Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. Vario pisał że ma duże auto A tak na poważnie, jestem nowym członkiem klubu i jak na razie mam za sobą jeden spot, ale z tego co słyszałem to ostatnio trochę spoty "podupadły" i rzadko zdarza się większa liczba osób. Pewnie dlatego, że pogoda jednak nie zachęca, a poza tym ciężko jest zgrać większą liczbę osób w jednym czasie... Może na wiosnę sytuacja się poprawi popieram Twoje zdanie nie zaprzeczam zima to taki okres świąteczny w sumie i wszyscy oszczędzają kasę na prezenty itp Panowie ma ktoś może gałkę zmiany biegów do b5 ?
  2. Panowie mam pytanie ma ktoś może gałkę do zmiany biegów? Potrzebowałbym na gwałt :-) po lifcie jak da radę
  3. :hi::hi: Witam Panowie
  4. oj popieram popieram... zamrożone na wieki wieków .. ;/ ---------- Post dopisany 30-11-2012 at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2012 at 22:03 ---------- Dawno nie odświeżałem tematu więc teraz dopiero Wpadły ledy pod tablice rejestracyjną http://img32.imageshack.us/img32/2220/20121130037.jpg Oraz CB radio http://img593.imageshack.us/img593/4679/20121130038.jpg Niedługo może wpadną liczniki z pełnym fis-em oraz lampy po lifcie
  5. No ja odpadam bo mam week pracujący:facepalm:
  6. ja słyszałem o 150 metrach ale nie wiem czy to prawda ---------- Post dopisany at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ---------- Panowie mam na sprzedaż nowego Sony XPERIA J za 650 3 dniowy. Jak coś pisać na pw
  7. Murowana Gośl bliżej mam. auto-diag serwis ? auto-diag serwis opinie komentarze / murowana goślina, gnieznienska 40 spróbować zawsze możesz zadzwoń najlepiej i wtedy będziesz wiedzieć
  8. tak owszem popieram nie zaprzeczam.a Ty mówisz z Jaro... ?
  9. no to mistrzu od Ciebie zależy auto na pewno zostawić będziesz musiał ale jak dobrze się zagda to może zrobi w kilka h
  10. no mi podłączał się do komputera itp usuwał błędy jak miałem problemy z przepustnicą itp... a czy robi B8:eusathink:mogę się go zapytac bo nie chce Cię wprowadzić w błąd
  11. no W Słupcy mam znajomego elektryka mi robi od początku audi i ja osobiście zadowolony jestem
  12. w sumie lipton bo tam nie mam wejść... ale u siebie mam dobrego jakbyś chciał
  13. może tak slo trzeba coś zorganizować bo stypa ostatnio u nas w rejonie
  14. no miałem zdjęcie grila audi i audi a4 avant nie wiem co jest grane
  15. świetna ale nuda nic nie możemy ogarnąć spotu na spontan nawet...
  16. popieram nie zaprzeczam :hi:
  17. O to przyszłość wojska :grin::grin::grin: FIAT BMW CZOŁG SPYCH PŁUG DO ODŚNIEŻANIA (2790474148) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. zapożyczone z łódzkiego
  18. a inne terminy w razie cuś nie pasuje Tobie ?
  19. pytanie gdzie to zrobimy i w jakim terminie.. Bo moim zdaniem ogarnijmy coś konkretnego a nie kilka aut....
  20. będziesz z laskami, czy może chcesz je gdzieś odstawić na ten czas ... ? mam nadzieję ze oprócz WC będzie Karcher ... jak mam wrzucać kase do automatu to mogę VARIOwi wrzucić Bede z Zaneta , małe u rodziców - my mamy ten weekend dla siebie , o to chodzi żeby choć troszkę się odstresowac i zresetowac bo dzień w dzień to samo: praca,dom ... ... A co chciałeś poznać ? ---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ---------- Widzę ze może 3 auta bedą kurde też bym wpadł ale 2 wracam z pracy dopiero "siedź i knuj" ---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ---------- Panowie ale może dogadajmy się wszyscy co do jednej konkretnej daty żeby pasowało nam ? Pasuje wam w tygodniu bardziej czy weekendy ? Lepiej zrobić spocik większy niż 2-5 aut ma być
  21. zróbmy coś wielkiego konkretnego
  22. Arkadiush odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no Kutno popieram..
  23. Arkadiush odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Witam kolegów z Województwa Łódzkiego takie pytanko do was. Czy ktoś wczoraj nie jechał 92 w strone konina Audi A4 B6 na rejestracjach EKU ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.