Treść opublikowana przez Arkadiush
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Oddam za dobry hajs
-
Prośba o sprawdzenie pewnej A4 :)
kolego mam auto takie na sprzedaż
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Spoty Olsztyńskie
Panowie nie szuka ktoś audi? mam na sell w dobrych pieniądzach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy pierwszy raz widzę taką kompozycje kolorystyczną
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Witam kolegów. zapytam się nie szuka ktoś z was dobrego auta ? mam do oddania za w sumie bezcen tam co mam
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Witam kolegów. zapytam się nie szuka ktoś z was dobrego auta ? mam do oddania za w sumie bezcen tam co mam
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Witam kolegów. zapytam się nie szuka ktoś z was dobrego auta ? mam do oddania za w sumie bezcen tam co mam
-
Spociki Łódzkie
Witam kolegów. zapytam się nie szuka ktoś z was dobrego auta ? mam do oddania za w sumie bezcen tam co mam
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- [B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Zaproponowałem mu swoje auto za dobry hajs to się zastanawia- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Spalanie ZA DUZE
kolego ja tez kiedyś kupiłem niby dobry czujnik ABS a nie był także podjedź do kogoś kto ma sprawny albo VAG. Inna możliwością jest padnięty licznik ale jak działał przed tym ok czyli pływak- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie ma ktoś chwile pożyczyć mi klucze ? bo walizkę mam w domu a potrzebuje rower rozkręcić- Spalanie ZA DUZE
kolego podłącz VAG sprawdź błędy może na zły pływak wymieniłeś ;/- Spoty Słupecko - Konińskie
jeszcze nie nie macie kogoś kto szuka auta?- Spoty Słupecko - Konińskie
oddał za paliwo + coś tam- Spoty wrocławskie
nie wiem ile jest g/s na przepływce ale boost masz pod 175-190 PS przy seryjnej suszarce weź on jest śmieszny w uj xd- Spoty Słupecko - Konińskie
spotkaliśmy się w połowie drogi We Wrocławiu on był za krakowa - Nowicjusz - wątek powitalny