Treść opublikowana przez Arkadiush
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario pisał że ma duże auto A tak na poważnie, jestem nowym członkiem klubu i jak na razie mam za sobą jeden spot, ale z tego co słyszałem to ostatnio trochę spoty "podupadły" i rzadko zdarza się większa liczba osób. Pewnie dlatego, że pogoda jednak nie zachęca, a poza tym ciężko jest zgrać większą liczbę osób w jednym czasie... Może na wiosnę sytuacja się poprawi popieram Twoje zdanie nie zaprzeczam zima to taki okres świąteczny w sumie i wszyscy oszczędzają kasę na prezenty itp Panowie ma ktoś może gałkę zmiany biegów do b5 ?
-
Gałka od skrzyni biegów
Panowie mam pytanie ma ktoś może gałkę do zmiany biegów? Potrzebowałbym na gwałt :-) po lifcie jak da radę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi::hi: Witam Panowie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
oj popieram popieram... zamrożone na wieki wieków .. ;/ ---------- Post dopisany 30-11-2012 at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2012 at 22:03 ---------- Dawno nie odświeżałem tematu więc teraz dopiero Wpadły ledy pod tablice rejestracyjną http://img32.imageshack.us/img32/2220/20121130037.jpg Oraz CB radio http://img593.imageshack.us/img593/4679/20121130038.jpg Niedługo może wpadną liczniki z pełnym fis-em oraz lampy po lifcie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No ja odpadam bo mam week pracujący:facepalm:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja słyszałem o 150 metrach ale nie wiem czy to prawda ---------- Post dopisany at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ---------- Panowie mam na sprzedaż nowego Sony XPERIA J za 650 3 dniowy. Jak coś pisać na pw- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Murowana Gośl bliżej mam. auto-diag serwis ? auto-diag serwis opinie komentarze / murowana goślina, gnieznienska 40 spróbować zawsze możesz zadzwoń najlepiej i wtedy będziesz wiedzieć- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak owszem popieram nie zaprzeczam.a Ty mówisz z Jaro... ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o Jarku- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to mistrzu od Ciebie zależy auto na pewno zostawić będziesz musiał ale jak dobrze się zagda to może zrobi w kilka h- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no mi podłączał się do komputera itp usuwał błędy jak miałem problemy z przepustnicą itp... a czy robi B8:eusathink:mogę się go zapytac bo nie chce Cię wprowadzić w błąd- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no W Słupcy mam znajomego elektryka mi robi od początku audi i ja osobiście zadowolony jestem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w sumie lipton bo tam nie mam wejść... ale u siebie mam dobrego jakbyś chciał- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może tak slo trzeba coś zorganizować bo stypa ostatnio u nas w rejonie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no miałem zdjęcie grila audi i audi a4 avant nie wiem co jest grane- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
świetna ale nuda nic nie możemy ogarnąć spotu na spontan nawet...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
popieram nie zaprzeczam :hi:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
O to przyszłość wojska :grin::grin::grin: FIAT BMW CZOŁG SPYCH PŁUG DO ODŚNIEŻANIA (2790474148) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. zapożyczone z łódzkiego- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a inne terminy w razie cuś nie pasuje Tobie ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pytanie gdzie to zrobimy i w jakim terminie.. Bo moim zdaniem ogarnijmy coś konkretnego a nie kilka aut....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
będziesz z laskami, czy może chcesz je gdzieś odstawić na ten czas ... ? mam nadzieję ze oprócz WC będzie Karcher ... jak mam wrzucać kase do automatu to mogę VARIOwi wrzucić Bede z Zaneta , małe u rodziców - my mamy ten weekend dla siebie , o to chodzi żeby choć troszkę się odstresowac i zresetowac bo dzień w dzień to samo: praca,dom ... ... A co chciałeś poznać ? ---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ---------- Widzę ze może 3 auta bedą kurde też bym wpadł ale 2 wracam z pracy dopiero "siedź i knuj" ---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ---------- Panowie ale może dogadajmy się wszyscy co do jednej konkretnej daty żeby pasowało nam ? Pasuje wam w tygodniu bardziej czy weekendy ? Lepiej zrobić spocik większy niż 2-5 aut ma być- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zróbmy coś wielkiego konkretnego- Spociki Łódzkie
no Kutno popieram..- Spocik w Kutnie
Witam kolegów z Województwa Łódzkiego takie pytanko do was. Czy ktoś wczoraj nie jechał 92 w strone konina Audi A4 B6 na rejestracjach EKU ? - [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !