzicie o tym autku?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:
-
Akumulator BOSCH
no po części masz rację podłącze go do prostownika :-)
-
Akumulator BOSCH
ale masz też taki że nie masz możliwości dolewania wody ? czy jaki masz? u mnie też chyba będzie trzeba
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:
-
Akumulator BOSCH
no to ciągnie Ci nieźle :decayed:
-
Akumulator BOSCH
no jak ja kupiłem samochód to taki był aku i nawet go nie wymieniałem. Ale jak padnie aku to wtedy kupie z korkami
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Akumulator BOSCH
no ok czaje ---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ---------- a ja tej zaślepki w ogóle nie mogę oderwać ani odczepić- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jedziemy na basen :grin::grin:- Akumulator BOSCH
szczerze jak go kupiłem to taki był już... tamtą zime wytrzymał a teraz widać jakby przy odpaleniu męczył się.- Akumulator BOSCH
czyli akumulator wystarczy podładować ? czy jak ? ---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:18 ---------- pewnie to s4 ---------- Post dopisany at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ---------- a mam jeszcze jedno pytanie. Jak odłączę akumulator to będą błędy w komputerze ?- Akumulator BOSCH
Witam. Mam taki akumulator jak widać na zdjęciu http://img15.imageshack.us/img15/5791/dsc00253ks.jpg problem taki że nie moge otworzyć w żaden sposób tej pokrywki gdzie są korki bo chciałbym dolać wody. Jak to otworzyć? bo w każdy możliwy sposób robiłem nawet wyjąłem aku i nic ;/:facepalm:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mi przyniósł rózgę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:Witam ostatnio zauważyłem że lekka stypa się robi u nas Panowie- A4 B5 Avant 1.8 ADR Quattro
ładna ale wrzuć coś z wnętrza- Kratka
No to lipa bo chce zrobić zderzak po liftowy a okazuje się że trzeba zderzak kupić ;/- Kratka
to ja wiem że inna tylko mi chodzi o rozmiar czy pasuje- Gałka od skrzyni biegów
widziałem ale mi chodzi o nie wytartą bo swoją tez mam wytartą- Kratka
Witam. Obecnie mam zderzak przed liftowy. Chciałbym mieć halogeny w zderzaku. Czy kratka z po lifta pasuje do przed ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też chyba odwiedzę - Akumulator BOSCH