Treść opublikowana przez Arkadiush
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Spoty Słupecko - Konińskie
u nas GTR szymenia i wiara za***ista i tak co tydzień się spotykają
-
Spoty wrocławskie
rozwalił mnie tym tekstem Panowie ;/ Cwiara Szuracz widzieliście go i jego " pseudo lakierniko-mechanika"
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
NIe wiem kiedy bede ;P teraz czas biegli itp jak sprzedam auto
-
Spoty Słupecko - Konińskie
lepiej niż u was ;D
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Marcin gratuluje różu
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ja bylem dziś we Wrocku oto efekty spotu:
-
Spoty wrocławskie
Dzięki Panowie za fajnego spota i nowe i te twarze które znam i fajne foto na niektórych moja koza załapała się a kolega od auta odpisał: Ja Ci powiem że z tego co mi kolega wymienił to przede wszystkim: tarcze w stanie beznadziejnym jakieś tam wałki od paska auto generalnie całe do malowania bo polerka tej żywicy nie usunie (sam tak miał w poprzednim aucie) a ja mu odpisałem: Zmień go bo on się kompletnie nie zna
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Spoty wrocławskie
Ćwiara nadasz temat tu chłopakom czy gadać będziesz ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Spoty Słupecko - Konińskie
tyn juz kombinuje żona nie chce go puścić
-
Spoty wrocławskie
- [B5 AEB] turbo quattro on ATS Motorsport 9x18
temat do zamkniecia- Przekładka z przedlifta do polifta wnetrza
boczki wydaje mi się że podejdą- Zegary / światła tyle
- [B5 AEB] turbo quattro on ATS Motorsport 9x18